Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 15.11.2018, 21:40
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2018 » Квітень » 3 » Директори ННІ на підвищенні кваліфікації в НУБіП!
09:55
Директори ННІ на підвищенні кваліфікації в НУБіП!

З 26 по 30 березня 2018 року директори Навчально-наукових інститутів ХНТУСГ ім. П. Василенка:
механотроніки та систем менеджменту – проф. Власовець В.М.,
технічного сервісу – доц. Сайчук О.В.,
бізнесу і менеджменту – доц. Заїка С.О.
пройшли підвищення кваліфікації у Національному університеті біоресурсів і природокористуванні. 68 працівників із дев’ятнадцяти навчальних закладів навчались впродовж п’яти днів в навчально-науковому інституті післядипломної освіти НУБіП.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В перший день занять перед ними виступили ректор університету Станіслав Ніколаєнко, перший проректор Ігор Ібатуллін, проректор з навчально-виховної роботи Сергій Кваша.
У виступах йшлося про виклики, які сьогодні необхідно вирішувати в аграрній освіті, нові завдання освіти в вимірі сучасних інтегрованих процесів, організацію наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, розширення можливостей наукового пошуку та популяризації власних досліджень за допомогою платформи Web of Science тощо.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У наступні дні заступник директора департаменту МОН України, начальник відділу ліцензування Світлана Данильченко роз’яснила присутнім питання ліцензування освітньої діяльності, впровадження електронної форми ліцензування та акредитацію освітніх програм. Виконувач обов`язків  директора ДУ "НМЦ "Агроосвіта" Тетяна Іщенко розповіла про особливості впровадження дуальної форми здобуття освіти під час підготовки фахівців аграрного профілю.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Завершальний день навчальної програми для директорів, завершився круглим столом за участю заступника міністра освіти і науки Юрія Рашкевича, якого представив ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Заступник міністра освіти і науки розкрив деякі особливості імплементації стандартів вищої освіти, вимоги та методика розроблення освітніх програм та про особливості паралельного навчання в Україні та за кордоном зі здобуттям «подвійного» диплома.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Лекції також читали провідні фахівці з ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук, начальник навчального відділу Оксана Зазимко, завідувач кафедри методики навчання та управління навчальними закладами Василь Ковальчук.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Наприкінці стажування директори Заїка С.О. та Власовець В.М. мали можливість ознайомитись з особливостями проведення незалежного зрізу знань, що проводить центр дистанційного тестування НМЦ “Агроосвіта” та особливостями створення електронних підручників та відеолекцій.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Згідно з програмою на слухачів чекає ще дві сесії за дистанційною (травень п.р.) і очною (жовтень п.р.) формою навчання. Під час ІІ сесії учасники презентують свій авторський продукт, зможуть поділитися найкращим досвідом своєї роботи з іншими колегами в режимі онлайн.

альтернативное название картинки

Переглядів: 166 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0