Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 23.04.2019, 19:18
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 19 20 »

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

20 листопада 2017 року на екскурсію в шоу рум «UkrFarming Case IH» у Харкові компанія «Укрфармінг» запросила студентів Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту. Делегацію очолював директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець. Також були присутні к.т.н., доцент кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова» Сергій Харченко, к.т.н., доцент кафедри «Трактори і автомобілі» Михайло Шуляк та старший викладач кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова» Кирило Сировицький.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

По програмі заходу, спеціаліст з маркетингу, Катерина Пашкова, розповіла про компанію «Укрфармінг» – офіційного дистриб'ютора в Україні провідного світового виробника сільгосптехніки - CASE IH. Директор з продажу, Олександр Мацуєв, провів презентацію всього модельного ряду техніки Case IH і зазначив, що в цоьму році Case IH святкує 175-річний ювілей в авангарді виробництва сільськогосподарського обладнання. Спеціаліст з систем точного землеробства AFS Case IH, Андрій Волошин, виступив з докладом: "Основи та принципи систем точного землеробства", провів демонстрацію обладнання на стенді, на якому кожний бажаючий міг ознайомитись з принципами роботи систем автоматичного водіння і подивитись, як працює підрулювання без участі оператора. Олександр Жук, директор сервісної служби розповів про особливості роботи департаменту. Менеджер з продажу, Сергій Антонов провів демонстраційний показ тракторів Case IH Farmall JX 110, Puma 225, Puma 210, Magnum 340. Блиск в очах студентів ми побачили саме від можливості самостійно відчути роботу оператора новітньої техніки сидячи в кабіні трактора. ... Читати далі »

Просмотров: 252 | Добавил: gavrek | Дата: 26.11.2017 | Комментарии (0)


До уваги випускників шкіл, технікумів і коледжів!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ

25 листопада 2017 року о 900 проводить

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

за адресою: м. Харків, пр. Московський, 45, корпус ННІ МСМ.

Довідки за телефоном: (057) 732-86-40, (050) 025-57-11.
Електронна пошта: mtf_khntusg@ukr.net
Cайт: www.mtf.khntusg.com.ua.

Програма проведення

900 - 930 - Реєстрація учасників.
930 - 1000 - Інформація про ВНЗ
1000 - 1030 - Доповіді провідних викладачів
1030 - 1100 - Інформація про особливості вступної компанії 2017.
1100 - 1130 - Консультації викладачів з фізики та математики за офіційними тестами ЗНО 2017 року.
1100 - 1130 - Проведення попереднього вступного іспиту зі спеціальності для випускників технікумів і коледжів.

1130 - 1230 - Екскурсія по кафедрам університету.
1230 - 1300 - Концерт художньої самодіяльності, участь у конкурсах, квестах.
1300 -1400 - Віртуальна екскурсія видатними місцями м. Харкова. ... Читати далі »

Просмотров: 290 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

21 листопада 2017 року відбулися збори Земляцтва Дергачівського району, які були організовані кафедрою «Трактори і автомобілі». На зборах були присутні майже всі студенти різних ННІ, з різних населених пунктів Дергачівського району, та викладачі кафедри: к.т.н., доцент Шевченко Ігор Олександрович, к.т.н, доцент Манойло Володимир Максимович, к.т.н. професор Антощенков Віктор Миколайович, к.т.н., доцент Шуляк Михайло Леонідович, к.т.н., доцент Єсіпов Олександр Вікторович, старший викладач Кулаков Юрій Миколайович, викладач Колєснік Іван Васильович. Відкрив збори доцент Шевченко І.О., який розповів студентам про мету та завдання Земляцтва, зробив аналіз роботи за минулі роки, та розповів про плани на майбутнє. Також студенти познайомилися з видатними випускниками університету, нашими земляками, усвідомили роль кожного студента в успішному функціонуванні Земляцтва.
З гостей першим виступав доц. Манойло В.М., який наголосив, про перспективність та необхідність вищої освіти, також розповів про особливості виробництва та експлуатації тракторів і важливість професії агроінженера. Наголосив, що для кращих студентів університету будуть виділені робочі місця в компанії «CASE IH» та «UkrFarming».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Далі слово отримали к.т.н. проф. Антощенков В.М та доц. Шуляк М.Л., які розповідали про кафедру, питання повзанні з нею, та інше. ... Читати далі »

Просмотров: 206 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

 

альтернативное название картинки22 листопада 2017 року відбулася чергова зустріч викладачів ННІ МСМ з вихованцями та педагогічним колективом Краснокутського професійного аграрного ліцею.
Цього разу до них завітали к.т.н., доцент кафедри «Сільськогосподарські машини» Козій Олександр Борисович, завідувач кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», д.т.н., проф. Левкіна Руслана Володимирівна та к.е.н., доцент Хлопоніна-Гнатенко Ольга Іванівна.
Інформація про наш університет, нові спеціальності, умови вступу в 2018 році, про роботу підготовчих курсів, День відкритих дверей ННІ МСМ, який, відбудеться 25 листопада 2017 року, чергувалися виступами учасників художньої самодіяльності нашого університету: Хлопоніної-Гнатенко О.І., Скрипки О.І, Бондаренка Б., Венсус С.
Задоволенню присутніх, а їх було більше 100 осіб, не було меж! Дякуємо керівництву ліцею за надану можливість та сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
... Читати далі »

