Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 13.12.2018, 18:27
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 »

Початок навчального року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка ознаменувався проведенням щорічного свята «День механіка 2017»! Цього року участь у змаганнях прийняло 4 університети та 12 коледжів і технікумів. Свято урочисто відкрив ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка – Олександр Володимирович Нанка, який підкреслив важливість такого роду заходів для підвищення якості підготовки інженерів-механіків. Директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Віталій Михайлович Власовець наголосив, що свято сприяє обміну досвідом серед студентів, інженерів та виробничників, підвищенню конкурентоспроможності випускників технічних і аграрних ВНЗ на ринку праці не тільки України, а й світу.
Свою майстерність учасники змогли продемонструвати у конкурсах з наладки плуга, якісної оранки та культивації, водіння трактора та діагностики його систем. Так в конкурсі «Кращий водій» перемогу отримав студент Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу Зуб Віталій. Також студенти змагались за звання кращого з екології, знання конструкції сільськогосподарської техніки та визначали найкращі агрегати для робіт в заданих умовах по теорії інженерних рішень.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Професія інженера-механіка зараз актуальна не тільки для хлопців, а і для дівчат. Цього року у змаганнях на одному рівні з хлопцями прийняли участь і дівчата. Так студентка Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Фатєєва Наталія зайняла 1 місце у конкурсі «Кращий еколог».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В рамках свята також пройшла виставка сучасної сільськогосподарської техніки виробництва CASE IH, Gaspardo, Elvorti, ХТЗ та інших. Присутні мали можливість отримати консультації від представників компаній-виробників та прийняти участь у тест-драйві трактора CASE IH Magnum 340.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Після виступу художної самодіяльності урочисте нагородження переможців конкурсів проходило під бурхливі оплески, а вручав дипломи та призи представник ДУ НМЦ «Агроосвіта» Шевченко Володимир Іванович, представник Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Тресков Андрій Вікторович та директор ННІ МСМ Власовець Віталій Михайлович. ... Читати далі »

Просмотров: 481 | Добавил: gavrek | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 161 | Добавил: gavrek | Дата: 16.09.2017 | Комментарии (0)

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ

Запрошуємо прийняти участь у проведенні щорічного свята

«ДЕНЬ МЕХАНІКА 2017»

яке відбудеться 19 вересня 2017 року на базі навчального центру ХНТУСГ імені Петра Василенка (Харківська обл., Харківський район, сел. Першотравневе).

Програма проведення:

0830 – 0900 Реєстрація учасників.

0900 – 0930 Відкриття і привітання:

- Нанка Олександр Володимирович, ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка;

0930 – 1300 Робота виставки та демонстраційні покази сучасної сільськогосподарської техніки.

1000 – 1200 Проведення конкурсів серед студентів ВНЗ Східного регіону України: «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець з конструкції техніки «Elvorti», «Кращий діагност», «Кращий технік», «Кращий еколог». Правила проведення конкурсів представлено на сайті mtf.khntusg.com.ua.

1230 – 1300 Оголошення результатів та нагородження переможців конкурсів.

1300 Підведення підсумків.

Для участі у святі запрошені: ... Читати далі »

Просмотров: 359 | Добавил: gavrek | Дата: 15.09.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 161 | Добавил: gavrek | Дата: 03.09.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки1 вересня 2017 року Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка зустрів у своїх світлих стінах святковою програмою викладачів, студентів та головних гостей цьогорічного святкування - першокурсників, подарувавши незабутні моменти з нагоди Дня знань 2017.
Цьогорічне святкування Дня знань традиційно розпочалося з підняття Державного прапору України і прапору ХНТУСГ відмінниками навчання, іменними стипендіатами, активістами студентського самоврядування, а також представленням почесної президії, до складу якої увійшли: Нанка Олександр Володимирович – ректор ХНТУСГ, Кулик Олена Григорівна – радник Голови Харківської обласної Ради, Нездюр Олександр Володимирович – директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації, Байбакова Ніна Прокопівна – Голова Харківської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу, заслужений працівник сільського господарства, кавалер Ордена «Княгині Ольги» ІІ ступеня, Олексенко Олександр Васильович – заступник начальника проектно-конструкторського бюро Харківобленерго, випускник нашого університету, Шакін Микола Іванович – випускник нашого університету 1977 р., український письменник, художник, громадський діяч, член наглядової Ради університету, Лисисченко Микола Леонідович – перший проректор ХНТУСГ, Мельник Віктор Іванович – проректор з наукової роботи, Кісь Віктор Миколайович – голова профспілкового комітету університету, Лебедєв Анатолій Тихонович – завідувач кафедри трактори і автомобілі, Власовець Віталій Михайлович – директор навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, лауреат Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим вченим, Мороз Олександр Миколайович – директор навчально-наукового інституту енергетики та комп’ютерних технологій, відмінник освіти України, Сайчук Олександр Васильович – директор навчально-наукового інституту технічного сервісу, Богомолов Олексій Васильович – директор навчально-наукового інституту переробки і харчових виробництв, відмінник освіти України, Заїка Світлана Олександрівна –директор навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, Мотузний Євген – голова студентського парламенту університету.

