Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Середа, 17.01.2018, 04:23
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

ННІ ТС

ННІ ЕКТ

ННІ БМ

ННІ ПХВ

Партнери

УПЭК

ЛКМЗ

Епіцентр

 Секція «Виробниче навчання» кафедри ОТС ім. Т.П.Євсюкова

null

ГОРБАНЬОВ Анатолій Петрович,
Завідувач секції, професор, кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства України

Адреса: пр. Московський, 45, телефон: (057) 732-99-17, e-mail: cdp307@mail.ru


Секція виробничого навчання в травні 2013 р. увійшла до складу кафедри «Оптимізація технологічних систем ім. Т.П.Євсюкова», як секція «Виробничого навчання».
Секція створена у 1991 році з метою покращення практичної підготовки студентів і була відповідальною за підготовку в університеті робітничої професії «Тракторист-машиніст». Очолював секцію з дня її заснування доцент, кандидат технічних наук Кириченко В.О. Трудова діяльність Кириченка В.О. тісно пов’язана з навчально-дослідним господарством, де 15 років був відповідальним від університету за підготовку техніки і своєчасне збирання зернових культур.
З 2012 року секцію очолює кандидат сільськогосподарських наук, доцент Горбаньов А.П., який з 1982 по 2001 роки працював Генеральним директором виробничого об’єднання «Харківптахопром». 

null
Секція розташована у навчальному центрі на території навчального дослідного поля університету «Центральне» (с. Першотравневе, Харківського району). Має навчальні лабораторії і бокси для зберігання техніки загальною площею 650 м2. В розпорядженні секції значна кількість сільськогосподарської техніки: трактори К-701, ХТЗ-121, ХТЗ-2511, Т-16МГ, ЮМЗ-6АКЛ, МТЗ-80, Т-70С, Т-150, Т-150К;  зернозбиральні комбайни "Дон-1500”, кукурудзозбиральний комбайн "Херсонець-200”; начіпні і причіпні машини та знаряддя (плуги, культиватори, сівалки, саджалки, фрези, борони, котки, оприскувачі та інші).
nullВ колективі секції працюють професор, 4 доценти, викладач, 2 асистента, 6 майстрів виробничого навчання, лаборант. Всі співробітники мають великий досвід практичної і виробничої діяльності.
Навчальна робота секції побудована відповідно з вимогами до практичної підготовки студентів. Вона включає навчальну практику з керування сільськогосподарською технікою та дисципліну "Технологія механізованих робіт”. В результаті реалізації програм практики і дисципліни студенти одержують вміння і навички керування тракторами, агрегатами і самохідними сільськогосподарськими машинами в об’ємі, необхідному для присвоєння кваліфікації тракториста-машиніста. Навички керування сільськогосподарською технікою, технологічної наладки агрегатів і виконання основних механізованих робіт студенти одержують на навчальному полігоні площею 10 га. Щорічно біля 350 студентів університету оволодівають робітничою професією "Тракторист-машиніст” різних категорій і одержують відповідні посвідчення. Для забезпечення навчального процесу розроблено і видано комплекти методичних матеріалів з технологічної наладки машинно-тракторних агрегатів і з керування сільськогосподарською технікою.
nullЩорічно на секції проводиться свято «День механіка». На святі проводяться конкурси серед студентів, а саме: «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжряддя», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець із конструкції техніки». 
В інституті при секції створена і функціонує машино-технологічна станція. МТС, маючи в своєму складі сучасну техніку і досвідчені кадри, надає допомогу підприємствам АПК області в виконанні основних технологічних операцій (обробіток ґрунту, сівба та збирання врожаю) і є однією із баз, де студенти Науково-навчального інституту механотроніки та систем менеджменту проходять виробничу практику, підвищуючи свою практичну професіональну підготовку.
альтернативное название картинки
ГОРБАНЬОВ Анатолій Петрович
к.c.г.н., професор кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова», секції «Виробниче навчання», ННІ МСМ ХНТУСГ імені Петра Василенка
Тема дисертаційної роботи:
- кандидатської дисертації – «Ресурсозберігаюча технологія утримання індичок батьківського стада»;
Науковий напрямок роботи (області інтересів):
Пошуки сучасних енергоматеріаломістких технологічних процесів виробництва інкубаційних яєць сільськогосподарської птиці.
Готовий до співпраці за наступними темами:
Технологія підготовки ґрунту при вирощуванні сільськогосподарських культур з використанням техніки сучасного вітчизняного і іноземного виробництва.
Контактні дані:
Горбаньов Анатолій Петрович
61050, м. Харків, проспект Московський, 45, ННІ механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка, кафедра «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова».
т. +38-067-571-66-94
Посилання на індекс Хірша: Google-academy
альтернативное название картинки
ШЕПТУР Олександр Андрійович
к.c.г.н., доцент кафедри «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова», секції «Виробниче навчання», ННІ МСМ ХНТУСГ імені Петра Василенка
Тема дисертаційної роботи:
- кандидатської дисертації – «Обоснование параметров технологического процесса очистки и сортирования семян сельскохозяйственных культур в селекции и семеноводстве на очистителе семян вибрационном лабораторном »;
Науковий напрямок роботи (області інтересів):
Доочищення та підвищення посівних якостей насіннєвих сумішів с.г. культур на віброфрикційних машинах.
Готовий до співпраці за наступними темами:
Технологія підготовки ґрунту при вирощуванні сільськогосподарських культур з використанням техніки сучасного вітчизняного і іноземного виробництва.
Контактні дані:
Шептур Олександр Андрійович
61050, м. Харків, проспект Московський, 45, ННІ механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка, кафедра «Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова».
т. +38-066-155-98-68
Посилання на індекс Хірша: Google-academy
ННІ МСМ © Сайт управляється системою uCoz 2018
Приєднуйтесь!
   

Пошук


Співробітництво 


Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
День механіка


Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0