Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 01.03.2021, 20:31
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 День механіка-2019

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

2 жовтня 2019 року на базі навчального центру ХНТУСГ за активної участі Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» МОН України та Департаменту агропромислового розвитку Харківської державної адміністрації, було проведено щорічне професійне свято «День механіка-2019». Цього року участь прийняли наступні заклади вищої освіти: Сумський національний аграрний університет, Полтавська державна аграрна академія, Луганський національний аграрний університет, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Харківський державний професійно-педагогічний коледж імені В.І. Вернадського, Красноградський аграрно-технічний коледж імені Ф.Я. Тимошенка, Харківський державний автотранспортний коледж, Харківський державний автомобільно-дорожній коледж, Харківський машинобудівний коледж, Липковатівський аграрний коледж, Лозівська філія Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.
Директор Навчально-наукового інституту механотроніки та систем менеджменту Власовець Віталій Михайлович привітав всіх присутніх зі святом та зазначив, що сучасний університет – є перш за все гарантом створення передумов ефективного поєднання теоретичних знань, практичних навичок і нових технологій. Такий механізм дає можливість перейти на якісно новий рівень освіти у співпраці з нашими партнерами.

Ректор ХНТУСГ, професор, академік української національної академії наук екологічних технологій інженерної академії України Нанка Олександр Володимирович побажав наснаги всім учасникам та постійного самовдосконалення професійних навичок. Ректор Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут», заслужений працівник народної освіти України Лукач Василь Степанович привітав присутніх та зауважив, що без закріплення теоретичних знань на практиці неможливо стати кваліфікованим фахівцем. Харківська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку, в особі начальника відділу землеробства, насінництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці управління виробництва сільськогосподарської продукції Федишиної Оксани Сергіївни наголосила про важливість аграрної галузі для економіки України.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Головний спеціаліст Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Шевченко Володимир Іванович побажав учасникам гарних результатів та висловив слова вдячності керівництву ХНТУСГ імені Петра Василенка за популяризацію агротехнічних професій на теренах України та зарубіжжя. Комерційний директор Renault Солли Плюс Павло Тарасов підкреслив важливість технічної освіти та зауважив, що сьогодні в України дуже бракує кваліфікованої молоді в автомобільному господарстві, зокрема – механіків та електриків.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Провідний менеджер з регіонального розвитку ТОВ «Укрфармінг» Сергій Шевченко розповів про співпрацю з аграрно-технічними закладами вищої освіти України та підкреслив важливість набуття практичних навичок студентами для досягнення та побудови майбутньої кар’єри. Представник ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА» Товма Сергій побажав учасникам завжди досягати поставлених цілей та удосконалювати свої знання та уміння. Радник ректора ХНТУСГ, професор Мазоренко Дмитро Іванович надихнув присутніх на нові звершення в обраній ними професії.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Відповідальний секретар приймальної комісії ХНТУСГ Скофенко Сергій Миколайович привітав учасників свята та розповів про особливості вступної кампанії 2020 року, інформація про яку була цікава для учасників з коледжів та технікумів. Завідувач кафедри сільськогосподарських машин ХНТУСГ Пастухов Валерій Іванович привітав зі святом учасників та гостей змагань та нагадав про історію створення та проведення свята «день механіка», який він започаткував. тепер це свято стало традицією, відвідування якого стало традицією закладів віщої освіти Східного регіону України.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Одночасно з проведенням конкурсів було проведено змагання серед бажаючих з лазертагу, де учасники повинні були «взяти» точку посеред майданчика, який було створено за тематикою свята «День механіка» – бочки з машинним мастилом, парти з лавками, тюки з соломою, тракторні шини і навіть трактор К-700 з плугом.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Свято супроводжувалося конкурсами та піснями від учасників колективів художньої самодіяльності університету та кафедри фізичного виховання та спорту.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Урочисте нагородження переможців пройшло під бурхливі оплески присутніх на позитивній ноті. Всі переможці отримали грамоти та цінні призи від спонсорів свята – ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА», Renault Солли Плюс та ТОВ «Украгрозапчастина».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Заключне слово сказав директор ННІ механотроніки і систем менеджменту Власовець Віталій Михайлович, підкреслюючи важливість проведення свята «День механіка» для популяризації професії агроінженера, агронома, еколога та фахівця з автомобільного транспорту і запросив всіх студентів коледжів і технікумів після свого випуску продовжити навчання в дружній сім’ї ХНТУСГ імені Петра Василенка.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Висловлюємо подяку всім учасникам, гостям, членам журі, керівникам делегацій та закладів вищої освіти, спонсорам і партнерам за тісну співпрацю, активну участь в організації і проведенні свята «День механіка-2019». Чекаємо на Вас в наступному році!
Офіційний звіт можна завантажити тут (.pdf)

ННІ МСМ © 2021
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0