Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 19.02.2019, 01:16
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 17 18 »

5-7 грудня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка проводила свою роботу експертна комісія МОНУ з акредитації освітньо-професійної програми «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія».
Комісія провела огляд матеріально-технічної бази забезпечення навчального процесу та порівняння облікових документів з реальним станом і наявністю обладнання в кабінетах, аудиторіях, перевірила зміст підготовки фахівців, кадрового, організаційного та навчально-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, в тому числі студентів, якості підготовки студентів. ... Читати далі »

Просмотров: 252 | Добавил: gavrek | Дата: 07.12.2017 | Комментарии (0)

За результатами тестування, що було проведено в рамках спільної програми дій між ХНТУСГ імені Петра Василенка і компанією ТОВ "МАНН-ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА" співробітники кафедри "Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова": к.т.н., доцент Калюжний Олександр Дмитрович та асистент Гаєк Євген Анатолійович разом зі студенткою третього курсу ННІ Механотроніки і систем менеджменту Бойко Ангеліною відвідали завод WIX Filters MANN+HUMMEL в місті Хмельницький.

В рамках заходу було прослухано лекцію про створення та розвиток компанії WIX Filters, їх технології та виробництво, яку провили директор компанії Будяй Олег та керівник відділу продажу фільтрів Heavy Duty Продеус Олег. Наступну лекцію провів Тимошенко Максим, який розповів про створення компанії "Castrol", та їх продукцію. Після теоретичних лекцій відбулась екскурсія по території заводу, де ми могли наглядно побачити всі етапи виробництва фільтрів, їх повну лінійку, яку випускає завод та склади для зберігання.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинки
  ... Читати далі »

Просмотров: 398 | Добавил: Юлия | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту відкрив свої двері для майбутніх студентів 25 листопада 2017 року. День відкритих дверей, який відвідало більше 40 абітурієнтів, дав можливість ознайомитись з структурою інституту, спеціальностями та перевагами.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

З привітальним словом виступив директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець, який підкреслив необхідність вищої освіти та розповів про зв’язки з міжнародними компаніями і установами. Завідувач кафедри «Сільськогосподарські машини», д.т.н., професор Валерій Пастухов розповів про спеціальність «Агроінженерія» та перспективи, які відкриваються перед студентами. Завідувач кафедри «Трактори і автомобілі», д.т.н., професор Анатолій Лебедєв представив нову спеціальність «Автомобільний транспорт», яка є актуальною в Україні та її межами. Професор, д.т.н., Руслана Левкіна, завідувач кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розповіла про спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та наголосила про значний попит на спеціалістів з даної спеціальності. Старший викладач кафедри «Безпека життєдіяльності та права» Людмила Переверзєва презентувала спеціальність «Право» та підкреслила вагомість юридичної освіти. Наступним слово було надано к.с.-г.н., професору кафедри «Агротехнології та екологія» Анатолію Горбаньову, який розповів про підготовчі курси в нашому університеті та всі спеціальності, за якими ХНТУСГ готує фахівців.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ХНТУСГ Андрій Міленін ознайомив абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2018 року та наголосив про проведення олімпіад з різних дисциплін, які дають можливість отримати додаткові бали. Доцент кафедри «Фізика та теоретична механіка», начальник учбової частини Любов Каліберда ознайомила студентів з особливостями ЗНО з фізики та підкреслила, що в ХНТУСГ працюють висококваліфіковані викладачі, які забезпечують якісну підготовку студентів. ... Читати далі »

Просмотров: 264 | Добавил: gavrek | Дата: 26.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

20 листопада 2017 року на екскурсію в шоу рум «UkrFarming Case IH» у Харкові компанія «Укрфармінг» запросила студентів Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту. Делегацію очолював директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець. Також були присутні к.т.н., доцент кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова» Сергій Харченко, к.т.н., доцент кафедри «Трактори і автомобілі» Михайло Шуляк та старший викладач кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова» Кирило Сировицький.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

