Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 02.07.2020, 10:22
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 Звіт-інтерв'ю Прес-центру ННІ МСМ ХНТУСГ про проведення свята День механіка_20.09.12
          
Студенти:

1. Чи подобається Вам наше свято?
Уваров Дмитро (Вовчанський технікум): «Хороше свято, чудові виступи!»
Цись Юрій (Полтавська державна аграрна академія): «Є на що подивитися».
Шатошін Денис (22-М ХНТУСГ): «Сподобалось, свято на вищому рівні!»
Пономарев Руслан (62-М ХНТУСГ): «Свято з кожним роком стає все краще, я вважаю, що цей захід є дуже актуальним!»

2. Чи дізналися Ви щось нове для себе про сільське господарство чи сільськогосподарську техніку?
Кротов Вадим (Вовчанський технікум): «Побачив багато нової техніки».
Цись Юрій (Полтавська державна аграрна академія): «Враховуючи мою практику в Германії – помітно як Україна тягнеться в гору».

3. Чи брали Ви участь у конкурсах?
Пльотка Микола (Красноградський технікум механізації сільського господарства): «Брав участь у конкурсі «Кращий плугатар», все пройшло як зазвичай».
Цись Юрій (Полтавська державна аграрна академія): «З радістю прийняв участь у конкурсі «Кращий водій», мені дуже сподобалось!»

4. Ви вперше на такому заході? Що Вас вразило, чи навпаки розчарувало?
Пльотка Микола (Красноградський технікум механізації сільського господарства): «Я вдруге на цьому святі, дуже сподобалась організація конкурсів».
Сидоренко Артем (12-М ХНТУСГ): «Вперше на святі, все дуже сподобалось!»
Пономарьов Руслан (62-М ХНТУСГ): «Не вперше, вразила гарна організація свята, студенти і викладачі були уважні і дуже організовані».

5. Чи плануєте відвідати День механіка наступного року?
Воронін Олександр (Вовчанський технікум): «З радістю!»
Доронін Олександр (Полтавська державна аграрна академія): «Доживеме побачимо, але плануємо!»

6. Чи є подібне свято в Вашому ВНЗ?
Уваров Дмитро (Вовчанський технікум): «У нас святкують День працівника сільського господарства».
Пльотка Микола (Красноградський технікум механізації сільського господарства): «Конкурс плугатар».
Доронін Олександр (Полтавська державна аграрна академія): «День народження Полтавської державної аграрної академії».

7. Ваші враження про техніку, конкурси.
Доронін Олександр (Полтавська державна аграрна академія): «Гарна техніка і конкурси»
Товстокорий Вадим (21-М ХНТУСГ): «Чудова нова техніка, дуже цікаве свято!»
Пономарьов Руслан (62-М ХНТУСГ): «Студентам було  що побачити!»
Корок Олег (11-М ХНТУСГ): «Все просто зачаровує!»
Сидоренко Вікторія (11-М ХНТУСГ): «Стільки вражень, емоції переповнюють, все дуже сподобалось!»

8.Чи взяли Ви участь у Тест-драйві трактора обладнаного GPS-навігаторами моделей STS, STS-Life?
Ахтирський Олександр (22-М ХНТУСГ): «Це не їзда на тракторі, їдеш як на автомобілі».
Медінцев Андрій (33-М ХНТУСГ): «Трактор-супер! Швидкість, як у орла!»

Керівництво та поважні гості:

1. Як Вам організація свята?
Зубко Владислав Миколайович (Сумський аграрний університет): «Дуже подобається, організовано зустріч і прийом делегації, дуже доброзичливий прийом. Інформація щодо конкурсу студентам була надана в повному обсязі.

2. Чи актуальними є конкурси для студентів?
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): «Звичайно, вони стимулюють до перемоги, спідвищують майстерність застосовують теорію на практиці».
Однойко Єлізавета Володимирівна (студентський декан інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії): «Конкурси актуальні, але техніка не відповідає техніці  нашої академії».

3. Чого, можливо, не вистачає нашому святу?
Зубко Владислав Миколайович (Сумський аграрний університет): «Більше учасників, долучити більше ВНЗ і коледжів».
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): «Необхідно, щоб більша кількість ВНЗ не лишалась осторонь».
Однойко Єлізавета Володимирівна (студентський декан інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії): «Не вистачає обладнаних місць для проведення конкурсів, лавочок для комфорту конкурсантів і підтримки».

