Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 01.06.2020, 03:04
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 «День механіка»
альтернативное название картинкиГоловне завдання аграрного ВНЗ є випуск висококваліфікованого конкурентоздатного фахівця. Це можливе лише за умови постійної інтеграції складових: освіти, науки та виробництва.
Для реалізації такої інтеграції з 2006 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка щорічно проводиться свято «День механіка».
Свято проводиться під егідою Департаменту Агропромислового розвитку ХОДА та Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій.
Організатори свята - дирекція Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ імені Петра Василенка.
Місце проведення: навчально-виробничий центр університету. Навчально-виробничий центр знаходиться на відстані 15км від м. Харкова та має у структурі навчальний центр та дослідне поле «Центральне» загальною площею 280 га.
Мета та головні завдання свята:
- обмін науково-технічною інформацією вчених, інженерів та виробничників у галузі механізації виробництва сільськогосподарської продукції;
- удосконалення форми та наповнення начального процесу підготовки «інженерів-механіків»;
- підвищення кваліфікації та активізація до набуття знань студентів;
- зміцнення контактів студентської молоді, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади, фахових підприємств до проблем аграрної освіти та науки;
- популяризація спеціальності «інженер-механік».
ННІ МСМ © 2020
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0