Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 04.06.2020, 06:22
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Друга вища освіта

альтернативное название картинкиНавчально-науковий інститут бізнесу та менеджменту та кафедра економіки і маркетингу запрошує отримати другу вищу освіту за спеціальністю „Економіка підприємства

За заочною формою навчання готуються фахівці освітньо-кваліфікаційного рівня „спеціаліст” за спеціальністю «Економіка підприємства» (друга вища освіта, перекваліфікація) на базі здобутого рівня „спеціаліста” або „магістра” за іншою спеціальністю.

Документи приймаються з 1 липня до 17 серпня, фахові вступні випробовування проводяться з 18 серпня до 27 серпня. Зарахування проводиться за результатами фахового вступного іспиту.

Вступники особисто подають заяву до приймальної комісії, в якій вказують напрям підготовки.

До заяви вступник додає:

- паспорт; ідентифікаційний код;

- документ державного зразка про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додаток до нього;

- медичну довідку;

- 6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

Наша адреса: м. Харків, вул. Артема, 44, кімната 314, тел.067-97-66-070

Питання, що найчастіше виникають у процесі прийняття рішення про другу вищу освіту:

1. Чи є необхідною друга вища освіта?

Отримання другої вищої освіти – це інвестування в своє майбутнє. Роботодавці в сучасних умовах, коли ринок праці є насиченим різними пропозиціями, як правило, надають переваги працівникам, що мають дві освіти, вважаючи їх більш перспективними. Головними аргументами на користь другої вищої освіти є такі:

  • по-перше, це дає можливості кар’єрного зростання в результаті вдосконалення та систематизації знань, що вже отримані у практичній роботі;
  • по-друге, це можливість зміни сфери діяльності  та отримання нової роботи;
  • в-третє, сприяє інтелектуальному розвитку, розширенню світогляду.

У будь-якому разі, такий вибір роблять дорослі люди, що чітко розуміють, чого вони бажають та які знання їм потрібні у майбутньому.

2. Чи є сенс почекати до врегулювання складних економічних умов, а лише потім приймати рішення про освіту?альтернативное название картинки

Саме в таких умовах керівники компаній намагаються скоротити витрати на навчання та перекваліфікацію персонала, одночасно пред’являючи високі вимоги до персоналу. А освіта, що отримана в кризовий період, дозволяє вийти на ринок праці підготовленим фахівцем зі знаннями, адаптованими до сучасних реалій, що підвищує його вартість та конкурентоспроможність порівняно з іншими претендентами на посаду. Головним аргументом є неможливість знецінення отриманих знань під впливом  інфляції та відсутність ризиків інвестування у освіту.

3. Який кінцевий результат від навчання на таких засадах?

Кінцевий результат, звичайно, є індивідуальним та залежить від початкового рівня знань студента, його наполегливої праці та індивідуальних характеристик особистості. Проте, є загальні тенденції, які свідчать про зростання рівня конкурентоспроможності та ефективності роботи такого фахівця. Одним з показників ефективної роботи є здатність вирішувати завдання, які стоять на перетину теоретичних та практичних знань, можливість систематизувати, аналізувати та використовувати отриману інформацію. А значить такий фахівець здатен самостійно визначати проблемні місця та вирішувати завдання в залежності від поточної та перспективної ситуації.

4. Які є можливості отримання другої вищої економічної освіти у вищих навчальних закладах України?

Такі можливості є цілком реальними. Диплом спеціаліста або магістра дозволяє отримати другу вищу освіту за достатньо короткий термін (в ХНТУСГ ім. Петра Василенка це 1,5 роки). Навчальні програми підготовки фахівців за спеціальністю „Економіка підприємства” є професійно-орієнтованими, тому студенти не витрачають час на вивчення загальноосвітніх дисциплін. Друга вища освіта в нашому ВНЗ, як і у всіх інших, є платною. Вартість навчання при вступі у 2015 році становить 9900 грн. за рік. Вартість контракту (за 1,5 роки - 14350 грн.)

5. Які саме дисципліни вивчають студенти, як вони пов’язані із їх майбутнім фахом?

Студенти, що отримують другу вищу освіту заочно після кваліфікації „спеціаліст” та „магістр”, протягом трьох семестрів вивчають такі дисципліни: „Мікроекономіка”, „Макроекономіка”, „Історія економіки та економічних вчень”, ”Фінанси”, „Податкова система”, „Міжнародна економіка”, „Фінанси підприємств”, „Цінова політика”, „Інформаційні системи”, „Маркетинг”, „Фінансовий аналіз” тощо. Навчання завершується дипломним проектуванням та захистом дипломної роботи. (Усього навчальний план розрахований на 1,5 роки).

6. Які конкурентні переваги другої вищої економічної освіти на базі освіти, що вже отримана?

До конкурентних переваг, в першу чергу, слід віднести:

  • структура навчального процесу побудована з урахуванням вікових, професійних особливостей студентів та специфіки їх попередньої освіти і передбачає можливості індивідуального підходу та консультування з викладачами Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, випускної кафедри економіки та маркетингу та інших інститутів університету.
  • професорсько-викладацький склад ХНТУСГ ім. Петра Василенка, до якого належать досвідчені теоретики, спеціалісти-практики, керівники успішних компаній, дозволяє адаптувати та орієнтувати навчальний процес на вирішення нових життєво необхідних, практичних та виробничо-управлінських завдань (90% викладачів випускної кафедри мають наукові ступені та вчені звання).
  • сучасне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу (спеціалізовані комп’ютерні та мультимедійні аудиторії, наявність доступу до Інтернет тощо) дозволяє донести інформацію до студентів.
  • можливості гнучкого реагування навчальних планів та робочих програм дисциплін на зміни кон’юнктури ринку праці та економічної ситуації в країні. Характерними є відкритість навчального процесу, відповідність етичним нормам та правилам поведінки.
  • участь у міжнародних програмах, що дає можливості стажування для студентів в інших країнах з подальшим їх працевлаштуванням.
  • високий рівень попиту на професію «економіст» та відповідний рівень працевлаштування випускників.
ННІ МСМ © 2020
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0