Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
П`ятниця, 22.01.2021, 17:21
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Науково-дослідна робота

альтернативное название картинкиНавчально-науковий інститут механотроніки та систем менеджменту протягом багатьох років здійснює активну науково-дослідну діяльність, головним напрямком якої є велика допомога виробництву в підвищенні кількісних і якісних показників, в підтримці вітчизняних виробників. Ця допомога базується, в першу чергу, на наукових здобутках, які отримали вчені інституту як в напрямі удосконалення сільськогосподарської техніки, так і в напрямі її використання.
Останніми роками науковий потенціал інституту був зосереджений на виконанні комплексної теми, окремі складові якої визначили напрямки робіт на кафедрах інституту, де, в свою чергу, були конкретизовані завдання з урахуванням діючих наукових шкіл та багаторічних досягнень конкретних виконавців.
В наведеній таблиці подана комплексна тема інституту та її розділи, що складають тематику кафедральних робіт.
Розробка і впровадження у виробництво машинно-технологічних систем для механізованого виробництва с. г. продукції на основі енергозберігаючих, екологічно-безпечних технологій і технічних засобів для різних форм господарювання.

альтернативное название картинки альтернативное название картинки

ННІ МСМ © 2021
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0