Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 26.03.2019, 21:16
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Віброзбудник прямолінійних коливань

Віброзбудник двохвального типу з ремінною зубчастою передачею крутного моменту призначений для надання робочим органам машин прямолінійного коливального руху.

альтернативное название картинки альтернативное название картинки

альтернативное название картинки

Віброзбудник складається з двох пластин, на яких закріплені два вала на підшипникових опорах. Міжцентрова відстань між валами становить 205 мм. Для приводу валів на їх кінцях закріплені зубчасті шківи діаметром 150 мм. На шківи натягнуто двосторонній зубчастий ремінь таким чином, щоб вали оберталися в протилежних напрямках без прослизання. Для створення натягу ременя використано натяжний зубчастий ролик, діаметром 66 мм. Кріплення дебалансів виконано за допомогою кронштейнів.

Кронштейни дозволяють установку дебалансів масою від 0,3 кг до 2 кг на відстані 50, 60, 70 і 80 мм від осі валу. Заміною дебалансов і зміною їх положення в кронштейнах досягається зміна амплітуди коливань. Частота коливань змінюється шляхом зміни частоти обертання валів.

Використання двостороннього зубчастого ременя дає можливість отримання низького рівня шуму і усуває необхідність використання масла для змащування зубчастих коліс в корпусі шестеренчастого віброзбудника.

Конструкція віброзбудник прямолінійних коливань захищена патентом на винахід № 60004.

Автори: к.т.н., доц. Лук'яненко В.М., ст. викл. Галич І.В., ст. викл. Никифоров А.О.

ННІ МСМ © 2019
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0