Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 22.10.2019, 10:05
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 20 21 22 23 »
ПРОТОКОЛ № 1 засідання відбіркової комісії по зарахуванню на навчання на ступінь вищої освіти магістр за спеціальністями - завантажити (.pdf) ... Читати далі »
Просмотров: 336 | Добавил: gavrek | Дата: 08.08.2017 | Комментарии (0)

Звертаємо увагу всіх вступників I, III (прискорене навчання) та V курсів на необхідність обов’язково прибути на зустріч з керівництвом ННІ МСМ у вказаний нижче термін:

Курс

Дата і час проведення зустрічі

Місце

I

14.08 о 900

Аудиторія 203, пр. Московський, 45

III (прискорене навчання)

21.08 о 900

Аудиторія 203, пр. Московський, 45

ВАЖЛИВО! Для абітурієнтів III курсу (прискорене навчання)! Якщо вступник, який зарахований на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб, оформив та сплатив контракт за перший семестр навчання до 20.08.2017 року, йому дозволяється не прибувати на зустріч.
V 12.08 о 1000 Аудиторія 203, пр. Московський, 45

Реквізити для оплати за навчання:

Оплату здійснювати через відділення ‘’Приват-Банку’’
ХНТУСГ ім. Петра Василенка, м. Харків, 61002, вул. Алчевських, 44
Код 00493741
МФО 820172
Банк ДКСУ м. КИЇВ
НАВЧАННЯ
р/р  31250202103687
Обов'язково вказувати прізвище, ім'я, по-батькові студента, форму навчання (денна, заочна), спеціальність, групу, № договору

Поселення в гуртожиток для постійного проживання відбудеться 28.08.2017 року о 900 за адресою: вул. Алчевських, 44, перший поверх, приймальня директора студмістечка. З собою потрібно мати власний набір постільної білізни.

Для отримання ордеру на поселення вступники повинні надати:

- 2 фотокартки розміром 3х4;
- чек про сплату за проживання за півроку - 2640 грн. Оплату можливо здійснювати помісячно - 440 грн./міс.
-
 медичну довідку форми 086-о (якщо довідка подавалась у приймальну комісію, її копія буде знаходитись у приймальні директора студмістечка);
- флюорографічне обстеження 2017 року.
Гуртожиток №2 знаходиться за адресою: вул. Гвардійців Широнінців, 43Б (карта) ... Читати далі »

Просмотров: 329 | Добавил: gavrek | Дата: 07.08.2017 | Комментарии (0)

Дирекція ННІ механотроніки і систем менеджменту вітає Вас з успішним складанням вступних іспитів для навчання в нашому інституті! Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових злетів!

У ХНТУСГ імені Петра Василенка завершився прийом документів на денну та заочну форми навчання за державним замовленням.
Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням у ННІ МСМ:

Найменування спеціальності

На основі повної загальної середньої освіти: 1 курс

На основі диплома молодшого спеціаліста: 1 курс зі скороченим терміном

Агроінженерія (208)

Агроінженерія

Агроінженерія

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (076)

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Право (081)

Право

Право

Вступники, які отримали рекомендацію до зарахування та мають намір навчатися в університеті, повинні виконати вимоги до зарахування – до 1200 5 серпня 2017 року надати особисто до приймальної комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та копію документа, що посвідчує особу і громадянство, чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см, медичну довідку форми 086-о, а також підписати друкований варіант власної заяви на вступ.
Вступники, які вчасно не подали оригінали документів до приймальної комісії, втрачають право на вступ до університету на навчання за державним замовленням.
Зарахування абітурієнтів на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться 7 серпня 2017 року.
Звертаємо увагу всіх студентів перших курсів бакалаврату на необхідність обов’язково прибути на зустріч з дирекцією ННІ МСМ, яка відбудеться 7 серпня 2017 року о 11.30 в 308 аудиторії (3 поверх) в корпусі за адресою вул. Алчевських, 44 для своєчасного оформлення студентських квитків, пропусків та поселення у гуртожиток.
Видача довідок про навчання для військкоматів буде здійснюватися з 1 вересня 2017 року у військово-обліковому відділі за адресою: Московський проспект, 45, основний корпус, 3 поверх.
Початок занять – з 1 вересня. Склад груп та розклад занять буде розміщено на сайті ННІ МСМ наприкінці серпня. До зустрічі!

