Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 02.07.2020, 09:11
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 26 27 »

 

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності використовують інноваційні методи роботи зі студентами. Так, підсумком вивчення дисципліни «Основи підприємництва» студентами першого курсу 13 ПТ групи спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» став «Конкурс студентських Бізнес-планів», який відбувся 13 грудня 2017 року. Цю дисципліну викладає Петренко Анна Віталіївна – к.е.н., старший викладач кафедри, яка і стала ініціатором проведення даного заходу.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Студенти презентували свої бізнес-проекти, які розробляли протягом семестру під час вивчення дисципліни «Основи підприємництва». В проектах вони представили свої бізнес-ідеї, обґрунтували їх економічну ефективність та доцільність. Кожен виступ закінчувався жвавим обговоренням.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Для оцінки бізнес-планів та визначення переможців було створено журі – викладачі кафедри Левкіна Р.В., Гіржева О.М. та Ряснянська А.М. Журі враховувало креативність проекту, правильність та точність економічних розрахунків, оформлення проекту та виступ кожного доповідача. При підведенні підсумків враховувалось також думка всіх студентів групи шляхом проведення анонімного голосування. ... Читати далі »

Просмотров: 740 | Добавил: gavrek | Дата: 16.12.2017 | Комментарии (0)

Оголошення! Важливо! Всім студентам ННІ МСМ необхідно заповнити форму для оновлення інформації та підвищення зв'язків кураторів з академічними групами - посилання
Просмотров: 350 | Добавил: gavrek | Дата: 10.12.2017 | Комментарии (0)

5-7 грудня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка проводила свою роботу експертна комісія МОНУ з акредитації освітньо-професійної програми «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія».
Комісія провела огляд матеріально-технічної бази забезпечення навчального процесу та порівняння облікових документів з реальним станом і наявністю обладнання в кабінетах, аудиторіях, перевірила зміст підготовки фахівців, кадрового, організаційного та навчально-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, в тому числі студентів, якості підготовки студентів. ... Читати далі »

Просмотров: 426 | Добавил: gavrek | Дата: 07.12.2017 | Комментарии (0)

За результатами тестування, що було проведено в рамках спільної програми дій між ХНТУСГ імені Петра Василенка і компанією ТОВ "МАНН-ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА" співробітники кафедри "Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова": к.т.н., доцент Калюжний Олександр Дмитрович та асистент Гаєк Євген Анатолійович разом зі студенткою третього курсу ННІ Механотроніки і систем менеджменту Бойко Ангеліною відвідали завод WIX Filters MANN+HUMMEL в місті Хмельницький.

В рамках заходу було прослухано лекцію про створення та розвиток компанії WIX Filters, їх технології та виробництво, яку провили директор компанії Будяй Олег та керівник відділу продажу фільтрів Heavy Duty Продеус Олег. Наступну лекцію провів Тимошенко Максим, який розповів про створення компанії "Castrol", та їх продукцію. Після теоретичних лекцій відбулась екскурсія по території заводу, де ми могли наглядно побачити всі етапи виробництва фільтрів, їх повну лінійку, яку випускає завод та склади для зберігання.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинки
  ... Читати далі »

Просмотров: 608 | Добавил: Юлия | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту відкрив свої двері для майбутніх студентів 25 листопада 2017 року. День відкритих дверей, який відвідало більше 40 абітурієнтів, дав можливість ознайомитись з структурою інституту, спеціальностями та перевагами.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

