Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Неділя, 16.12.2018, 18:29
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Agrostart

Сайт Agrostart.org - допомога в пошуку роботи для студентів і випускніків аграрних ВНЗ.

 Шукаєш роботу? Тоді тобі на Agrostart.org

До сьогодні одна з головних причин молодіжного безробіття полягала у відсутністі зв'язку між вузами та ринком праці. З думкою про те, щоб налагодити комунікацію між роботодавцями та студентами і випускниками аграрних вищих навчальних закладів за підтримки та участі у реалізації Мінагрополітики України, Агрохолдингу «Мрія» та ДУ «НМЦ «Агроосвіта» створено проект Agrostart.org
На сьогодні це єдиний портал про роботу та кар’єру для студентів-аграріїв. Agrostart.orgдопомагатиме центрам розвитку кар’єри начальних закладів інформувати студентів про нові вакансії, тенденції ринку праці та методи пошуку роботи.
Мета Agrostart.org – полегшити пошук першого робочого місця для молодих фахівців, які зацікавленні в аграрній сфері. На порталі студенти можуть створювати персональні профілі, де розміщуватимуть резюме. Роботодавці, починаючи від агрохолдингів і закінчуючи маленькими фермами, публікуватимуть інформацію про себе та відкриті вакансії. На порталі також об’єднані мікросайти навчальних закладів, на яких висвітлюються новини зі студентського життя.

альтернативное название картинки

Експерти сільського господарства, бізнес-аналітики та чиновники роблять ставки на агроринок як основне джерело добробуту України та прогнозують світове лідерство країни за обсягами експорту зернових.
Заступник Генерального директора з питань управління персоналом компанії «Мрія»Владислава Рутицька наголошує, що за студентами-аграріями розвиток України, її економіки та налагодження міжнародних зв’язків.
«Сільськогосподарська галузь – одна з найперспективніших галузей в Україні. Ми, як український агрохолдинг та соціально відповідальна компанія, вважаємо за свій обов’язок сприяти працевлаштуванню студентів аграрних університетів, забезпечити їх усім необхідним для професійного розвитку. Адже вони – наше майбутнє!», – констатує Владислава Рутицька.
Щоб молоді аграрії успішно знаходили роботу в одній з найперспективніших галузей в Україні, їм у цьому допоможе портал Agrostart.org

Портал надає можливість:

  • створити уніфікований ресурс для центрів кар’єри вищих навчальних закладів Мінагрополітики України для полегшення комунікації студентів та потенційних роботодавців;
  • забезпечити легкий/вільний доступ студентів до інформації про можливі шляхи розвитку кар’єри;
  • роботодавцям розміщати свої вакансії та інформацію про кар’єрні програми на ресурсі, де сконцентрована їх цільова аудиторія;
  • створити єдину базу резюме студентів та випускників аграрних спеціальностей.

Керівник практики Employer ID, PRP Group Максим Немеш пояснив, чому студенти мають бути зацікавленні у реєстрації та чи не щоденному відвідуванні Agrostart.org
«Портал відкриває перед студентом можливості ознайомитися з вакансіями і контактами фермерів, підприємств і агрохолдингів у будь-якій області та обласному центрі і вибрати те, до чого душа ближче. Ті, хто зареєструються на Agrostart.org, окрім інформації про вакансії, вузи та роботодавців, отримуватимуть розсилку новин галузі, що оновлюється кожного дня», – розказав Максим Немеш.

альтернативное название картинки

Окрім щоденних новин про сільське господарство, користувачі  Agrostart.org зможуть ознайомитися з публікаціями про навчання, роботу, інформацією про міжнародні та всеукраїнські конференції, конкурси стипендіальних програм, виставки вакансій, стажування в Україні та закордоном. Agrostart.org зробить навчальний процес для студентів по всій Україні простішим й ефективнішим.
На порталі молоді фахівці знайдуть теорію і практичні поради про все, що стосується ринку праці: як написати резюме, не маючи досвіду роботи, як пришвидшити пошук роботи, підготуватися до співбесіди, що вдягнути на зустріч із представником компанії, реальне уявлення про образ майбутньої професії, які конкретні завдання доведеться вирішувати на робочому місці, над якими знаннями і вміннями потрібно ще попрацювати, щоб отримати омріяне місце роботи.
Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Сергій Кадигроб відзначив, що портал Agrostart.org працює для того, щоб студент, який закінчує навчання, мав змогу ознайомитися зі всіма вакансіями, а роботодавці мали можливість оприлюднити пропозицію у вільному доступі в мережі Інтернет.
«Припустимо, що студент із Львівської області навчається у Сумах і має думку повернутися на рідну землю. Завдяки порталу він матиме доступ до вакансій агропідприємств у своїй рідній області. Потрібно дати і випускнику вузу, і роботодавцю право вибору», – резюмував Сергій Кадигроб.
Agrostart.org – це надійний шлях до того, що сьогоднішній студент завтра стане фахівцем у престижній агрофірмі, а згодом виросте до ТОП-менеджера компанії.
Ознайомитися з порталом Agrostart.org можна за адресою: http://www.agrostart.org/

ННІ МСМ © Сайт управляється системою uCoz 2018
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0