Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
П`ятниця, 22.01.2021, 17:38
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 3 4 5 ... 28 29 »
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Співробітники кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова ННІ МСМ щорічно приймають активну участь у профорієнтаційній роботі в Балаклійському районі. У цьому році, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, роботу проводили через начальницю відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації - Швід Світлану Анатоліївну. Директорам середніх шкіл, де є випускники 11-х класів, були направлені листи-запрошення та публікація про ХНТУСГ ім. П. Василенка. ... Читати далі »
Просмотров: 168 | Добавил: gavrek | Дата: 27.05.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти освітньо-наукової програми «Агроінженерія» спеціальності 208 Агроінженерія.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Екзаменаційна комісія у складі Калініна Євгена Івановича – д.т.н., доцента, завідувача кафедри міцності, надійності та технічного сервісу ім. В.Я. Аніловича (голова комісії), Власовця Віталія Михайловича – д.т.н., професора, директора ННІ механотроніки і систем менеджменту (заступник голови комісії), Пастухова Валерія Івановича – д.т.н., професора, завідувача кафедри сільськогосподарських машин (член комісії), Лебедєва Анатолія Тихоновича – д.т.н., професора, завідувача кафедри тракторів і автомобілів (член комісії), Артьомова Миколи Прокоповича – д.т.н., професора, завідувача кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова (член комісії) та секретаря Колєсніка Івана Васильовича – к.т.н., асистента кафедра тракторів і автомобілів  заслухала доповіді студентів та задали питання. ... Читати далі »
Просмотров: 244 | Добавил: gavrek | Дата: 27.05.2020 | Комментарии (0)

За результатами конкурсу Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на отримання іменних стипендій в галузі науки призначив стипендію ім. О.Н. Соколовського доктору сільськогосподарських наук, професору кафедри оптімізації технологічних систем Пузік Людмилі Михайлівні. Вітаємо з перемогою! ... Читати далі »
Просмотров: 203 | Добавил: gavrek | Дата: 21.05.2020 | Комментарии (0)

На кафедрі мехатроніки та деталей машин ННІ МСМ викладачі пристосувалися до вимог проведення дистанційних занять як на сайтах дистанційного навчання http://moodle.khntusg.com.ua/ та http://m2.khntusg.com.ua/ так і в on-line режимі за допомогою додатку Google Meet. Так, наприклад, було проведено декілька зустрічей викладача дисципліни «Інформаційні технології в сфері стандартизації, сертифікації та якості» Галича Івана Васильовича зі студентами 55М групи. ... Читати далі »
Просмотров: 362 | Добавил: gavrek | Дата: 14.05.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Карантин продовжений, а з ним продовжується і дистанційна освіта в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка. Так, 12.05 доцент кафедри агротехнологій та екології Панкова О.В. провела відео лекції з «Анатомії та фізіології людини» для студентів 2 курсу спеціальності Біомедична інженерія та «Моніторингу навколишнього середовища» для студентів 2 курсу спеціальності Агроінженерія відповідно до затвердженого on-line розпису. Такий формат занять дає змогу мати зворотній зв’язок та діалог у реальному часі зі студентами. Заняття пройшли у дружелюбній, неформальній та комфортній атмосфері.
Просмотров: 268 | Добавил: gavrek | Дата: 12.05.2020 | Комментарии (0)

Сьогодні 8 травня 2020 року відбулось засідання кафедри оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова в on-line режимі. На засідання кафедри були винесені питання щодо організації навчального процесу в дистанційному режимі згідно нового розкладу занять, який був розроблений дирекцією ННІ МСМ разом з навчальним відділом університету. Заступник директора ННІ МСМ ст. викладач Сировицький К.Г. звернув увагу викладачів на особливості проведення модульного поточного контролю знань. Завідувач кафедри Артьомов М.П. поставив завдання перед викладачами про необхідність організації проведення дистанційних занять згідно методики, яку розробив і виклав на сайті директор ННІ МСМ проф. Власовець В.М. Участь у обговоренні методики дистанційного викладання дисциплін прийняли д.т.н. Харченко С.О., д.с-г.н. Пузік Л.М., к.т.н. Анікєєв О.І., к.т.н. Циганенко М.О., доц. Романашенко О.А. ... Читати далі »
Просмотров: 245 | Добавил: gavrek | Дата: 08.05.2020 | Комментарии (0)

Триває дистанційна робота з традиційними онлайн платформами. Наводимо для зручності відеоматеріали по використанню платформи Google Meet при проведенні занять у формі відеоконференцій у ННІ МСМ. ... Читати далі »
Просмотров: 392 | Добавил: gavrek | Дата: 07.05.2020 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2021;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0