З повагою, директор ННІ МСМ,
д.т.н., проф. Власовець В.М.

... Читати далі »

Просмотров: 403 | Добавил: gavrek | Дата: 03.08.2017 | Комментарии (0)

Розклад консультацій та вступних випробувань для здобуття ступеня магістра на денну та заочну форми навчання у 2017 році.
ННІ Іноземна мова Фаховий (додатковий) іспит
Консультація Іспит Консультація Іспит
МСМ 03.08 04.08 02.08 03.08
Початок консультацій - о 1500.
Початок і​​​​спитів - 900.

Місце проведення консультацій та іспитів з іноземної мови - вул. Мироносицька, 92, кафедра мовної підготовки.
Місце проведення консультацій та фахових (додаткових) іспитів - пр. Московський, 45. ... Читати далі »
Просмотров: 438 | Добавил: gavrek | Дата: 21.07.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки
Власовець В.М.
Директор: Власовець Віталій Михайлович
Адреса: Харків, пр. Московський, 45, 2 поверх
Показати на карті
Телефон: (057) 732-75-33
Сайт: http://mtf.khntusg.com.ua
 
Традиції інженерних знань, сучасні технології у
поєднанні з ґрунтовною підготовкою з
підприємництва, торгівлі, біржової діяльності та
права – це Ваш шлях до успіху!
Шановні абітурієнти, студенти та випускники технікумів!

Ласкаво просимо Вас на сторінку Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту!
Інститут співпрацює з керівниками відомих вітчизняних та закордонних компаній, концернів та холдингів, які залученні до підготовки та реалізації навчальних програм, переорієнтації навчальних планів на збільшення частки практичної компоненти, масштабного впровадження програм стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням у таких компаніях як CASE, John Deere, Lemken, індустріальна група «УПЕК», ПАТ «Elvorti», агропромислової компанії «KERNEL», ХТЗ, ТОВ «Украгрозапчастина», Приват Банк та багатьох інших.
В нашому інституті створені унікальні освітні програми та відкриті сучасні спеціальності, які враховують вимоги європейських стандартів та орієнтовані на підготовку професіоналів в галузі мехатроніки і систем менеджменту, підприємництва, біржової діяльності та права з досвідом практичної роботи, управлінців компаній з реалізації техніки, логістики аграрної продукції, націлених на персональний розвиток, успіх своєї компанії та на впливову участь у розробці ефективних рішень для агробізнесу України. Якість освітніх послуг підтверджено сертифікатом відповідності вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2015.

альтернативное название картинки

Наш інститут готує фахівців за такими спеціальностями:

альтернативное название картинки208 «Агроінженерія» (рівні бакалавра, магістра, доктора філософії та доктора наук) за освітніми програмами:
- процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва;
- якість, стандартизація та сертифікація;
- мехатроніка агропромислового виробництва;

- альтернативні джерела енергії та теплоенергозбереження.
Працевлаштування: керівник підприємства, дилер з продажу техніки, інженер-конструктор, інженер з механізації та автоматизації виробничих процесів, провідний фахівець логістичного відділу, інженер з випробування устаткування, головний агроном, провідний інженер науково-дослідної організації, молодший/старший науковий співробітник, завідувач відділу, сектору, лабораторії з проектування та дослідження машин, процесів та мехатронних систем.

альтернативное название картинки076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (рівні бакалавра та магістра) за освітніми програмами:
- підприємницька діяльність;
- торгівельна та біржова діяльність в агропромисловому виробництві.
Працевлаштування: фахівець з біржової торгівлі, брокер, дилер, консультант із біржових операцій, аукціоніст (ліцитатор), торговельний брокер (маклер); директор торговельної фірми; менеджер міжнародних холдингів, фірм, компаній; експерт-товарознавець; керівник підприємства; провідний аналітик; експерт з біржових операцій; керівник відділу.