альтернативное название картинки

Усі представники почесної президії теплими словами привітали студентство з початком нового навчального року, побажавши натхнення у роботі, наукових та творчих успіхів і наснаги у досягненні цілей.
Свої творчі вітання для першокурсників, студентів та викладачів у процесі святкування дарували: солісти народного ансамблю «Берегиня», студентки першого курсу Аліса Колєснік та Ольга Нечитайло, та випускниця інституту ННІ МСМ 2015 р. Тетяна Борщ.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Право традиційного оголошення Кодексу Честі ХНТУСГ отримала студентка 1-ого курсу ННІ БМ Яна Рєка, якій також від імені всіх першокурсників випала честь отримати від корифея наукової роботи університету Лебедєва Анатолія Тихоновича символічні «ключ знань» та залікову книжку.
Свято відбулось у теплі, натхненній та дружній атмосфері, в чому вагомий внесок ведучого урочистого посвячення студентів у першокурсники – проректора з науково-педагогічної діяльності Алфьорова Олексія Ігоровича.
Офіційна частина урочистостей закінчилася в аудиторіях інститутів, де першокурсники отримали можливість ближче познайомитися зі своїми майбутніми викладачами, кураторами груп та отримати залікові книжки.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Тож ми від душі вітаємо першокурсників зі святом знань! Це Ваш перший крок у доросле життя, змога відкрити для себе безліч нових горизонтів, відчути солодкий смак перемог та дзвінкий голос упевненості. Тож будьте наполегливим, відкривайтесь новому, запам’ятовуйте миті щастя, що чекають на вас попереду, адже «студент» - це горде звання, і найкращий період для того, щоб реалізувати себе якнайкраще, прославляючи рідний університет! Вітаємо з Днем знань! ... Читати далі »

Просмотров: 262 | Добавил: gavrek | Дата: 03.09.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки31 серпня на кафедрі сільськогосподарських машин Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка було відкрито третю авторизовану навчально-наукову лабораторію провідної української кампанії ПАТ «Ельворті», яка спеціалізується на випуску сівалок та ґрунтообробного обладнання.
У заході брали участь: голова правління ПАТ «Ельворті», генеральний директор Сергій Калапа, директор з маркетингу Ігор Власенко, перший проректор ХНТУСГ ім. П. Василенка Микола Лисиченко, проректор з НПР Віктор Мельник, директор ННІ МСМ Віталій Власовець та завідувач кафедрою сільськогосподарських машин Валерій Пастухов.
Як відзначив Микола Леонідович, ця зустріч стала ще однією дробинкою для подальшого розвитку навчального закладу. Представники кампанії ПАТ «Ельворті» надали дуже важливий матеріал для навчання процесу, яким студенти матимуть можливість користуватись у будь-який час, а також комплекти обладнання посівних агрегатів для проведення лабораторних та наукових робіт.

альтернативное название картинки

Ще хотілося б відзначити, що на заході були обговорені подальші напрямки співпраці, а саме: організація всеукраїнського конкурсу, участь та проведення науково-дослідних робіт професорсько-викладацьким складом університету та кафедрою сільськогосподарських машин на замовлення компанії. ... Читати далі »

Просмотров: 226 | Добавил: gavrek | Дата: 03.09.2017 | Комментарии (0)

Привітання директора Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту з Днем Знань
http://sunveter.ru/uploads/posts/2015-08/1439925530_bell6.png

 

Шановні студенти та викладачі ННІ механотроніки і систем менеджменту! Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! Вже 87-ий раз наш славетний інститут відкриває свої гостинні двері перед студентами. Понад 800 абітурієнтів виявили бажання навчатися в стінах нашого інституту, але тільки найкращі – 295 юнаків та дівчат з усієї України отримали змогу навчатися в ННІ одного з найкращих і найпрестижніших аграрних технічних університетів України.
Наші шановні першокурсники! Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружню родину, бережіть та примножуйте її традиції й надбання!
Щиро бажаю всім студентам і викладачам творчого натхнення при підкоренні нових освітніх вершин, наполегливості, злагоди й миру! Нехай роки, проведені в стінах ННІ МСМ стануть для Вас роками плідної праці та самовдосконалення!

 

З найщирішими побажаннями,
директор ННІ механотроніки і систем менеджменту
доктор технічних наук, професор Власовець Віталій Михайлович

... Читати далі »

Просмотров: 227 | Добавил: gavrek | Дата: 01.09.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0