Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Неділя, 05.07.2020, 20:01
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Електронний підручник - Вступ

Вступ

Підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва великою мірою визначають технічний рівень конструкцій тракторів і автомобілів, стабільність їхнього функціонування в різноманітних умовах експлуатації. У зв'язку з безперервним вдосконаленням конструкцій тракторів і автомобілів, все частішим поновленням моделей, що випускаються, і розширенням їхніх функціональних можливостей виникає потреба у підвищенні рівня підготовки інженерів-механіків сільського господарства.

У сучасному розумінні інженер (від лат. ingenium – природна схильність, винахідливість, знання) – це фахівець, котрий, спираючись на теоретичні знання, професійні навички, ділові якості, забезпечує на основі аналізу, розрахунків та інших способів створення, перетворення або підтримання в дієздатному стані технічних, технологічних та інших систем із заданими параметрами функціонування.

Студент інженерного факультету аграрного вищого навчального закладу повинен отримати знання в галузі теорії і конструкції тракторів і автомобілів, що дадуть йому змогу ефективно експлуатувати сільськогосподарську техніку. Він повинен мати необхідні знання про сучасний стан і тенденції розвитку тракторів і автомобілів, уміти оцінювати їхні експлуатаційні властивості в разі зміни параметрів агрегатів і систем, а також самостійно освоювати конструкції нових тракторів і автомобілів.

Вивчення тракторів і автомобілів у ході підготовки інженерів-механіків з механізації сільського господарства проводиться послідовно за двома об'єднаними в загальний курс розділами дисципліни "Трактори та автомобілі" - "Конструкція трак­торів і автомобілів" та "Основи теорії і розрахунку трактора й автомобіля" і має на меті дати знання і навички з аналізу та оцінки конструкцій сільськогосподарських тракторів і авто­мобілів, їхніх механізмів.

Навчальний посібник "Конструкція двигунів внутрішнього згоряння" є першим із серії навчальних посібників з вивчення конструкції сільськогосподарських тракторів і автомобілів в аграрних вищих навчальних закладах. Викладання матеріалу цього посібника підпорядковане загальному принципу: аналіз і оцінка конструкцій типових схем агрегатів і систем, детальне вивчення конструкції базових моделей двигунів внутрішнього згоряння сільськогосподарських тракторів і автомобілів. Питання стабільності функціонування двигунів внутрішнього згоряння у разі зміни технічного стану їхніх агрегатів і систем показані на прикладах розрахунку, більшість яких мас практичне значення.

Автори вважають за доцільне включити до посібника короткі розділи з загальними відомостями про паливо та моторні масла, хоча вони детальніше схарактеризовані у спеціальному курсі "Паливно-мастильні матеріали (ПММ)".

Матеріал навчального посібника грунтується в основному на курсі лекцій, які читають автори, та методичних вказівках для виконання лабораторних робіт під час вивчення конструкції двигуна внутрішнього згоряння сільськогосподарських тракторів і автомобілів у Харківському державному технічному університеті сільського господарства.

ННІ МСМ © 2020
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0