Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
П`ятниця, 07.08.2020, 21:37
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Вібраційна насіннєочисна машина
Вібраційна насіннєочисна машина
 (ВНМ)
Призначення вібраційної насіннєочисної машини

Вібраційна насіннєочисна машина призначена для доочищення насіння дрібнонасіннєвих культур: зернобобових, технічних, круп'яних, овочевих, ефіромасляничних, лікарських, квіткових, трав та інших від важковідокремлюваного насіння бур'янів та домішок з одночасним підвищенням посівних якостей насіння основної фракції за рахунок виділення у відходи неповноцінного (травмованого, недорозвинутого, невиповненого) насіння основної культури.

На вібраційній машині, за одну обробку, можна доводити до високих посівних кондицій насіння сільськогосподарських культур, очищення та сортування яких на зерноочисних машинах загального та спеціального призначення пов'язане з багаторазовими пропусками і значними втратами насіння основної культури.

Конструкція машини

В основу конструкції машини покладений новий спосіб сепарації насіннєвих сумішей - за комплексом фізико-механічних властивостей: пружності, фрикційним властивостям і формі насіння. Цей спосіб сепарації, покладений в основу конструкції машини, якій немає аналогів у світовому сільгоспмашинобудуванні.

Робочим органом машини є фрикційні неперфоровані поверхні, виконані з технічної фанери і облицьовані різним фрикційним матеріалом: брезентом, абразивним полотном, гумою, бельтингом, різними технічними тканинами та інш. Робочі поверхні встановлені з подвійним поздовжньо-поперечним кутом нахилу до горизонту. Інерційним віброзбудником спрямованої дії вони приводяться в коливальний рух.

При розробці конструкції машини використано модульний принцип, що дозволив створити сімейство моделей вібраційних насіннєочисних машин різної продуктивності. На кожний модуль машини встановлюється до п'ятнадцяти поверхонь.

Конструкція машини захищена багатьма патентами на винахід.
Технічна характеристика:
  • габарити, м: 1,35 х 0,97 х 1,85;
  • маса, кг: 350;
  • продуктивність на одну робочу поверхню, кг/год: 3 - 15;
  • кількість робочих поверхонь, шт.: до 15 на одному модулі;
  • кількість приймачів продуктів розділення, шт.: до 6.
    Автори: Академік УААН, д.т.н., проф. Заїка П.М., к.т.н., доц. Бакум М.В., к.т.н., доц. Михайлов А.Д., к.т.н., доц. Козій О.Б.
ННІ МСМ © 2020
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0