Просмотров: 209 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки

В Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулися Дні фінансової обізнаності. У заході приймали участь викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: Левкіна Р.В., Гіржева О.М., Хлопоніна-Гнатенко О.І. та студенти відповідної спеціальності.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У програмі заходу було проведена лекції для студентів: «Способи інвестування в Україні». Цікавою була екскурсія «Історія грошей» представлена Національним банком України. Викладачі кафедри мали змогу прийняти участь у тренінгу «Регулювання фінансової системи», що організований фахівцями Національного банку України та USAID «Трансформація фінансового сектору». За результатами участі у тренінгу були отримані сертифікати. ... Читати далі »

Просмотров: 238 | Добавил: gavrek | Дата: 20.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиХарківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка шостий рік поспіль проводить конкурс «Кращий куратор». 16 листопада 2017 року в актовій залі університету відбулося урочисте підведення результатів конкурсу, де куратори демонстрували свої професійні та творчі здібності. В ньому взяли участь фіналісти попередніх відборів, кращі куратори від п’ятьох навчально-наукових інститутів: ННІ механотроніки і систем менеджменту представляла Ряснянська Альона Миколаївна.
Представниця нашого навчально-наукового інституту – Ряснянська Альона Миколаївна – к.е.н., викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, куратор 13-ПТ та 65-ПТм груп.
Конкурс передбачав два етапи – «Папка куратора» – формування пакету документів, що фіксують всі види діяльності куратора з групами (нормативні, облікові та інші документи, нагороди куратора та студентів кураторських груп, фото звіт і т.д.), які необхідно було подати до урочистого підведення результатів конкурсу, тобто до святкового концерту та безпосередньо на святковому концерті необхідно було продемонструвати свої таланти у двох конкурсах «Візитка», в якому куратори продемонстрували глядачам свої відеопрезентації; «Я куратор і не тільки» – творчий конкурс в якому конкурсанти проявили свої творчі здібності і таланти.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Ряснянська Альона Миколаївна брала участь в цьому конкурсі вперше і разом зі своїми студентами проявили креативність та почуття гумору. У своєму виступі Альона Миколаївна пожартувала, поділившись своїми враженнями, що захист дисертації їй здався легшим, аніж виступ на сцені на святковому концерті. Разом зі студентами вони зняли жартівливу відеопрезентацію «Очікування vs Реальність», якою вони хотіли показати, що, по-перше, не завжди реальність співпадає з нашими очікуваннями, а, по-друге, підкреслити особливий підхід до роботи зі студентами, який використовує Альона Миколаївна, головна теза якого: формування у студентів почуття соборності з куратором; реалізація системи неофіційних, нерегламентованих контактів куратора і студентів, а саме активна участь куратора у житті студентів та їх тісна взаємодія. Щодо цього підходу Ряснянська А.М. написала статтю на тему: «Формування почуття професійної соборності студентів та викладачів як запорука високої якості навчально-виховного процесу у ВНЗ» і подала її до друку в журналі «Новий колегіум».
У творчому конкурсі Альона Миколаївна зі студентами представили жартівливий номер «Знайомство з куратором», в якому студенти уявляли яким же буде їх куратор, а результати їх уяви демонструвала Альона Миколаївна, змінюючи образи від імпозантного мужчини з вусами до підстаркуватої леді в окулярах. Глядачі оцінили почуття гумору, продемонстрованого в творчому номері та в відео візитці, і зустріли виступ теплими усмішками.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Почесне завдання щодо оцінки талантів кураторів-конкурсантів було покладене на поважне журі: Кірюхіну Маргариту Олександрівну – художній керівник імені Петра Василенка, Кісь Віктора Миколайовича – голова профспілкового комітету ХНТУСГ імені Петра Василенка, Мотузного Євгена – голова студентського парламенту ХНТУСГ імені Петра Василенка.
Крім того, глядачів та конкурсантів своїми талантами привітали студенти нашого університету: вокалісти Бондаренко Богдан, Микола Сологубовський та Яна Плотнікова, а також танцювальний колектив «Blackberry». ... Читати далі »

Просмотров: 286 | Добавил: gavrek | Дата: 20.11.2017 | Комментарии (0)


Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції 

"Інноваційні розробки в аграрній сфері" Master2017

Листопад 29, 2017
Шановні науковці!

Запрошуємо Вас 29 листопада 2017 року прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ», що відбудеться на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. Петра Василенка та буде проводитись в онлайн форматі.
Реєстрація учасників, зразок оформлення електронного варіанту тез наукових доповідей та вимоги до структури презентації розміщені у запрошенні.
Запрошення: http://www.master2014.metalcontrol.com.ua/master2017.pdf
Зразок тез: http://www.master2014.metalcontrol.com.ua/template.pdf
Тези доповідей, прийнятих до виголошення на конференції, будуть опубліковані в електронному вигляді окремою збіркою БЕЗКОШТОВНО після закінчення конференції. Розширені доповіді, які будуть представлені на конференції можуть бути опубліковані журналі «Інженерія природокористування» (дата виходу видання – березень-квітень 2018 р.). ... Читати далі »

Просмотров: 213 | Добавил: gavrek | Дата: 16.11.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0