Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 01.06.2020, 03:20
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 26 27 »

альтернативное название картинки

В Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулися Дні фінансової обізнаності. У заході приймали участь викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: Левкіна Р.В., Гіржева О.М., Хлопоніна-Гнатенко О.І. та студенти відповідної спеціальності.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У програмі заходу було проведена лекції для студентів: «Способи інвестування в Україні». Цікавою була екскурсія «Історія грошей» представлена Національним банком України. Викладачі кафедри мали змогу прийняти участь у тренінгу «Регулювання фінансової системи», що організований фахівцями Національного банку України та USAID «Трансформація фінансового сектору». За результатами участі у тренінгу були отримані сертифікати. ... Читати далі »

Просмотров: 384 | Добавил: gavrek | Дата: 20.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиХарківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка шостий рік поспіль проводить конкурс «Кращий куратор». 16 листопада 2017 року в актовій залі університету відбулося урочисте підведення результатів конкурсу, де куратори демонстрували свої професійні та творчі здібності. В ньому взяли участь фіналісти попередніх відборів, кращі куратори від п’ятьох навчально-наукових інститутів: ННІ механотроніки і систем менеджменту представляла Ряснянська Альона Миколаївна.
Представниця нашого навчально-наукового інституту – Ряснянська Альона Миколаївна – к.е.н., викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, куратор 13-ПТ та 65-ПТм груп.
Конкурс передбачав два етапи – «Папка куратора» – формування пакету документів, що фіксують всі види діяльності куратора з групами (нормативні, облікові та інші документи, нагороди куратора та студентів кураторських груп, фото звіт і т.д.), які необхідно було подати до урочистого підведення результатів конкурсу, тобто до святкового концерту та безпосередньо на святковому концерті необхідно було продемонструвати свої таланти у двох конкурсах «Візитка», в якому куратори продемонстрували глядачам свої відеопрезентації; «Я куратор і не тільки» – творчий конкурс в якому конкурсанти проявили свої творчі здібності і таланти.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Ряснянська Альона Миколаївна брала участь в цьому конкурсі вперше і разом зі своїми студентами проявили креативність та почуття гумору. У своєму виступі Альона Миколаївна пожартувала, поділившись своїми враженнями, що захист дисертації їй здався легшим, аніж виступ на сцені на святковому концерті. Разом зі студентами вони зняли жартівливу відеопрезентацію «Очікування vs Реальність», якою вони хотіли показати, що, по-перше, не завжди реальність співпадає з нашими очікуваннями, а, по-друге, підкреслити особливий підхід до роботи зі студентами, який використовує Альона Миколаївна, головна теза якого: формування у студентів почуття соборності з куратором; реалізація системи неофіційних, нерегламентованих контактів куратора і студентів, а саме активна участь куратора у житті студентів та їх тісна взаємодія. Щодо цього підходу Ряснянська А.М. написала статтю на тему: «Формування почуття професійної соборності студентів та викладачів як запорука високої якості навчально-виховного процесу у ВНЗ» і подала її до друку в журналі «Новий колегіум».
У творчому конкурсі Альона Миколаївна зі студентами представили жартівливий номер «Знайомство з куратором», в якому студенти уявляли яким же буде їх куратор, а результати їх уяви демонструвала Альона Миколаївна, змінюючи образи від імпозантного мужчини з вусами до підстаркуватої леді в окулярах. Глядачі оцінили почуття гумору, продемонстрованого в творчому номері та в відео візитці, і зустріли виступ теплими усмішками.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Почесне завдання щодо оцінки талантів кураторів-конкурсантів було покладене на поважне журі: Кірюхіну Маргариту Олександрівну – художній керівник імені Петра Василенка, Кісь Віктора Миколайовича – голова профспілкового комітету ХНТУСГ імені Петра Василенка, Мотузного Євгена – голова студентського парламенту ХНТУСГ імені Петра Василенка.
Крім того, глядачів та конкурсантів своїми талантами привітали студенти нашого університету: вокалісти Бондаренко Богдан, Микола Сологубовський та Яна Плотнікова, а також танцювальний колектив «Blackberry». ... Читати далі »

Просмотров: 458 | Добавил: gavrek | Дата: 20.11.2017 | Комментарии (0)


Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції 

"Інноваційні розробки в аграрній сфері" Master2017

Листопад 29, 2017
Шановні науковці!

