Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
П`ятниця, 20.10.2017, 05:51
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

ННІ ТС

ННІ ЕКТ

ННІ БМ

ННІ ПХВ

Партнери

УПЭК

ЛКМЗ

Епіцентр

 
Головна » Новини
« 1 2 3 4 5 »
Просмотров: 66 | Добавил: gavrek | Дата: 26.09.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Сучасна вища освіта сьогодні – це постійне оновлення матеріально-технічної бази, розширення співпраці з підприємствами, підвищення практичної підготовки та зміцнення зв’язків з виробництвом. Тому на базі кафедри «Трактори і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка 21 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття сучасної навчально-наукової лабораторії «CASE IH Education».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Перші слова для привітання висловив Голова Харківської обласної ради, заслужений працівник сільського господарства України, почесний громадянин міста Харкова – Чернов Сергій Іванович. Також свої вітання і побажання висловив Директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації – Нездюр Олександр Володимирович. Ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка, кандидат технічних наук, доцент, академік Української національної академії наук екологічних технологій Нанка Олександр Володимирович, який побажав наснаги студентам в опануванні нових знань та підкреслив важливість цієї події. Директор ТОВ «Ukrfarming», офіційного дистриб’ютора «CASE IH» в Україні Куркацишвілі Олександр Георгійович наголосив про необхідність розвивати такі спільні проекти та підтримувати співпрацю. Директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, доктор технічних наук, професор Власовець Віталій Михайлович виголосив слова вдячності за надане обладнання та запросив гостей, викладачів та студентів пройти до аудиторії.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Зустрів гостей завідувач кафедри «Трактори і автомобілі», доктор технічних наук, професор Лебедєв Анатолій Тихонович, який розповів про історію створення кафедри, про наукові досягнення та плани на майбутнє. Після перерізання червоної стрічки було підписано договір про співпрацю, який ознаменував початок нової глави в історії кафедри та університету в цілому. ... Читати далі »

Просмотров: 177 | Добавил: gavrek | Дата: 21.09.2017 | Комментарии (0)

Початок навчального року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка ознаменувався проведенням щорічного свята «День механіка 2017»! Цього року участь у змаганнях прийняло 4 університети та 12 коледжів і технікумів. Свято урочисто відкрив ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка – Олександр Володимирович Нанка, який підкреслив важливість такого роду заходів для підвищення якості підготовки інженерів-механіків. Директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Віталій Михайлович Власовець наголосив, що свято сприяє обміну досвідом серед студентів, інженерів та виробничників, підвищенню конкурентоспроможності випускників технічних і аграрних ВНЗ на ринку праці не тільки України, а й світу.
Свою майстерність учасники змогли продемонструвати у конкурсах з наладки плуга, якісної оранки та культивації, водіння трактора та діагностики його систем. Так в конкурсі «Кращий водій» перемогу отримав студент Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу Зуб Віталій. Також студенти змагались за звання кращого з екології, знання конструкції сільськогосподарської техніки та визначали найкращі агрегати для робіт в заданих умовах по теорії інженерних рішень.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Професія інженера-механіка зараз актуальна не тільки для хлопців, а і для дівчат. Цього року у змаганнях на одному рівні з хлопцями прийняли участь і дівчата. Так студентка Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Фатєєва Наталія зайняла 1 місце у конкурсі «Кращий еколог».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В рамках свята також пройшла виставка сучасної сільськогосподарської техніки виробництва CASE IH, Gaspardo, Elvorti, ХТЗ та інших. Присутні мали можливість отримати консультації від представників компаній-виробників та прийняти участь у тест-драйві трактора CASE IH Magnum 340.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Після виступу художної самодіяльності урочисте нагородження переможців конкурсів проходило під бурхливі оплески, а вручав дипломи та призи представник ДУ НМЦ «Агроосвіта» Шевченко Володимир Іванович, представник Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Тресков Андрій Вікторович та директор ННІ МСМ Власовець Віталій Михайлович. ... Читати далі »

Просмотров: 201 | Добавил: gavrek | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 56 | Добавил: gavrek | Дата: 16.09.2017 | Комментарии (0)

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ

Запрошуємо прийняти участь у проведенні щорічного свята

«ДЕНЬ МЕХАНІКА 2017»

яке відбудеться 19 вересня 2017 року на базі навчального центру ХНТУСГ імені Петра Василенка (Харківська обл., Харківський район, сел. Першотравневе).

Програма проведення:

0830 – 0900 Реєстрація учасників.

