Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 01.03.2021, 21:13
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Правила користування Сайтом та Форумом ННІ МСМ
Правила користування Сайтом та Форумом ННІ МСМ
 
Мета цих правил – позначити межі, дотримання яких необхідне для успішної співпраці власників (далі - Адміністрація) та гостей (далі - відвідувачів) нашого ресурсу. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства Україні.
 
1. Загальні положення
 
 1. Адміністрація порталу визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на порталі автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
 3. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється при вказуванні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на mtf-khntusg.at.ua. Посилання (гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.
 4. Матеріали, відмічені знаком "Реклама" публікуються на правах реклами.
 5. Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках порталу, а також за наслідки їхньої публікації і використання.
 6. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією Адміністрації.
 7. Адміністрація порталу не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.
 8. Всі зареєстровані торговельні марки та авторські права на логотипи, контент та елементи графіки, що згадуються або відображаються в контенті порталу, належать їхнім законним власникам.
 9. Адміністрації належить авторське право на вибір, організацію, розташування та поліпшення порталу, а також на наше оригінальне інформаційне наповнення.
 10. Сайт або його сервіси можуть бути в той чи інший час частково або повністю недоступні внаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Адміністрація має право проводити необхідні профілактичні або інші роботи в той чи інший час на власний розсуд з попереднім повідомленням користувачів або без такого.
 
2. Користування ресурсом
 
 1. Читачем порталу може стати кожен, хто зайде за адресою mtf-khntusg.at.ua.
 2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши свої ім'я, прізвище і діючу електронну адресу.
 3. Адміністрація зобов'язується використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів сайту і форуму виключно для розсилки повідомлень, і ні в яких інших цілях.
 4. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої повідомлення на форумі, заводити блоги, задавати питання під час чату і залишати коментарі на сайті.
 
3. Інтерактивні ресурси сайту
 
 1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.
 2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками на тему повідомлення опублікованого іншими користувачами.
 3. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо на його думку, вони відносяться до іншої тематики.
 4. Не забороняються, але й не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.
 
На сайті заборонено:
 1. Проявляти нешанобливе відношення до Адміністрації та відвідувачів сайту, розміщувати наклеп або ображати будь-кого, нецензурно виражатися, розміщувати погрози (у тому числі по відношенню до особи, національності, расової або релігійної, політичної приналежності), закликати до порушення чинного законодавства і всього іншого, що потрапляє під дію Карного кодексу України;
 2. Публічно обговорювати дії модератора або адміністратора безпосередньо в темі, де було зроблено зауваження;
 3. Поширювати свідомо помилкову інформацію, віруси (шкідливі програми, трояни);
 4. Публікувати посилання на порнографічні ресурси і ресурси MLM;
 5. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 6. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
 
Модеpування:
 1. Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги і т.д.) є постмодерованими, тобто модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
 
4. Підсумкові положення
 
Цими правилами, Адміністрація:
 1. Залишає за собою право вносити зміни в ці правила. У цьому випадку на сайті буде оприлюднено відповідне повідомлення про зміни.
 2. Залишає за собою право на свій власний розсуд змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану відвідувачами інформацію, що порушує заборони;
 3. Залишає за собою право обмежувати або припиняти доступ до всіх або до кожного з розділів або сервісів сайту в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна відвідувачам такою дією;
 4. Настійно закріплює за собою право видалити акаунт та (або) призупинити, обмежити або припинити доступ будь-якого відвідувача до будь-якого з сервісів сайту, якщо Адміністрація виявить, що на її думку, він представляєте загрозу для сайту та (або) його користувачів.
 5. Не зобов’язана надавати будь-яких привілеїв будь-якому користувачу або гостю сайту та форуму у заохоченні його побажань (мається на увазі пересилка контенту сайту чи форуму безпосередньо користувачу або гостю, надання нагород чи рангів на сайті чи форумі и т.і.)
 6. Не несе відповідальності за будь-який збиток комп'ютеру користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, викликаний або пов'язаний з викачуванням матеріалів з сайту або з посилань, розміщених на сайті.
 7. Завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
ННІ МСМ © 2021
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0