Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 23.04.2019, 18:54
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 »
альтернативное название картинки
В п’ятницю, 10 листопада 2017 року, на базі спеціалізованої навчально-наукової лабораторії «CASE IH Education», що діє на кафедрі «Тракторі і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. П. Василенка відбулася зустріч студентів II-VI курсів з представниками ТОВ «Ukrfarming» – офіційного дистриб’ютора техніки CASE IH в Україні.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Під час зустрічі директор з продажу ТОВ «Ukrfarming» Олександр Мацуєв розповів про історію компанії, співпрацю з ХНТУСГ ім. П.Василенка, підкреслив високий рівень підготовки студентів ННІ МСМ, завдяки якому випускники інституту отримують престижну роботу в дружній команді ТОВ «Ukrfarming».
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
В свою чергу директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець наголосив про важливість співпраці та побажав студентам творчих і професійних здобутків для самореалізації.
Наступним етапом стало проведення тренінгу Олександром Мацуєвим зі студентами, які бажають пройти практику і стажування в стінах ТОВ «Ukrfarming». ... Читати далі »
Просмотров: 179 | Добавил: gavrek | Дата: 12.11.2017 | Комментарии (0)


Розклад
іспитів студентів ННІ Механотроніки і систем менеджменту 1 семестру 2017-2018 навчального року*:

Курс Групи Посилання
I 11-М, 12-М, 13-ПТ, 14-П завантажити
II 21-М, 22-М, 23-ПТ завантажити
III 31-М, 32-М завантажити
III 33-М (пр), 34-М (пр), 35-М (пр), 36-М (пр), 37-ПТ (пр), 38-П (пр) завантажити
IV 41-М, 42-М, 43-М, 44-М, 45-М, 46-М, 47-ПТ завантажити
V 51-Мм, 52-Мм, 53-Мм, 54-Мм, 55-Мм, 56-ПТм завантажити
VI 61-Мм, 62-Мм, 63-Мм, 65-ПТм завантажити

*формат файлу (.docx) ... Читати далі »

Просмотров: 567 | Добавил: gavrek | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

Відповідно до спільної програми дій між ХНТУСГ імені Петра Василенка і компанією ТОВ “МАНН-ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА" було проведено конкурс серед кращих студентів 3 курсу ННІ МСМ, щодо знань та умінь з обслуговування сучасних систем фільтрації техніки. За результатами складено рейтингові списки переможницею стала Бойко Ангеліна, студентка 32-М групи. ... Читати далі »

Просмотров: 300 | Добавил: Юлия | Дата: 01.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиЗ метою підвищення якості практичної підготовки майбутніх фахівців за спеціальністю «Агроінженерія», 30 жовтня 2017 року була організована та проведена екскурсія для студентів III курсу Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту на машинобудівне підприємство ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування».
На підприємстві виготовлюється спецтехніка, яка використовується при освоєнні й капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні та зберіганні нафтопродуктів. Завод випускає продукцію для різних галузей промисловості: космічної, сільськогосподарської, харчової, переробної, а також для залізничного транспорту.
У рамках вивчення дисциплін деталі машин та підйомно-транспортні машини, студенти мали змогу побачити машинобудівне обладнання та процес виробництва деталей машин, їх проектування, збірку, функціонування і класифікацію, роботу конструкторського і технологічного відділу. Також студенти спостерігали за процесом випробування бурової установки УПА-80.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Екскурсія розширила кругозір студентів стосовно механіки та дозволила отримати додаткові професійні знання. Також майбутніх молодих спеціалістів було запрошено на виробництво для проходження виробничої практики. ... Читати далі »

Просмотров: 250 | Добавил: gavrek | Дата: 01.11.2017 | Комментарии (0)

На полях учбового господарства ХНТУСГ ім. П. Василенка проходять експериментальні дослідження тракторів виробництва ПАТ «ХТЗ» . Харківський трактор завод надав два трактора для проведення експериментальних досліджень з визначення тягово-енергетичних та екологічних показників. Трактор ХТЗ-242К досліджується з двома комплектами колісних систем (одинарні та здвоєні шини) та баластом. Комплект для здвоєння шин надано ПАТ Кременчуцький колісний завод. Трактор ХТЗ-280Т має змінні колісно-гусеничні системи. Наразі він проходить експериментальні дослідження на чотирьох гусеницях.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В експериментальних дослідженнях приймають учать ПАТ «ХТЗ» та ПАТ Кременчуцький колісний завод з боку виробництва, а від ХНТУСГ імені Петра Василенка – д.т.н., професор, проректор з наукової роботи Мельник В.І., викладачі кафедр мехатроніки та деталей машин, оптимізації технологічних систем ім. Т.П.Євсюкова. ... Читати далі »

Просмотров: 457 | Добавил: gavrek | Дата: 20.10.2017 | Комментарии (0)

5 жовтня 2017 року співробітниками компанії ТОВ “МАНН-ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА” була проведена лекція-семінар "Сучасні засоби фільтрації сільськогосподарської техніки" для студентів 3 курсу спеціальності Агроінженерія. Захід відбувся в рамках договору співдружності та плану спільних заходів між ХНТУСГ імені Петра Василенка і компанією.

альтернативное название картинки альтернативное название картинки

Олег Продеус та Сергій Товма продемонстрували останні тенденції розвитку сучасних засобів фільтрації. Представлені новітні засоби відбору вологи в технічних рідинах транспортних засобів, які були передані на кафедру "Оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова", як навчально-демонстраційні матеріали. Також компанія надала університету макети фільтрів різних типів. Заплановано відвідування співробітниками кафедри та кращими студентами виробничої бази компанії у місті Хмельницький. ... Читати далі »

Просмотров: 384 | Добавил: Юлия | Дата: 19.10.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 205 | Добавил: gavrek | Дата: 18.10.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0