0900 – 0930 Відкриття і привітання:

- Нанка Олександр Володимирович, ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка;

0930 – 1300 Робота виставки та демонстраційні покази сучасної сільськогосподарської техніки.

1000 – 1200 Проведення конкурсів серед студентів ВНЗ Східного регіону України: «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець з конструкції техніки «Elvorti», «Кращий діагност», «Кращий технік», «Кращий еколог». Правила проведення конкурсів представлено на сайті mtf.khntusg.com.ua.

1230 – 1300 Оголошення результатів та нагородження переможців конкурсів.

1300 Підведення підсумків.

Для участі у святі запрошені: ... Читати далі »

Просмотров: 179 | Добавил: gavrek | Дата: 15.09.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 56 | Добавил: gavrek | Дата: 03.09.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки1 вересня 2017 року Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка зустрів у своїх світлих стінах святковою програмою викладачів, студентів та головних гостей цьогорічного святкування - першокурсників, подарувавши незабутні моменти з нагоди Дня знань 2017.
Цьогорічне святкування Дня знань традиційно розпочалося з підняття Державного прапору України і прапору ХНТУСГ відмінниками навчання, іменними стипендіатами, активістами студентського самоврядування, а також представленням почесної президії, до складу якої увійшли: Нанка Олександр Володимирович – ректор ХНТУСГ, Кулик Олена Григорівна – радник Голови Харківської обласної Ради, Нездюр Олександр Володимирович – директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації, Байбакова Ніна Прокопівна – Голова Харківської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу, заслужений працівник сільського господарства, кавалер Ордена «Княгині Ольги» ІІ ступеня, Олексенко Олександр Васильович – заступник начальника проектно-конструкторського бюро Харківобленерго, випускник нашого університету, Шакін Микола Іванович – випускник нашого університету 1977 р., український письменник, художник, громадський діяч, член наглядової Ради університету, Лисисченко Микола Леонідович – перший проректор ХНТУСГ, Мельник Віктор Іванович – проректор з наукової роботи, Кісь Віктор Миколайович – голова профспілкового комітету університету, Лебедєв Анатолій Тихонович – завідувач кафедри трактори і автомобілі, Власовець Віталій Михайлович – директор навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, лауреат Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим вченим, Мороз Олександр Миколайович – директор навчально-наукового інституту енергетики та комп’ютерних технологій, відмінник освіти України, Сайчук Олександр Васильович – директор навчально-наукового інституту технічного сервісу, Богомолов Олексій Васильович – директор навчально-наукового інституту переробки і харчових виробництв, відмінник освіти України, Заїка Світлана Олександрівна –директор навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, Мотузний Євген – голова студентського парламенту університету.

альтернативное название картинки

Усі представники почесної президії теплими словами привітали студентство з початком нового навчального року, побажавши натхнення у роботі, наукових та творчих успіхів і наснаги у досягненні цілей.
Свої творчі вітання для першокурсників, студентів та викладачів у процесі святкування дарували: солісти народного ансамблю «Берегиня», студентки першого курсу Аліса Колєснік та Ольга Нечитайло, та випускниця інституту ННІ МСМ 2015 р. Тетяна Борщ.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Право традиційного оголошення Кодексу Честі ХНТУСГ отримала студентка 1-ого курсу ННІ БМ Яна Рєка, якій також від імені всіх першокурсників випала честь отримати від корифея наукової роботи університету Лебедєва Анатолія Тихоновича символічні «ключ знань» та залікову книжку.
Свято відбулось у теплі, натхненній та дружній атмосфері, в чому вагомий внесок ведучого урочистого посвячення студентів у першокурсники – проректора з науково-педагогічної діяльності Алфьорова Олексія Ігоровича.
Офіційна частина урочистостей закінчилася в аудиторіях інститутів, де першокурсники отримали можливість ближче познайомитися зі своїми майбутніми викладачами, кураторами груп та отримати залікові книжки.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Тож ми від душі вітаємо першокурсників зі святом знань! Це Ваш перший крок у доросле життя, змога відкрити для себе безліч нових горизонтів, відчути солодкий смак перемог та дзвінкий голос упевненості. Тож будьте наполегливим, відкривайтесь новому, запам’ятовуйте миті щастя, що чекають на вас попереду, адже «студент» - це горде звання, і найкращий період для того, щоб реалізувати себе якнайкраще, прославляючи рідний університет! Вітаємо з Днем знань! ... Читати далі »

Просмотров: 104 | Добавил: gavrek | Дата: 03.09.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2017; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


Міжнародні зв'язки 
  • Партнери
  • Навчання
  • Стажування


Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
День механіка


Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0