Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Середа, 19.09.2018, 07:06
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » Новини
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 »

Графік проведення медичного обстеження студентів 2 курсу ННІ МСМ 19.10.2017 р.
Група Час
21-М 900-945
22-М 945-1030
23-ПТ 1030-1115
24.10-25.10.2017 р. - медичне обстеження з 900 до 1400 для тих студентів, що не пройшли вчасно. ... Читати далі »
Просмотров: 197 | Добавил: gavrek | Дата: 03.10.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 162 | Добавил: gavrek | Дата: 02.10.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 178 | Добавил: gavrek | Дата: 02.10.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 203 | Добавил: gavrek | Дата: 26.09.2017 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Сучасна вища освіта сьогодні – це постійне оновлення матеріально-технічної бази, розширення співпраці з підприємствами, підвищення практичної підготовки та зміцнення зв’язків з виробництвом. Тому на базі кафедри «Трактори і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка 21 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття сучасної навчально-наукової лабораторії «CASE IH Education».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Перші слова для привітання висловив Голова Харківської обласної ради, заслужений працівник сільського господарства України, почесний громадянин міста Харкова – Чернов Сергій Іванович. Також свої вітання і побажання висловив Директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації – Нездюр Олександр Володимирович. Ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка, кандидат технічних наук, доцент, академік Української національної академії наук екологічних технологій Нанка Олександр Володимирович, який побажав наснаги студентам в опануванні нових знань та підкреслив важливість цієї події. Директор ТОВ «Ukrfarming», офіційного дистриб’ютора «CASE IH» в Україні Куркацишвілі Олександр Георгійович наголосив про необхідність розвивати такі спільні проекти та підтримувати співпрацю. Директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, доктор технічних наук, професор Власовець Віталій Михайлович виголосив слова вдячності за надане обладнання та запросив гостей, викладачів та студентів пройти до аудиторії.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Зустрів гостей завідувач кафедри «Трактори і автомобілі», доктор технічних наук, професор Лебедєв Анатолій Тихонович, який розповів про історію створення кафедри, про наукові досягнення та плани на майбутнє. Після перерізання червоної стрічки було підписано договір про співпрацю, який ознаменував початок нової глави в історії кафедри та університету в цілому. ... Читати далі »

Просмотров: 419 | Добавил: gavrek | Дата: 21.09.2017 | Комментарии (0)

Початок навчального року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка ознаменувався проведенням щорічного свята «День механіка 2017»! Цього року участь у змаганнях прийняло 4 університети та 12 коледжів і технікумів. Свято урочисто відкрив ректор ХНТУСГ імені Петра Василенка – Олександр Володимирович Нанка, який підкреслив важливість такого роду заходів для підвищення якості підготовки інженерів-механіків. Директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Віталій Михайлович Власовець наголосив, що свято сприяє обміну досвідом серед студентів, інженерів та виробничників, підвищенню конкурентоспроможності випускників технічних і аграрних ВНЗ на ринку праці не тільки України, а й світу.
Свою майстерність учасники змогли продемонструвати у конкурсах з наладки плуга, якісної оранки та культивації, водіння трактора та діагностики його систем. Так в конкурсі «Кращий водій» перемогу отримав студент Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу Зуб Віталій. Також студенти змагались за звання кращого з екології, знання конструкції сільськогосподарської техніки та визначали найкращі агрегати для робіт в заданих умовах по теорії інженерних рішень.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Професія інженера-механіка зараз актуальна не тільки для хлопців, а і для дівчат. Цього року у змаганнях на одному рівні з хлопцями прийняли участь і дівчата. Так студентка Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Фатєєва Наталія зайняла 1 місце у конкурсі «Кращий еколог».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В рамках свята також пройшла виставка сучасної сільськогосподарської техніки виробництва CASE IH, Gaspardo, Elvorti, ХТЗ та інших. Присутні мали можливість отримати консультації від представників компаній-виробників та прийняти участь у тест-драйві трактора CASE IH Magnum 340.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Після виступу художної самодіяльності урочисте нагородження переможців конкурсів проходило під бурхливі оплески, а вручав дипломи та призи представник ДУ НМЦ «Агроосвіта» Шевченко Володимир Іванович, представник Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Тресков Андрій Вікторович та директор ННІ МСМ Власовець Віталій Михайлович. ... Читати далі »

Просмотров: 444 | Добавил: gavrek | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


Співробітництво 


Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
День механіка


Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0