Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 13.12.2018, 19:42
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 3 4 5 ... 16 17 »

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

17 жовтня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка відбулась спортивна естафета «Осінні старти» серед інститутів університетупід патронатом Профспілкового комітету та Студентського парламенту.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У заході взяли участь 7 навчально-наукових інститутів. У складі команд були 5 хлопців та 1 дівчина. Естафета складалася з 6 послідовних вправ. ... Читати далі »

Просмотров: 66 | Добавил: gavrek | Дата: 20.10.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 49 | Добавил: gavrek | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Середина жовтня ознаменувалась визначною подією – «День інженера-механіка 2018» в Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії. Після урочистого відкриття свята розпочалися змагання з майстерності студентів: «Майстерний водій легкового автомобіля», «Віртуозний тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Професіонал з виконання оранки», «Кращий комбайнер», «Найкращій тракторист-машиніст з дискування ґрунту», «Спеціаліст з вирішення інженерних задач».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Делегація Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка складалась з чотирьох студентів-учасників та їх керівників: Дмитро Фільов (керівник – доцент Олександр Калюжний), Юрій Владіміров (керівник – доцент Олександр Анікєєв), Олександр Лубченко (керівник – асистент Євген Гаєк) та Олександр Бубнікович (керівник – старший викладач Кирило Сировицький). ... Читати далі »

Просмотров: 133 | Добавил: gavrek | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

Українсько-польський аграрно-технічний центр ХНТУСГ запрошує всіх бажаючих на презентацію виробничої практики на підприємствах Республіки Польща. Відбудеться зустріч з керівниками підприємств ТзОВ «Польські ягоди» та ТзОВ «Плантація над Танвія», які займаються виробництвом ягід, їх переробкою, зберіганням та експортом на світовому ринку.

Захід відбудеться в конференц-залі головного корпуса ХНТУСГ (вул. Алчевських 44) 10 жовтня 2018 року, о 9.30.

Просмотров: 41 | Добавил: gavrek | Дата: 05.10.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 46 | Добавил: gavrek | Дата: 03.10.2018 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Сьогодні, 2 жовтня, на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відкрито навчально-науковий центр «John Deere Training Center». Відкриття стало можливим завдяки співпраці Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту з офіційним дилером John Deere в Україні – компанією ТОВ «Agristar».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

«John Deere Training Center» створений для підвищення ефективності підготовки студентів для агробізнесу Східного регіону України. Основним завданням навчально-наукового центру є координація з підготовки користувачів сучасної закордонної техніки, сервіс-менеджерів та менеджерів з продажу. Для забезпечення такої підготовки університет співпрацює з керівниками відомих вітчизняних та закордонних компаній, концернів та холдингів, які залученні до підготовки та реалізації навчальних програм, переорієнтації навчальних планів на збільшення частки практичної компоненти, масштабного впровадження програм стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням студентів.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Відкрив захід Голова обласної ради Сергій Іванович Чернов, який привітав університет із створенням нового навчального центру, запровадженням інноваційних систем сучасної освіти, що поєднанні з практичною підготовкою безпосередньо на підприємствах – лідерах аграрного бізнесу. Він зокрема підкреслив важливість такого роду співпраці, яка є одним з основних пунктів підвищення економічного зростання Харківщини і всієї України.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна зазначила, що навчально-науковий центр «John Deere Training Center» створюється вперше в університеті аграрного профілю України, адже до цього такі центри були відкриті тільки в декількох країнах Європи (Німеччина, Франція, ін) та США. Такі центри формують зовсім новий рівень у підготовці студентів. Директор Департаменту наголосила, що з кожним роком все більше компаній і підприємств долучаються до розвитку аграрно-технічної освіти і дають можливість майбутнім фахівцям отримати високі практичні навички на сучасному обладнанні та за допомогою передових технологій.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Нездюр Олександр Володимирович приділив увагу важливості розвитку освіти і виробництва, якому сприяє відкриття сучасних лабораторій і тренінг-центрів на базі закладів освіти. Також виголосив велику шану викладачам та підприємцям за надану студентам можливість стати висококваліфікованими фахівцями та примножувати звершення нашої великої країни. ... Читати далі »

Просмотров: 75 | Добавил: gavrek | Дата: 03.10.2018 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0