По програмі заходу, спеціаліст з маркетингу, Катерина Пашкова, розповіла про компанію «Укрфармінг» – офіційного дистриб'ютора в Україні провідного світового виробника сільгосптехніки - CASE IH. Директор з продажу, Олександр Мацуєв, провів презентацію всього модельного ряду техніки Case IH і зазначив, що в цоьму році Case IH святкує 175-річний ювілей в авангарді виробництва сільськогосподарського обладнання. Спеціаліст з систем точного землеробства AFS Case IH, Андрій Волошин, виступив з докладом: "Основи та принципи систем точного землеробства", провів демонстрацію обладнання на стенді, на якому кожний бажаючий міг ознайомитись з принципами роботи систем автоматичного водіння і подивитись, як працює підрулювання без участі оператора. Олександр Жук, директор сервісної служби розповів про особливості роботи департаменту. Менеджер з продажу, Сергій Антонов провів демонстраційний показ тракторів Case IH Farmall JX 110, Puma 225, Puma 210, Magnum 340. Блиск в очах студентів ми побачили саме від можливості самостійно відчути роботу оператора новітньої техніки сидячи в кабіні трактора. ... Читати далі »

Просмотров: 236 | Добавил: gavrek | Дата: 26.11.2017 | Комментарии (0)


До уваги випускників шкіл, технікумів і коледжів!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ

25 листопада 2017 року о 900 проводить

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

за адресою: м. Харків, пр. Московський, 45, корпус ННІ МСМ.

Довідки за телефоном: (057) 732-86-40, (050) 025-57-11.
Електронна пошта: mtf_khntusg@ukr.net
Cайт: www.mtf.khntusg.com.ua.

Програма проведення

900 - 930 - Реєстрація учасників.
930 - 1000 - Інформація про ВНЗ
1000 - 1030 - Доповіді провідних викладачів
1030 - 1100 - Інформація про особливості вступної компанії 2017.
1100 - 1130 - Консультації викладачів з фізики та математики за офіційними тестами ЗНО 2017 року.
1100 - 1130 - Проведення попереднього вступного іспиту зі спеціальності для випускників технікумів і коледжів.

1130 - 1230 - Екскурсія по кафедрам університету.
1230 - 1300 - Концерт художньої самодіяльності, участь у конкурсах, квестах.
1300 -1400 - Віртуальна екскурсія видатними місцями м. Харкова. ... Читати далі »

Просмотров: 279 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

21 листопада 2017 року відбулися збори Земляцтва Дергачівського району, які були організовані кафедрою «Трактори і автомобілі». На зборах були присутні майже всі студенти різних ННІ, з різних населених пунктів Дергачівського району, та викладачі кафедри: к.т.н., доцент Шевченко Ігор Олександрович, к.т.н, доцент Манойло Володимир Максимович, к.т.н. професор Антощенков Віктор Миколайович, к.т.н., доцент Шуляк Михайло Леонідович, к.т.н., доцент Єсіпов Олександр Вікторович, старший викладач Кулаков Юрій Миколайович, викладач Колєснік Іван Васильович. Відкрив збори доцент Шевченко І.О., який розповів студентам про мету та завдання Земляцтва, зробив аналіз роботи за минулі роки, та розповів про плани на майбутнє. Також студенти познайомилися з видатними випускниками університету, нашими земляками, усвідомили роль кожного студента в успішному функціонуванні Земляцтва.
З гостей першим виступав доц. Манойло В.М., який наголосив, про перспективність та необхідність вищої освіти, також розповів про особливості виробництва та експлуатації тракторів і важливість професії агроінженера. Наголосив, що для кращих студентів університету будуть виділені робочі місця в компанії «CASE IH» та «UkrFarming».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Далі слово отримали к.т.н. проф. Антощенков В.М та доц. Шуляк М.Л., які розповідали про кафедру, питання повзанні з нею, та інше. ... Читати далі »

Просмотров: 195 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

 

альтернативное название картинки22 листопада 2017 року відбулася чергова зустріч викладачів ННІ МСМ з вихованцями та педагогічним колективом Краснокутського професійного аграрного ліцею.
Цього разу до них завітали к.т.н., доцент кафедри «Сільськогосподарські машини» Козій Олександр Борисович, завідувач кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», д.т.н., проф. Левкіна Руслана Володимирівна та к.е.н., доцент Хлопоніна-Гнатенко Ольга Іванівна.
Інформація про наш університет, нові спеціальності, умови вступу в 2018 році, про роботу підготовчих курсів, День відкритих дверей ННІ МСМ, який, відбудеться 25 листопада 2017 року, чергувалися виступами учасників художньої самодіяльності нашого університету: Хлопоніної-Гнатенко О.І., Скрипки О.І, Бондаренка Б., Венсус С.
Задоволенню присутніх, а їх було більше 100 осіб, не було меж! Дякуємо керівництву ліцею за надану можливість та сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
... Читати далі »

Просмотров: 195 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0