Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 19.02.2019, 02:18
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »

28-29 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ на базі ННІ механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ»

альтернативное название картинки

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка на базі навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту 28-29 листопада 2018 року провів Міжнародну науково-практичну конференцію «ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ».
У роботі конференції приймали участь магістранти та науковці ННІ МСМ та ХНТУСГ, а також учасники з України, Білорусі та Туркменістану, які представили 214 доповідей на найбільш актуальні теми сучасного агробізнесу.
З вступним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи, професор, доктор технічних наук Мельник Віктор Іванович. Він побажав учасникам конференції плідної роботи та нових зрушень у нових дослідженнях.

альтернативное название картинки

Конференція продовжилась промовою та доповіддю директора Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту професора Власовця Віталія Михайловича, який підкреслив важливість проведення подібних заходів для апробації інноваційних розробок науковців й поширення практичного досвіду їх використання. Він також навів найбільш актуальні тенденції професійної підготовки фахівців аграрного напряму на прикладі провідних закладів вищої освіти Європейського союзу.

альтернативное название картинки

Неабияку зацікавленість у учасників конференції викликала доповідь від партнера ННІ МСМ – компанії Renault Соллі Плюс в Харкові. Презентацію провів комерційний директор компанії – Павел Тарасов. ... Читати далі »

Просмотров: 95 | Добавил: gavrek | Дата: 04.12.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

28 листопада 2018 року, відповідно до договорів про співпрацю, планів роботи та за підтримки директора ННІ механотроніки і систем менеджменту, професора Віталія Власовця, співробітники провідних світових компаній «MANN+HUMMEL» та «CASTROL» провели майстер-класи по сучасним технологіям ефективного обслуговування техніки.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Sales manager / HD filters Олегом Продеус проведено доповідь на тему: «Принципи роботи та технології які використовуються у сучасних фільтрах та фільтроелементах». Компанія «MANN+HUMMEL» є лідером виробництва фільтрів у світі та за 78 років існування налічує 16000 окремих продуктів. ... Читати далі »

Просмотров: 142 | Добавил: gavrek | Дата: 30.11.2018 | Комментарии (1)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

20 листопада 2018 року відбувся виїзд вищих навчальних закладів міста Харків для проведення профорієнтаційного заходу «Професія твоєї мрії» в Балаклійському районі під керівництвом обласного цента зайнятості. Захід відбувся в районному будинку культури, де за відповідним графіком зустрічалися представники ВНЗ та молодь Балаклійського району. Запрошених на цей захід було 655 учнів від Балаклійського ліцею, ЗОШ №1,ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №6 та сільські школи, а також  безробітня молодь – 80 осіб. Серед вищів Харкова був і наш навчальний заклад.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Представником ХНТУСГ ім. П.Василенка був доцент кафедри оптимізації технологічних систем ім Т.П. Євсюкова Михайло Циганенко. ... Читати далі »

Просмотров: 62 | Добавил: gavrek | Дата: 21.11.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

6 листопада 2018 року під керівництвом проректора з НДР проф. Мельник Віктора Івановича група викладачів двох кафедр: кафедри ОТС ім. Т.П.Єсюкова доц. Циганенко Михайло Олександрович, Романашенко Олександр Анатолійович та кафедри автоматизованих електромеханічних систем завідувач кафедри Сорокін Максим Сергійович та інженер кафедри Величко Ігор Анатолійович відвідали завод Кобзаренко. Завод знаходиться в Липовій долині Сумської області та займається виробництвом сільськогосподарської техніки. Основна продукція – це бункери-накопичувачі різної вантажності.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Метою поїздки було налагодження співпраці на різних напрямках: ... Читати далі »

Просмотров: 96 | Добавил: gavrek | Дата: 08.11.2018 | Комментарии (0)


ОГОЛОШЕННЯ
28-29 листопада 2018 року на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. Петра Василенка буде проходити Міжнародна науково-практична конференція:
«ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ»
всі подробиці на сайті конференції www.master2014.metalcontrol.com.ua
Оргкомітет запрошує прийняти участь у роботі конференції студентів, магістрантів, молодих учених, фахівців, провідних спеціалістів, практиків та керівників підприємств.
Тези доповідей приймаються до 27 листопада 2018 року і будуть опубліковані в електронному вигляді окремою збіркою БЕЗКОШТОВНО після закінчення конференції. ... Читати далі »
Просмотров: 99 | Добавил: gavrek | Дата: 07.11.2018 | Комментарии (0)


Увага! 08.11 о 13.00 за адресою Алчевських 44, 2 поверх у  конфренц-залі відбудеться зустріч з представником швейцарьскої спілки фермерів Agrimpuls CH та Andermatt.  На зустріч запрошуються студенти, які бажають пройти практику на високотехнологічних сільськогосподарських підприємствах Швейцарії. В ході зустрічи усі бажаючи зможуть дізнатися про умови проходження практики та заповнити анкети для участі у програмі.
Просмотров: 49 | Добавил: gavrek | Дата: 07.11.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинки

Із науково-технічною презентацією нових тракторів ХТЗ до університету завітали співробітники ПАТ «Харківський тракторний завод» та ТОВ «Торговий дiм ВАТ «Харківський тракторний завод»».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Фахівці тракторного заводу презентували стратегію розвитку підприємства, продемонстрували новинку - колісний трактор ХТЗ-248К.20 з двигуном від FPT-Iveco, а також розповіли про інноваційну діяльність.

"Дуже важливо, що провідне машинобудівне підприємство регіону ХТЗ проводить зустрічі з викладачами та студентами нашого університету. У наших планах впровадження дуального навчання, а також відкриття навчально-наукового центру спільно з ХТЗ для того, щоб випускники отримали необхідні компетенції і базу практики, а для тракторному заводу це дозволить залучити молоді кадри", ‑ зазначив ректор Нанка О.В.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У свою чергу, представники ХТЗ запросили адміністрацію університету, а також студентів відвідати підприємство і ознайомитися з виробництвом.
Головний конструктор ПАТ «ХТЗ» Каптенков Д.О. зазначив, що без співпраці науки та виробництва, відповідної наукової думки не можна отримати значних результатів у тракторобудуванні. В представленому на презентації тракторі ХТЗ-248К.20 вкладено значний доробок співробітників університету.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

 

З доповідями виступили: проректор з наукової роботи ХНТУСГ ім. П. Василенка проф. Мельник В.І.; провідний інженер ПАТ «ХТЗ» Шаповалов Ю.К.; завідувач кафедри мехатроніки та деталей машин ХНТУСГ ім. П. Василенка доц. Антощенков Р.В.; інженер з агротехнологій ТОВ «Торговий дiм ВАТ «Харківський тракторний завод»» Булава С.І. ... Читати далі »

Просмотров: 80 | Добавил: gavrek | Дата: 06.11.2018 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0