Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 18.06.2018, 10:53
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »

Розклад іспитів студентів ННІ Механотроніки і систем менеджменту 2 семестру 2017-2018 навчального року*:

Курс Групи Посилання
I 11-М, 12-М, 13-ПТ, 14-П завантажити
II 21-М, 22-М, 23-ПТ завантажити
III 31-М, 32-М, 38-П завантажити
III 33-М (пр), 34-М (пр), 35-М (пр), 36-М (пр), 37-ПТ (пр) завантажити
IV 41-М, 42-М, 43-М, 44-М, 45-М, 46-М завантажити
V 51-Мм, 52-Мм, 53-Мм, 54-Мм, 55-Мм, 56-ПТм завантажити

*формат файлу (.docx) ... Читати далі »

Просмотров: 274 | Добавил: gavrek | Дата: 07.04.2018 | Комментарии (0)

З 26 по 30 березня 2018 року директори Навчально-наукових інститутів ХНТУСГ ім. П. Василенка:
механотроніки та систем менеджменту – проф. Власовець В.М.,
технічного сервісу – доц. Сайчук О.В.,
бізнесу і менеджменту – доц. Заїка С.О.
пройшли підвищення кваліфікації у Національному університеті біоресурсів і природокористуванні. 68 працівників із дев’ятнадцяти навчальних закладів навчались впродовж п’яти днів в навчально-науковому інституті післядипломної освіти НУБіП.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В перший день занять перед ними виступили ректор університету Станіслав Ніколаєнко, перший проректор Ігор Ібатуллін, проректор з навчально-виховної роботи Сергій Кваша.
У виступах йшлося про виклики, які сьогодні необхідно вирішувати в аграрній освіті, нові завдання освіти в вимірі сучасних інтегрованих процесів, організацію наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, розширення можливостей наукового пошуку та популяризації власних досліджень за допомогою платформи Web of Science тощо.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У наступні дні заступник директора департаменту МОН України, начальник відділу ліцензування Світлана Данильченко роз’яснила присутнім питання ліцензування освітньої діяльності, впровадження електронної форми ліцензування та акредитацію освітніх програм. Виконувач обов`язків  директора ДУ "НМЦ "Агроосвіта" Тетяна Іщенко розповіла про особливості впровадження дуальної форми здобуття освіти під час підготовки фахівців аграрного профілю.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Завершальний день навчальної програми для директорів, завершився круглим столом за участю заступника міністра освіти і науки Юрія Рашкевича, якого представив ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Заступник міністра освіти і науки розкрив деякі особливості імплементації стандартів вищої освіти, вимоги та методика розроблення освітніх програм та про особливості паралельного навчання в Україні та за кордоном зі здобуттям «подвійного» диплома. ... Читати далі »

Просмотров: 118 | Добавил: gavrek | Дата: 03.04.2018 | Комментарии (0)

30 березня директор ННІ механотроніки і систем менеджменту проф. Віталій Власовець прийняв участь у засіданні Міністерства освіти і науки та ОБСЄ в Україні де було презентовано аналітичне дослідження за результатами освітніх вимірювань «Стан юридичної освіти в України». Дослідження було підготовлено за сприянням координатора проектів ОБСЄ в Україні Вайдотаса Верби та Сергія Мудрука – експерта Координатора проектів ОБСЄ в Україні, президента Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа».
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Захід відкрила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Вона зокрема зазначила, що основна мета - узалежнити держзамовлення університету на магістратуру з «Права» від результатів профільного ЗНО, а також запровадити це випробування на закінчення бакалаврату, реалізувавши підсумкову державну атестацію у формі єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Посол з Литви, Координатор проектів ОБСЄ Вайдотас Верба також відзначив важливість проведеного дослідження.
На заході також були присутні перший заступник Міністра юстиції України – Наталія Бернацька та заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції – Сергій Петухов. Модератором заходу був заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич. ... Читати далі »