Запрошуємо Вас 29 листопада 2017 року прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ», що відбудеться на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. Петра Василенка та буде проводитись в онлайн форматі.
Реєстрація учасників, зразок оформлення електронного варіанту тез наукових доповідей та вимоги до структури презентації розміщені у запрошенні.
Запрошення: http://www.master2014.metalcontrol.com.ua/master2017.pdf
Зразок тез: http://www.master2014.metalcontrol.com.ua/template.pdf
Тези доповідей, прийнятих до виголошення на конференції, будуть опубліковані в електронному вигляді окремою збіркою БЕЗКОШТОВНО після закінчення конференції. Розширені доповіді, які будуть представлені на конференції можуть бути опубліковані журналі «Інженерія природокористування» (дата виходу видання – березень-квітень 2018 р.). ... Читати далі »

Просмотров: 318 | Добавил: gavrek | Дата: 16.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки
В п’ятницю, 10 листопада 2017 року, на базі спеціалізованої навчально-наукової лабораторії «CASE IH Education», що діє на кафедрі «Тракторі і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. П. Василенка відбулася зустріч студентів II-VI курсів з представниками ТОВ «Ukrfarming» – офіційного дистриб’ютора техніки CASE IH в Україні.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Під час зустрічі директор з продажу ТОВ «Ukrfarming» Олександр Мацуєв розповів про історію компанії, співпрацю з ХНТУСГ ім. П.Василенка, підкреслив високий рівень підготовки студентів ННІ МСМ, завдяки якому випускники інституту отримують престижну роботу в дружній команді ТОВ «Ukrfarming».
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
В свою чергу директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець наголосив про важливість співпраці та побажав студентам творчих і професійних здобутків для самореалізації.
Наступним етапом стало проведення тренінгу Олександром Мацуєвим зі студентами, які бажають пройти практику і стажування в стінах ТОВ «Ukrfarming». ... Читати далі »
Просмотров: 294 | Добавил: gavrek | Дата: 12.11.2017 | Комментарии (0)


Розклад
іспитів студентів ННІ Механотроніки і систем менеджменту 1 семестру 2017-2018 навчального року*:

Курс Групи Посилання
I 11-М, 12-М, 13-ПТ, 14-П завантажити
II 21-М, 22-М, 23-ПТ завантажити
III 31-М, 32-М завантажити
III 33-М (пр), 34-М (пр), 35-М (пр), 36-М (пр), 37-ПТ (пр), 38-П (пр) завантажити
IV 41-М, 42-М, 43-М, 44-М, 45-М, 46-М, 47-ПТ завантажити
V 51-Мм, 52-Мм, 53-Мм, 54-Мм, 55-Мм, 56-ПТм завантажити
VI 61-Мм, 62-Мм, 63-Мм, 65-ПТм завантажити

*формат файлу (.docx) ... Читати далі »

Просмотров: 845 | Добавил: gavrek | Дата: 09.11.2017 | Комментарии (0)

Відповідно до спільної програми дій між ХНТУСГ імені Петра Василенка і компанією ТОВ “МАНН-ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА" було проведено конкурс серед кращих студентів 3 курсу ННІ МСМ, щодо знань та умінь з обслуговування сучасних систем фільтрації техніки. За результатами складено рейтингові списки переможницею стала Бойко Ангеліна, студентка 32-М групи. ... Читати далі »

Просмотров: 467 | Добавил: Юлия | Дата: 01.11.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиЗ метою підвищення якості практичної підготовки майбутніх фахівців за спеціальністю «Агроінженерія», 30 жовтня 2017 року була організована та проведена екскурсія для студентів III курсу Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту на машинобудівне підприємство ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування».
На підприємстві виготовлюється спецтехніка, яка використовується при освоєнні й капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні та зберіганні нафтопродуктів. Завод випускає продукцію для різних галузей промисловості: космічної, сільськогосподарської, харчової, переробної, а також для залізничного транспорту.
У рамках вивчення дисциплін деталі машин та підйомно-транспортні машини, студенти мали змогу побачити машинобудівне обладнання та процес виробництва деталей машин, їх проектування, збірку, функціонування і класифікацію, роботу конструкторського і технологічного відділу. Також студенти спостерігали за процесом випробування бурової установки УПА-80.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Екскурсія розширила кругозір студентів стосовно механіки та дозволила отримати додаткові професійні знання. Також майбутніх молодих спеціалістів було запрошено на виробництво для проходження виробничої практики. ... Читати далі »

Просмотров: 389 | Добавил: gavrek | Дата: 01.11.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2020;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0