Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 01.03.2021, 20:33
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Візитка завідувача кафедри

КІРІЄНКО Микола Максимович,
Кандидат технічних наук, доцент,
завідувач  кафедри безпеки життєдіяльності та права
Народився 29 липня 1947 р. в с. Чижки, Старосамбірського району, Львівської області. В 1965 році після закінчення одинадцятого класу Добромильскої  середньої школи вступив в Харківський політехнічний інститут ім. В.І. Леніна, який закінчив з відзнакою в 1971 році за спеціальності трактори і автомобілі, кваліфікація інженер -механік.
У 1984 році успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.02 – автомобілі і трактори. Вчене звання доцента отримав в 1993 році.
З 1971 по 2003 рік працював інженером-дослідником, начальником бюро, начальником лабораторії на Харківському тракторному заваді ім. С.О. Орджонікідзе. З 2003 по 2013 рік працював за сумісництвом директором Харківського філіалу науково – дослідного інституту полігону мобільної техніки. З 2004 року і по теперішній час працює завідувачем кафедри.
З 2009 року член оргкомітету міжнародної науково-практичної конференції «Технічний прогрес в АПК», член оргкомітету щорічної науково-практичної конференції «Молодь і технічний прогрес», член редакційної ради фахових наукових журналів «Вісник ХНТУСГ: технічні науки», «Вісник ХНТУСГ: технічні науки (Механізація сільськогосподарського виробництва)». Приймав участь в роботі щорічних Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт зі спеціальності «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».
Кірієнко М.М.– науковець що, має більше 60 наукових праць, є автором 1 патенту, 3-х авторських свідоцтв, являється співавтором колективних монографій та одноосібних монографій, які публікувалися закордоном, також являється співавтором підручників з грифом МОН (більше 5 посібників) та розробником методичних вказівок для студентів.

Кірієнко Микола Максимович має грамоти Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної адміністрації, Міністерства аграрної політики та продовольства України, нагороджений дипломом за перемогу у Всеукраїнському конкурсі – виставці «Кращий вітчизняний товар 2012».


 

ННІ МСМ © 2021
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0