4. Чи запроваджено подібний захід у Вашому ВНЗ? Якщо ні – чи спробуєте Ви запровадити подібне свято для своїх студентів?
Зубко Владислав Миколайович (Сумський аграрний університет): «Немає, але подивившись у Вас,будемо намагатися!»
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): «Між факультетами проходить конкурс Хліборобське свято, також святкують тижні факультетів, фестивалі, КВК та приз ректора, конкурс Кращий студент і Студентська весна».

5. Чи вперше Ви в нас у гостях?
Зубко Владислав Миколайович (Сумський аграрний університет): «Вперше, але дуже задоволений,що Ви нас запросили!»
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): «Вперше, ми відгукнулися на Ваше запрошення».
Однойко Єлізавета Володимирівна (студентський декан інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії): «Подивимося за результатами цього року, авжеж плануємо!»

6. Чи плануєте відвідати наступного року наше свято?
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): Звичайно, що так, ми давно співпрацюємо з Пастуховим В.І. та з його співробітниками-аспірантами, ми дуже раді бути гостями на Вашому святі».

7. Сьогодні провідні університети різних країн більш тісно співпрацюють один з одним в науковій і технічній сферах. Як Ви до цього ставитесь?
Однойко Єлізавета Володимирівна (студентський декан інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії): «Я особисто вважаю, що це тільки покращує знання студентів, це їх кар’єрний ріст. Так як техніка змінюється і постійно оновлюється інформація, досвідом потрібно ділитися».
Зубко Владислав Миколайович (Сумський аграрний університет): «Науковці наших університетів співпрацюють з 2007 року – це дає можливість відкрити потенціал у студентів нашого університету. Я вважаю,що користь від співпраці – величезна.

8. Чи мають змогу студенти Вашого ВНЗ отримати практику водіння трактора та посвідчення тракториста-машиніста?
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): Отримують практичні навички та посвідчення тракториста-машиніста, а також за час навчання – отримують права категорії В. Студенти мають змогу пройти практику за кордоном, зокрема в таких країнах, як Данія, Швейцарія, Німеччина та Польща, від 3 місяців до 1 року».

9. Що б Ви побажали студентам, які тільки вступили до ВНЗ пов’язаного з сільськогосподарською діяльністю, або тим, хто зараз стоїть на шляху вибору професії?
Антощенков Віктор Миколайович (заступник директора ННІ МСМ): «Добре вчитися, знати такі дисципліни, як трактори і автомобілі та сілосько-господарські машини, бо вони є основними  в нашій професії».
Ткаченко Дмитро Іванович (Кафедра трактори і автомобілі ХНТУСГ): «Вчитися і ще раз вчитися! Працювати і думати про майбутнє, об’єднуватися в групи механізаторів. Любити сільське господарство, без сільського господарства – не буде життя! Якби студенти організувалися і створили сільськогосподарське підприємство, а потім показали, що ми можемо бути на рівні! А ми б цьому допомогли!»

10. На Ваш погляд – чи актуальним є сьогоднішнє свято та науково-практичний семінар?
Шаповалов Юрій Костянтинович (головний інженер проекту по перспективним розробкам ХТЗ): «Не те слово! Дуже чудово організоване свято! Дуже багато учасників цього року, зокрема з технікумів та ВНЗ. Це свято є над актуальним, це все є дуже необхідно студентам. Свято проведено на найвищому рівні!»

11. Як Ви вважаєте,чи зможе влада повернути аграрний потенціал країни?
Антощенков Віктор Миколайович (заступник директора ННІ МСМ): «Зможе, згідно з рішенням влади аграрному сектору тепер приділяють більше уваги».
Ткаченко Дмитро Іванович (Кафедра трактори і автомобілі ХНТУСГ): «Нинішня – ні! Вони не дають нам працювати і розвивати нашу техніку, а на закордонній техніці своє село не побудуєш!»
Шаповалов Юрій Костянтинович (головний інженер проекту по перспективним розробкам ХТЗ): «Звичайно впевненості на 100% дати не можна, але надія є. Микола Азаров,відвідавши наш ХТЗ,пообіцяв, що на нашому заводі будуть держзамовлення».

