Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
П`ятниця, 22.01.2021, 17:58
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Валкоутворювач органічних добрив
Валкоутворювач органічних добрив 
 Мета конструкції – якості формування валка та підвищення продуктивності. По мірі пересування агрегату пальці 7 відривають кучу дорив від ґрунту та підіймають її на себе. Після цього добрива почергово зіходять з пальців і за допомогою формуючих щитів 2 направляються до дозуючого вікна 4. Добрива, що провалилися скрізь пальці в середній частині двостороннього відвалу, зміщуються подільником 3 в сторону. Параметри валка регулюються виміром висоти встановлення пальців 7 і заслінок 5.
 
5

Валкоутворювач містить раму 1, увігнуті формуючі щити 2, встановлені під кутом до напрямку руху, клиноподібний дільник 3 і дозуючі вікна 4, висота яких регулюється заслінками 5. Між формуючими щитками 2 встановлено поперечна балка 6, на якій закріплені під різними кутами до горизонту регульовані по висоті, кроку і куту нахилу пальці 7, Поверхня, утворена пальцями, має форму двостороннього відвалу.

Під час руху агрегату пальці 7, по черзі проникаючи в купу, відривають її від ґрунту і підіймають на себе. По мірі просування агрегату добрива по черзі сходять з пальців (починаючи з крайніх) і за допомогою формуючих щитів 2 рухаються до дозуючого вікна, а що провалилися крізь пальці в середній частині двостороннього відвалу добрива відсуваються дільником 3 в бік. Параметри валка регулюються зміною висоти встановлення пальців 7 і заслінок. 5.

Формування двох валків по краях трактора покращує умови роботи агрегату, що виключає додаткову операцію поділу валка на два потоки, внаслідок чого знижуються енерговитрати.

 Авторське свідоцтво № 1297744
 
Автори розробки: к.т.н Макєєв Н.З., к.т.н Зайцев А.С., к.т.н. Анікєєв О.І., ст. викл. Романашенко О.А., ст. викл. Красноруцький О.М.
ННІ МСМ © 2021
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0