Просмотров: 74 | Добавил: gavrek | Дата: 03.04.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки

21 та 22 березня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проводилась Міжнародна науково-практична конференція «Технічний прогрес в АПК».
О 10 ранку розпочалося пленарне засідання. Почесних гостей та науковців привітав ректор університету Володимир Нанка. Він подякував присутнім за участь у конференції та побажав всім плідної роботи.
В цьому році почесними гостями стали:
- академік НААН України, Заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор, Булгаков Володимир Михайлович, Національний університет біоресурсів і природокористування України;
- завідувач кафедрою тракторів та сільськогосподарських машин Сумського НАУ Зубко Владислав Миколайович;
- д.т.н., Львівського національного аграрного університету, завідувач кафедри Дмитрів Василь Тарасович;
- професор кафедри механіки НУБіП Головач Іван Володимирович;
- провідник науковий співробітник інституту імені Юрьєва Тимчук Віктор Михайлович;
- к.т.н., завідувач відділенням «Агроінженерії» Житомирського агротехнічного коледжу Борак Костянтин Вікторович;
- ІМЕСН НААН України , д.т.н., професор Мироненко Валентин Григорович.

альтернативное название картинки

Розпочав захід Мельник В.І., д.т.н., професор, проректор з наукової роботи (ХНТУСГ ім. Петра Василенка) з доповіддю «ТЯГОВА КЛАСИФІКАЦІЯ ТРАКТОРІВ – НОВІТНЄ БАЧЕННЯ». ... Читати далі »

Просмотров: 152 | Добавил: gavrek | Дата: 22.03.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки

12-22 лютого 2018 року відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство». Захист пройшов на високому рівні, студенти майстерно представили свої роботи, впевнено відповідали на запитання комісії. За підсумками роботи Державної екзаменаційної комісії було захищено 68 магістерських робіт, з яких 12 – з відзнакою. Студентки Коваль Аліна Романівна та Бекетова Інна Сергіївна ... Читати далі »

Просмотров: 241 | Добавил: gavrek | Дата: 22.02.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

20-21 лютого 2018 року відбувся захист дипломних магістерських робіт 65-ПТм групи зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Найкращими виявились студенти: Коротов В.С., Лаптєва А.І., Малєєва М.С., Ярошик Н.С.
За підсумками захисту представлені роботи були успішно захищенні, а їх автори визнані гідними  другого рівня вищої освіти «Магістр».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Викладачі кафедри привітали своїх випускників з захистами дипломних проектів і побажали їм успішного старту, високого і незгасного ентузіазму, великих і світлих перспектив, постійної і незмінної вдачі, досягнення найвищих цілей і здійснення всіх мрій!

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
... Читати далі »

Просмотров: 226 | Добавил: gavrek | Дата: 21.02.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки

Сучасна техніка та технології, передовий досвід міжнародних лідерів агропромислового виробництва, новітні розробки, ефективний менеджмент, наукові досягнення – все це та багато іншого було представлено на міжнародній виставці «Зернові технології 2018», яка пройшла в Міжнародному виставковому центрі (Київ, м. Лівобережна) 21-23 лютого 2018 року.

альтернативное название картинки

Вже традиційно співробітники Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту приймають участь у цій події. Цього року виставку відвідали співробітники кафедри «ОТС імені Т.П. Євсюкова» – асистент Євген Гаєк та старший викладач Кирило Сировицький. Від студентства ННІ МСМ виставку відвідала студентка IV курсу Наталія Фатєєва, яка є відмінницею навчання та активною учасницею наукового гуртка інституту. Делегацію очолив Директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В процесі знайомства з представниками провідних виробників сільськогосподарської техніки було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю шляхом впровадження нових технологій в навчання, передачі зразків техніки та проведення взаємних навчань на базі ННІ МСМ.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

... Читати далі »

Просмотров: 163 | Добавил: gavrek | Дата: 21.02.2018 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


Співробітництво 


Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
День механіка


Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0