12. Чому Ви вирішили працювати в аграрній сфері?
Антощенков Віктор Миколайович (заступник директора ННІ МСМ): «Просто мені подобається різноманітність у роботі, а тут щодня щось новеньке!»
Кот Олександр Володимирович (Завідувач лабораторії наукових досліджень і випробувань машин для переробки сільськогосподарської продукції Харківської філії УкрНДІПВТ ім. Погорілого): «Бо закінчив ХІМЕСГ, а потім вирішив внести свій внесок у розвиток України, як аграрної  країни, бо ми маємо потенціал».
Однойко Єлізавета Володимирівна (студентський декан інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії): «Я навчаюся зараз на 6 курсі, планую відкрити СТО, а для цього вступила на інженерно-технологічний факультет».
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): «Я закінчив факультет механізації, а народився і виріс на селі, тож мене потягнуло до рідного».

13. Яку характеристику Ви можете дати представленим на виставці експонатам сучасної сільськогосподарської техніки?
Задніченко Сергій Володимирович (представник від делегації Лозівської філії харківського автодорожнього технікуму): «Добре, сподобалось все!»
Кот Олександр Володимирович (Завідувач лабораторії наукових досліджень і випробувань машин для переробки сільськогосподарської продукції Харківської філії УкрНДІПВТ ім. Погорілого): «Техніка цікава, сподобався трактор марки Білорусь, ХТЗ дуже гарний, ну а New Holland взагалі поза конкуренцією!»

14. За весь час роботи в сільському господарстві, чи бачите Ви прогрес у сфері агропромислового комплексу? І в чому він проявляється?
Задніченко Сергій Володимирович (представник від делегації Лозівської філії харківського автотранспортного технікуму): «Бачу, насамперед це нові технології вирощування рослин та нова техніка».
Ткаченко Дмитро Іванович (Кафедра трактори і автомобілі ХНТУСГ): «Прогрес!? Та я вже забув це слово! Немає, бо для того,щоб був прогрес – землю треба повернути народу! Треба, щоб усе належало державі!»

15. В Україні склалася думка, що село гине. На Вашу думку, чому так відбувається і чи згодні Ви з цією думкою?
Задніченко Сергій Володимирович (представник від делегації Лозівської філії харківського автодорожнього технікуму): «Навпаки, село зараз відроджується, але для цього потрібно вкладати великий капітал у сільське господарство».
Ткаченко Дмитро Іванович (Кафедра трактори і автомобілі ХНТУСГ): «Воно просто гине! Мені згадуються слова одного одесита Олександра Небагатова: «Якщо земля – товар, то що тоді Батьківщина?». Я вважаю, що він цілком правий!»

16. На Вашу думку, на сьогоднішній день, чим можна залучити молодь працювати в селі і як можна популяризувати сільську працю?
Задніченко Сергій Володимирович (представник від делегації Лозівської філії харківського автодорожнього технікуму): «Необхідна стабільна заробітна плата, надання кредитів молодим фермерам, будинків для селян, і щоб молодь могла якось розвиватися на селі».
Кот Олександр Володимирович (Завідувач лабораторії наукових досліджень і випробувань машин для переробки сільськогосподарської продукції Харківської філії УкрНДІПВТ ім. Погорілого): «По-перше, це не престижно, молодь не хоче їхати в село, бо воно в стадії руйнації, а також зараз низький рівень заробітної плати на селі; по-друге, потрібно на рівні держави підняти авторитет Хлібороба!»
Лавренко Володимир Васильович (Полтавська державна аграрна академія): «Можна залучити молодь, для цього розгорнути програму підтримки села: вирішити житлову проблему і надати гідну заробітну плату».
Однойко Єлізавета Володимирівна (студентський декан інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії): «Молоді потрібна мотивація! Потрібні робочі місця, європейські умови праці, необхідно направляти молодь на курси навчання на новій техніці, а в сільських районах запускати таку програму ще в школах. Ну і не останнім критерієм є заробітна плата робітникам села, яка зараз залишає бажати кращого».

Підготовлено:
Директор ННІ МСМ
кандидат технічних наук, доцент
Харченко Сергій Олександрович
Студентка 31-М групи ННІ МСМ
Сердюк Юлія Олександрівна
ННІ МСМ © 2020
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0