альтернативное название картинки081 «Право» (рівень бакалавра) за освітніми програмами:
- юридична практика в агропромисловому комплексі;
- право.
Працевлаштування: помічник голови суду; державний виконавець; консультант нотаріуса; інспектор митниць; дізнавач правоохоронних органів; інспектор відділу кадрів; інспектор відділу реєстрації актів цивільного стану; провідний науковий співробітник; експерт-консультант з правової діяльності; керівник юридичного відділу; консультант з правових питань в аграрному секторі.
Ви також маєте можливість паралельного навчання за декількома спеціальностями (друга спеціальність – половина від вартості контракту), отримуючи другу вищу освіту або навчаючись за скороченим терміном навчання разом з ґрунтовною інженерною підготовкою, що дозволить втілити заповітні мрії та отримати в майбутньому беззаперечні конкурентні переваги на ринку праці.
Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень наш інститут зберігає (за 87 років з дня відкриття підготовлено понад 35 тисяч висококваліфікованих фахівців) та примножує славетні традиції українських інженерів та підприємців у сфері агробізнесу, дилерів провідних західних компаній, біржових та торгівельних брокерів, правознавців. Саме на базі нашого інституту створено потужний інноваційно-освітній кластер «АГРОТЕХНІКА» у сфері новітніх технологій грунтообробки і сучасного сільгоспмашинобудування, ініціаторами та засновниками якого є Харківська обласна державна адміністрація, ПАТ «УПЕК», ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод», ТОВ «Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі». Відкрито сучасну навчально-дослідну лабораторію «Case Education» за підтримки Департаменту агропромислового розвитку ХОДА і безпосередньої участі ТОВ «Украгрозапчастина» та компанії Case IH Agriculture. Створено центр сертифікаційних випробувань мобільної та сільськогосподарської техніки.

Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту розташований в корпусі, який є пам’яткою архітектури. Раніше тут знаходилося Перше реальне училище м.Харкова, яке було побудоване у 1877 році архітектором Толкуновим К.А. в стилі класицизму з загальною площею 12500 м2. На базі інституту створено навчально-науково-виробничий комплекс, до складу якого входять 8 кафедр:
Кафедра тракторів і автомобілів;
Кафедра сільськогосподарських машин;

Кафедра оптимізації технологічних систем ім. Т.П.Євсюкова;
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;
Кафедра безпеки життєдіяльності та права;
Кафедра фізичної культури та спорту.


Для підвищення ефективності практичної підготовки та забезпечення вимог сучасних аграрних підприємств у 2017 році створено дві нові кафедри:
- Кафедра мехатроніки та деталей машин;
- Кафедра агротехнологій та екології.


Інститут підтримує широкі міжнародні зв’язки з Вищою інженерною школою Анжі (Франція), Університетом Огайо (США), Празьким аграрним університетом (Чехія), Аграрною академією (Польща), Сільськогосподарською школою Келінг та Аграрною школою Корис (Данія). Проходження професійного стажування на провідних підприємствах США, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Франції, Чехії, Польщі, Данії, Норвегії та Австралії дозволяє нашим студентам після закінчення навчання працювати в іноземних компаніях та суттєво удосконалювати мовну практику. Здобутий досвід вільного спілкування англійською мовою безпосередньо з її носіями дає можливість не тільки відчути себе частиною глобальних процесів, повноцінно скористатись безвізовим режимом з Європейським союзом, але й приймати активну участь у  міжнародній діяльності та розвитку компаній. ... Читати далі »

Просмотров: 369 | Добавил: gavrek | Дата: 20.07.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Просмотров: 262 | Добавил: gavrek | Дата: 17.07.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 277 | Добавил: gavrek | Дата: 17.07.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0