З привітальним словом виступив директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець, який підкреслив необхідність вищої освіти та розповів про зв’язки з міжнародними компаніями і установами. Завідувач кафедри «Сільськогосподарські машини», д.т.н., професор Валерій Пастухов розповів про спеціальність «Агроінженерія» та перспективи, які відкриваються перед студентами. Завідувач кафедри «Трактори і автомобілі», д.т.н., професор Анатолій Лебедєв представив нову спеціальність «Автомобільний транспорт», яка є актуальною в Україні та її межами. Професор, д.т.н., Руслана Левкіна, завідувач кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розповіла про спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та наголосила про значний попит на спеціалістів з даної спеціальності. Старший викладач кафедри «Безпека життєдіяльності та права» Людмила Переверзєва презентувала спеціальність «Право» та підкреслила вагомість юридичної освіти. Наступним слово було надано к.с.-г.н., професору кафедри «Агротехнології та екологія» Анатолію Горбаньову, який розповів про підготовчі курси в нашому університеті та всі спеціальності, за якими ХНТУСГ готує фахівців.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ХНТУСГ Андрій Міленін ознайомив абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2018 року та наголосив про проведення олімпіад з різних дисциплін, які дають можливість отримати додаткові бали. Доцент кафедри «Фізика та теоретична механіка», начальник учбової частини Любов Каліберда ознайомила студентів з особливостями ЗНО з фізики та підкреслила, що в ХНТУСГ працюють висококваліфіковані викладачі, які забезпечують якісну підготовку студентів. ... Читати далі »

Просмотров: 444 | Добавил: gavrek | Дата: 26.11.2017 | Комментарии (0)


До уваги випускників шкіл, технікумів і коледжів!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ

25 листопада 2017 року о 900 проводить

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

за адресою: м. Харків, пр. Московський, 45, корпус ННІ МСМ.

Довідки за телефоном: (057) 732-86-40, (050) 025-57-11.
Електронна пошта: mtf_khntusg@ukr.net
Cайт: www.mtf.khntusg.com.ua.

Програма проведення

900 - 930 - Реєстрація учасників.
930 - 1000 - Інформація про ВНЗ
1000 - 1030 - Доповіді провідних викладачів
1030 - 1100 - Інформація про особливості вступної компанії 2017.
1100 - 1130 - Консультації викладачів з фізики та математики за офіційними тестами ЗНО 2017 року.
1100 - 1130 - Проведення попереднього вступного іспиту зі спеціальності для випускників технікумів і коледжів.

1130 - 1230 - Екскурсія по кафедрам університету.
1230 - 1300 - Концерт художньої самодіяльності, участь у конкурсах, квестах.
1300 -1400 - Віртуальна екскурсія видатними місцями м. Харкова. ... Читати далі »

Просмотров: 397 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

21 листопада 2017 року відбулися збори Земляцтва Дергачівського району, які були організовані кафедрою «Трактори і автомобілі». На зборах були присутні майже всі студенти різних ННІ, з різних населених пунктів Дергачівського району, та викладачі кафедри: к.т.н., доцент Шевченко Ігор Олександрович, к.т.н, доцент Манойло Володимир Максимович, к.т.н. професор Антощенков Віктор Миколайович, к.т.н., доцент Шуляк Михайло Леонідович, к.т.н., доцент Єсіпов Олександр Вікторович, старший викладач Кулаков Юрій Миколайович, викладач Колєснік Іван Васильович. Відкрив збори доцент Шевченко І.О., який розповів студентам про мету та завдання Земляцтва, зробив аналіз роботи за минулі роки, та розповів про плани на майбутнє. Також студенти познайомилися з видатними випускниками університету, нашими земляками, усвідомили роль кожного студента в успішному функціонуванні Земляцтва.
З гостей першим виступав доц. Манойло В.М., який наголосив, про перспективність та необхідність вищої освіти, також розповів про особливості виробництва та експлуатації тракторів і важливість професії агроінженера. Наголосив, що для кращих студентів університету будуть виділені робочі місця в компанії «CASE IH» та «UkrFarming».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Далі слово отримали к.т.н. проф. Антощенков В.М та доц. Шуляк М.Л., які розповідали про кафедру, питання повзанні з нею, та інше. ... Читати далі »

Просмотров: 377 | Добавил: gavrek | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2020;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0