Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Неділя, 24.01.2021, 10:47
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2020 » Травень » 27
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
У відповідності до договору про творчу та наукову співпрацю ХНТУСГ та АТ Ельворті, 26.05.2020 відбувся запланований виїзд співробітників кафедри ОТС доцентів Циганенко Михайла та Романашенко Олександра разом з опитним дослідником Качановим Валентином в Дослідне господарство Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України, що розташоване поблизу м. Суми. В кінці квітня було виконано сівбу сумісних кормових культур, кукурудзи та сої на силос опитним зразком сівалки Vega-8 Profi за участю цих співробітників. Прийшов час, і необхідно виконати перевірку якості сівби з контролем рівномірності розподілу насіння по глибині і по довжині рядка. Погодні умови були не найкращими. Прийшлось працювати і під час мокви з неба, але поставлене завдання керівником проекту проф. Мельником Віктором Івановичем успішно виконане. За сприятливих умов, чекаємо на врожай. ... Читати далі »
Просмотров: 177 | Добавил: gavrek | Дата: 27.05.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Співробітники кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова ННІ МСМ щорічно приймають активну участь у профорієнтаційній роботі в Балаклійському районі. У цьому році, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, роботу проводили через начальницю відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації - Швід Світлану Анатоліївну. Директорам середніх шкіл, де є випускники 11-х класів, були направлені листи-запрошення та публікація про ХНТУСГ ім. П. Василенка. ... Читати далі »
Просмотров: 168 | Добавил: gavrek | Дата: 27.05.2020 | Комментарии (0)

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти освітньо-наукової програми «Агроінженерія» спеціальності 208 Агроінженерія.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Екзаменаційна комісія у складі Калініна Євгена Івановича – д.т.н., доцента, завідувача кафедри міцності, надійності та технічного сервісу ім. В.Я. Аніловича (голова комісії), Власовця Віталія Михайловича – д.т.н., професора, директора ННІ механотроніки і систем менеджменту (заступник голови комісії), Пастухова Валерія Івановича – д.т.н., професора, завідувача кафедри сільськогосподарських машин (член комісії), Лебедєва Анатолія Тихоновича – д.т.н., професора, завідувача кафедри тракторів і автомобілів (член комісії), Артьомова Миколи Прокоповича – д.т.н., професора, завідувача кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова (член комісії) та секретаря Колєсніка Івана Васильовича – к.т.н., асистента кафедра тракторів і автомобілів  заслухала доповіді студентів та задали питання. ... Читати далі »
Просмотров: 244 | Добавил: gavrek | Дата: 27.05.2020 | Комментарии (0)

ННІ МСМ © 2021;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0