Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Середа, 26.06.2019, 03:54
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2019 » Травень » 16 » Автомобільний транспорт в аграрному секторі: проектування, дизайн та технологічна експлуатація
14:09
Автомобільний транспорт в аграрному секторі: проектування, дизайн та технологічна експлуатація

альтернативное название картинки

16 травня 2019 року на кафедрі тракторів і автомобілів Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Автомобільний транспорт в аграрному секторі: проектування, дизайн та технологічна експлуатація».
Відкрив конференцію завідувач кафедри, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Анатолій Лебедєв.

альтернативное название картинки

З побажаннями наснаги та плідної роботи виступив директор ННІ МСМ, доктор технічних наук, професор Віталій Власовець та заступник директора ННІ МСМ, доктор технічних наук, професор Михайло Шуляк.

альтернативное название картинки

З доповіддю «Енергетика сталого руху автомобіля» виступив завідувач кафедри технології машинобудування і ремонту машин ХНАДУ доктор технічних наук, професор Подригало М.А.

альтернативное название картинки

Наступну доповідь представив доцент кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова ХНТУСГ, кандидат технічних наук, доцент Циганенко М.О. на тему «Вплив складу транспортного комплексу на процес збирання зернових культур».

альтернативное название картинки

Наступним свої дослідження представив докторант Калінін Є.І., кандидат технічних наук, доцент кафедри надійності, міцності та технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича ХНТУСГ, «Формування системних властивостей тягово-транспортних агрегатів змінної маси».

альтернативное название картинки

З доповіддю «Оптимізація параметрів конструкцій колісних тракторів при агрегатуванні зі змінним навісним та причіпним обладнанням і в транспортному режимі для середнього фермерського та особистого селянського господарства» виступив кандидат технічних наук, професор кафедри Автомобіле- і тракторобудування НТУ «ХПІ» Краснокутський В.М.

альтернативное название картинки

Наступними свої розробки на тему «Особливості експлуатації інтелектуальних безпілотних автомобілів» представили кандидат технічних наук, асистент кафедри тракторів і автомобілів ХНТУСГ, Бажинова Т.О. та група студентів Бойко Р.В., Ліман В.Р.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Цікаві та актуальні доповіді викликали жвавий інтерес присутніх та спонукали учасників науково-практичної конференції до відкритих дискусій.
Пленарне засідання завершив завідувач кафедри, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Анатолій Лебедєв, який звернув увагу присутніх на високий рівень наукової підготовки доповідачів та побажав всім присутнім плідної роботи на секціях.

Переглядів: 84 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0