Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 20.06.2019, 14:27
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 20 21 »

25 квітня 2018 року розпочалася робота експертної комісії з акредитації освітньо-професійної програми «Агроінженерія» спеціальності 208 Агроінженерія за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

До складу комісії увійшли: Караєв Олександр Гнатович – доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри сільськогосподарських машин Таврійського державного агротехнологічного університету (голова комісії), Свірень Микола Олександрович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету (член комісії).

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Експерти зустрілися з керівником університету Нанкою О.В., проректорами Алфьоровим О.І., Мельником В.І. та директором ННІ механотроніки і систем Власовцем В.М., після чого приступили до своїх обов’язків з проведення експертизи на випускаючих кафедрах.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Бажаємо членам експертних комісій та колективу ННІ МСМ наснаги, конструктивної співпраці та успішного проходження необхідних процедур. ... Читати далі »

Просмотров: 137 | Добавил: gavrek | Дата: 25.04.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

12-13 березня 2018 року на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Молодь і технічний прогрес в АПВ».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Вступне слово взяли: заступник директора ННІ МСМ, старший викладач кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова» Кирило Сировицький; заступник директора ННІ МСМ, доктор технічних наук, професор кафедри «Трактори і автомобілі» Михайло Шуляк; завідувач кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова», доктор технічних наук, професор Микола Артьомов, які привітали присутніх і побажали учасникам плідної праці.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Пленарне засідання розпочала курсант Національного університету цивільного захисту України Марина Ачкасова (науковий керівник – к.т.н. Цимбал Б.М.) з доповіддю на тему «Запобігання професійних ризиків, характерних для жінок».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Також під час пленарного засідання з тематичними доповідями виступили: Ірина Романашенко з доповіддю «Великоплідна чорниця в Україні» (науковий керівник – проф., д.с.-г. н. Володимир Пузік), Олександр Купін - «Обґрунтування технологічних систем рослинництва на базі тракторів вітчизняного виробництва» (науковий керівник – доц., к.т.н. Олександр Анікєєв), Микита Сорокін - «Вимірювальний засіб показників мобільних машин» (науковий керівник – доц., к.т.н. Роман Антощенков), Кирило Храмов - «Передумови регулювання бізнес-діяльності в офшорних зонах» (науковий керівник – ст. викл., к.е.н. Анна Петренко). Конференція об'єднала понад 70 студентів і викладачів. Головна мета конференції – допомогти талановитій українській молоді ознайомитися із сучасним станом агропромислового виробництва, визначити його позитивні тенденції, дослідити недоліки, а також виявити перспективи розвитку технічного прогресу даної галузі. ... Читати далі »

Просмотров: 225 | Добавил: gavrek | Дата: 15.04.2018 | Комментарии (0)

Розклад іспитів студентів ННІ Механотроніки і систем менеджменту 2 семестру 2017-2018 навчального року*:

Курс Групи Посилання
I 11-М, 12-М, 13-ПТ, 14-П завантажити
II 21-М, 22-М, 23-ПТ завантажити
III 31-М, 32-М, 38-П завантажити
III 33-М (пр), 34-М (пр), 35-М (пр), 36-М (пр), 37-ПТ (пр) завантажити
IV 41-М, 42-М, 43-М, 44-М, 45-М, 46-М завантажити
V 51-Мм, 52-Мм, 53-Мм, 54-Мм, 55-Мм, 56-ПТм завантажити

*формат файлу (.docx) ... Читати далі »

Просмотров: 419 | Добавил: gavrek | Дата: 07.04.2018 | Комментарии (0)

