Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 22.10.2018, 19:19
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 3 4 ... 14 15 »

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

28 вересня біля станції метро «Держпром» виступив студентський симфонічний оркестр університету мистецтв імені Котляревського та оркестр «Слобожанський» за участю хору оперної студії. Концерт в рамках акції «Мистецтво об'єднує молодь» відвідали студенти навчально наукового інституту механотроніки та систем менеджменту. ... Читати далі »

Просмотров: 45 | Добавил: gavrek | Дата: 01.10.2018 | Комментарии (0)

Заявки надсилайте на електронну пошту центру upc.khntusg@gmail.com з вказівкою ПІБ, назви ННІ, курсу та номеру телефону.
Українсько-польський аграрно-технічний центр ХНТУСГ запрошує всіх бажаючих на курси з вивчення польської мови. Заняття проводитимуться в головному корпусі ХНТУСГ (вул. Алчевських 44, ауд. 306) у вівторок та четвер, з 15.00 по 16.00. Заняття безкоштовні.

Просмотров: 25 | Добавил: gavrek | Дата: 28.09.2018 | Комментарии (0)

2 жовтня 2018 року, 1300 , конференц-зала корпусу Алчевських, 44

Просмотров: 26 | Добавил: gavrek | Дата: 27.09.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

26 вересня відкрилась найбільша виставка України Agroexpo-2018. Загальна площа експозицій цього року склала 125 000 м2. Загальна кількість експонентів – 592 провідних вітчизняних та закордонних компанії.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Виставку відвідала і делегація Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка – викладачі випускаючих кафедр оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова і сільськогосподарських машин: професор Микола Артьомов, професор Валерій Пастухов, професор Микола Бакум, доцент Михайло Циганенко, доцент Роман Кириченко, доцент Магомед Абдуєв асистент Євген Гаєк, асистент Денис Крохмаль, старший лаборант Віталій Коротецький і завідувач лабораторією Олександр Басов. Очолив делегацію проректор з наукової роботи, професор Віктор Мельник. ... Читати далі »

Просмотров: 40 | Добавил: gavrek | Дата: 27.09.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки
15 вересня в Харкові, на площі Свободи, пройшов восьмий фестиваль популяризації науки «Наукові пікніки» – найбільший у країні фестиваль науки під відкритим небом. Навчальні та наукові заклади представили понад півсотні майданчиків різних наочних дослідів.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту представляли викладачі кафедри мехатроніки і деталей машин Іван Галич та Сергій Богданович, які ... Читати далі »
Просмотров: 56 | Добавил: gavrek | Дата: 25.09.2018 | Комментарии (0)

20 вересня 2018 року на базі навчального центру ХНТУСГ за активної участі Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації, ДУ НМЦ «Агроосвіта» МОН України було проведено щорічне професійне свято «День механіка-2018» та науково-практичний семінар для інженерів господарств та фермерів з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки в умовах Східного регіону України «Оптимальні техніко-технологічні рішення в рослинництві».
Директор Навчально-наукового інституту механотроніки та систем менеджменту Власовець Віталій Михайлович привітав всіх присутніх зі святом та зазначив, що сучасний університет – є перш за все гарантом створення передумов ефективного поєднання теоретичних знань, практичних навичок і нових технологій. Такий механізм дає можливість перейти на якісно новий рівень освіти у співпраці з нашими партнерами.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Відкрив офіційну частину заходу словами привітання заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління виробництва сільськогосподарської продукції Панфілов Костянтин Віталійович. Він зазначив, що свято проводиться вже не перший рік, а про рівень підготовки в університеті свідчить той факт, що з двадцяти трьох керівників господарств Харківського району половина – випускники ХНТУСГ. З привітальним словом виступив ректор ХНТУСГ Нанка Олександр Володимирович. Він підкреслив важливість проведення заходів такого роду з залученням найсучаснішої сільськогосподарської техніки для підвищення якості підготовки інженерів-механіків. Володимир Іванович Шевченко, головний спеціаліст ДУ НМЦ «Агроосвіта» МОН України підкреслив важливість практичної підготовки майбутніх фахівців та побажав успіхів учасникам змагань. Генеральними спонсорами свята виступили ТОВ "МАНН+ХУММЕЛЬ" та ТОВ "Castrol".  ... Читати далі »

Просмотров: 138 | Добавил: gavrek | Дата: 24.09.2018 | Комментарии (0)

На базі навчального центру ХНТУСГ 20 вересня 2018 року за активної участі Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації було проведено науково-практичний семінар для інженерів господарств та фермерів з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки в умовах Східного регіону України «Оптимальні техніко-технологічні рішення в рослинництві» з демо-показами техніки. Модератором заходу виступив директор Навчально-наукового інституту механотроніки та систем менеджменту Власовець Віталій Михайлович, який привітав учасників та відмітив, що свято завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових подій та нових зустрічей, а сьогоднішній семінар є проектом поєднання теорії і практики. Відкрили семінар ректор ХНТУСГ Нанка Олександр Володимирович та заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління виробництва сільськогосподарської продукції Панфілов Костянтин Віталійович. Він зазначив, що з підвищенням ефективності експлуатації техніки та впровадженням сучасних агротехнологій можливо збільшити урожайність зернових в три рази.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Перед учасниками семінару виступили директор ТОВ «Агрістар» Олег Олексійович Слободяник та директор департаменту продажу техніки Фрол Валентинович Кляуз. Вони поділились планами на майбутнє компанії та агробізнесу в цілому.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Директор Харківського відділення Українського фонду підтримки фермерських господарств Святченко Максим Юрійович ознайомив учасників з державними програмами підтримки при закупівлі сучасної сільськогосподарської техніки. Завідувач кафедри тракторів і автомобілів Лебедєв Анатолій Тихонович відзначив важливість створення нових спеціалізованих навчальних аудиторій для підвищення рівня підготовки студентів, ознайомлення їх з сучасною сільськогосподарською технікою та проведення науково-дослідних робіт. Депутат Гацько Анатолій Федорович розповів про необхідність державної підтримки агробізнесу при закупівлі сучасної техніки.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Після офіційного відкриття першого спікера семінару представив заступник директора ННІ МСМ Шуляк Михайло Леонідович. Проректор з наукової роботи Мельник Віктор Іванович виступив з доповіддю “Оцінка ефективності комплектування і вибору режиму роботи агрегату за критеріями продуктивності та питомої витрати палива на прикладі орного агрегату з змінною шириною захвату”, яка була завершена демо-показом роботи трактора з максимальною шириною захвату при меншій швидкості обробітку. ... Читати далі »
Просмотров: 84 | Добавил: gavrek | Дата: 24.09.2018 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
gavrek