Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 01.03.2021, 20:02
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 3 4 5 6 ... 28 29 »

Розклад on-line занять студентів ННІ Механотроніки і систем менеджменту на 2 семестр  2019-2020  навчального року*: 

Групи Посилання
11-М, 12-М, 13-М завантажити
15-ЕК завантажити
16-АГ завантажити
17-АТ завантажити
21-М, 22-Мпр, 23-Мпр, 24-Мпр завантажити
26-АГ/26-АГпр завантажити
28-АТ завантажити
31-М, 32-М завантажити
33-АТпр завантажити
35-ЕКпр завантажити
51-М, 52-М; 53-М; 54-М; 55-М завантажити
56-АТм завантажити
57-ЕКм завантажити

... Читати далі »

Просмотров: 714 | Добавил: gavrek | Дата: 06.05.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Відповідно до договору  про співробітництво в сфері наукових досліджень між акціонерним товариством «Ельворті» та Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка про організацію і проведення польових досліджень по розширенню функціональності посівних машин виробництва ПАТ «Ельворті» з настанням весняно-польових робіт співробітники каф. ОТС доценти Циганенко М.О. та Романашенко О.А. виїхали в дослідне господарство (ДПДГ) інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, що знаходиться в Сумському районі Сумської області, для виконання технологічного налагодження та надання консультацій при виконанні сівби двох кормових культур одночасно сівалкою Vega 8 Profi.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Робота виконується під керівництвом проректора з НДР університету д.т.н. Мельника В.І. і має позитивний результат як для АТ «Ельворті»  в області удосконалення конструктивних рішень з метою покращення якісних показників в роботі опитного зразка сівалки, так і для ДПДГ в області покращення якості кормів для великої рогатої худоби. ... Читати далі »
Просмотров: 200 | Добавил: gavrek | Дата: 01.05.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Пандемія у світі та карантинні заходи вносять свої корективи в життєдіяльність багатьох галузей, у тому числі і освіту. Не зважаючи на обмеження університети продовжують працювати відповідно до встановлених заздалегідь планів, використовуючи всі наявні дистанційні засоби. Так, кафедра агротехнологій та екології ННІ МСМ ХНТУСГ провела чергове засідання кафедри через програму спілкування Skype. ... Читати далі »
Просмотров: 231 | Добавил: gavrek | Дата: 01.05.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки
30 квітня 2020 року було проведено чергове засідання кафедри оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова в on-line режимі. На засіданні були обговорені питання що стосувались роботи викладачів в дистанційному режимі, організація навчання та проведення модульного контролю через систему Moodle. ... Читати далі »
Просмотров: 236 | Добавил: gavrek | Дата: 30.04.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

«Будь-яка людина прагне пізнавати нове, і, якщо вам цікаво не отримувати готові відповіді, а знаходити свої власні, то ви вже займаєтесь науковою діяльністю, залишилось тільки обрати напрям…» (Михайло Шуляк).

Сьогодні, 25 квітня, відзначає свій День народження один з наймолодших науковців нашого університету Михайло Леонідович Шуляк. Йому – 36! Мабуть, у цей день Михайло Леонідович отримає багато вітань від своїх друзів, студентів і колег по роботі, що буде абсолютно справедливо. Тому ми також вітаємо його з Днем народження і зичимо всіх земних і не земних гараздів. А  в якості скромного подарунка чи презента  пропонуємо невелике інтерв’ю, яке ми записали з Михайлом Леонідовичем напередодні його Дня народження, щоб трохи розбавити карантинні будні. ... Читати далі »

Просмотров: 238 | Добавил: gavrek | Дата: 25.04.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки

Сьогодні, 23 квітня, святкує День народження прекрасна людина і керівник - директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ Віталій Михайлович Власовець.

альтернативное название картинки

Віталій Михайлович є одним з кращих випускників нашого університету (закінчив його з відзнакою у 1998 році) і  з того часу його освітянська  та наукова діяльність тісно пов’язані з ХНТУСГ. Починав він свою трудову діяльність як аспірант, потім асистент, старший викладач і доцент університету, цікавий науковець… Наразі Віталій Михайлович є доктором технічних наук, професором, авторитетним науковцем, якого знають і поважають далеко за межами нашого вишу.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Ми теж пишаємося тим, що маємо честь працювати поруч з Віталієм Михайловичем і радіти його успіхам та досягненням. А сьогодні просто вітаємо його з Днем народження і щиро бажаємо всіх гараздів на життєвій дорозі. Так тримати! ... Читати далі »

Просмотров: 131 | Добавил: gavrek | Дата: 23.04.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинки
В цьому році посівна особлива – це і нестандартні погодні умови, і карантин по всій країні. У навіть в цих умовах сільське господарство продовжує свою роботу на благо нашої держави. ... Читати далі »
Просмотров: 223 | Добавил: gavrek | Дата: 10.04.2020 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2021;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0