З 26 по 30 березня 2018 року директори Навчально-наукових інститутів ХНТУСГ ім. П. Василенка:
механотроніки та систем менеджменту – проф. Власовець В.М.,
технічного сервісу – доц. Сайчук О.В.,
бізнесу і менеджменту – доц. Заїка С.О.
пройшли підвищення кваліфікації у Національному університеті біоресурсів і природокористуванні. 68 працівників із дев’ятнадцяти навчальних закладів навчались впродовж п’яти днів в навчально-науковому інституті післядипломної освіти НУБіП.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В перший день занять перед ними виступили ректор університету Станіслав Ніколаєнко, перший проректор Ігор Ібатуллін, проректор з навчально-виховної роботи Сергій Кваша.
У виступах йшлося про виклики, які сьогодні необхідно вирішувати в аграрній освіті, нові завдання освіти в вимірі сучасних інтегрованих процесів, організацію наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, розширення можливостей наукового пошуку та популяризації власних досліджень за допомогою платформи Web of Science тощо.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У наступні дні заступник директора департаменту МОН України, начальник відділу ліцензування Світлана Данильченко роз’яснила присутнім питання ліцензування освітньої діяльності, впровадження електронної форми ліцензування та акредитацію освітніх програм. Виконувач обов`язків  директора ДУ "НМЦ "Агроосвіта" Тетяна Іщенко розповіла про особливості впровадження дуальної форми здобуття освіти під час підготовки фахівців аграрного профілю.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Завершальний день навчальної програми для директорів, завершився круглим столом за участю заступника міністра освіти і науки Юрія Рашкевича, якого представив ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Заступник міністра освіти і науки розкрив деякі особливості імплементації стандартів вищої освіти, вимоги та методика розроблення освітніх програм та про особливості паралельного навчання в Україні та за кордоном зі здобуттям «подвійного» диплома. ... Читати далі »

Просмотров: 250 | Добавил: gavrek | Дата: 03.04.2018 | Комментарии (0)

30 березня директор ННІ механотроніки і систем менеджменту проф. Віталій Власовець прийняв участь у засіданні Міністерства освіти і науки та ОБСЄ в Україні де було презентовано аналітичне дослідження за результатами освітніх вимірювань «Стан юридичної освіти в України». Дослідження було підготовлено за сприянням координатора проектів ОБСЄ в Україні Вайдотаса Верби та Сергія Мудрука – експерта Координатора проектів ОБСЄ в Україні, президента Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа».
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Захід відкрила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Вона зокрема зазначила, що основна мета - узалежнити держзамовлення університету на магістратуру з «Права» від результатів профільного ЗНО, а також запровадити це випробування на закінчення бакалаврату, реалізувавши підсумкову державну атестацію у формі єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Посол з Литви, Координатор проектів ОБСЄ Вайдотас Верба також відзначив важливість проведеного дослідження.
На заході також були присутні перший заступник Міністра юстиції України – Наталія Бернацька та заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції – Сергій Петухов. Модератором заходу був заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич. ... Читати далі »

Просмотров: 189 | Добавил: gavrek | Дата: 03.04.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки

21 та 22 березня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проводилась Міжнародна науково-практична конференція «Технічний прогрес в АПК».
О 10 ранку розпочалося пленарне засідання. Почесних гостей та науковців привітав ректор університету Володимир Нанка. Він подякував присутнім за участь у конференції та побажав всім плідної роботи.
В цьому році почесними гостями стали:
- академік НААН України, Заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор, Булгаков Володимир Михайлович, Національний університет біоресурсів і природокористування України;
- завідувач кафедрою тракторів та сільськогосподарських машин Сумського НАУ Зубко Владислав Миколайович;
- д.т.н., Львівського національного аграрного університету, завідувач кафедри Дмитрів Василь Тарасович;
- професор кафедри механіки НУБіП Головач Іван Володимирович;
- провідник науковий співробітник інституту імені Юрьєва Тимчук Віктор Михайлович;
- к.т.н., завідувач відділенням «Агроінженерії» Житомирського агротехнічного коледжу Борак Костянтин Вікторович;
- ІМЕСН НААН України , д.т.н., професор Мироненко Валентин Григорович.

альтернативное название картинки

Розпочав захід Мельник В.І., д.т.н., професор, проректор з наукової роботи (ХНТУСГ ім. Петра Василенка) з доповіддю «ТЯГОВА КЛАСИФІКАЦІЯ ТРАКТОРІВ – НОВІТНЄ БАЧЕННЯ». ... Читати далі »

Просмотров: 243 | Добавил: gavrek | Дата: 22.03.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки

12-22 лютого 2018 року відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство». Захист пройшов на високому рівні, студенти майстерно представили свої роботи, впевнено відповідали на запитання комісії. За підсумками роботи Державної екзаменаційної комісії було захищено 68 магістерських робіт, з яких 12 – з відзнакою. Студентки Коваль Аліна Романівна та Бекетова Інна Сергіївна ... Читати далі »

Просмотров: 405 | Добавил: gavrek | Дата: 22.02.2018 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0