Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Неділя, 16.12.2018, 18:05
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2018 » Грудень » 4 » ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ
17:30
ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ

28-29 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ на базі ННІ механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ»

альтернативное название картинки

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка на базі навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту 28-29 листопада 2018 року провів Міжнародну науково-практичну конференцію «ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ».
У роботі конференції приймали участь магістранти та науковці ННІ МСМ та ХНТУСГ, а також учасники з України, Білорусі та Туркменістану, які представили 214 доповідей на найбільш актуальні теми сучасного агробізнесу.
З вступним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи, професор, доктор технічних наук Мельник Віктор Іванович. Він побажав учасникам конференції плідної роботи та нових зрушень у нових дослідженнях.

альтернативное название картинки

Конференція продовжилась промовою та доповіддю директора Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту професора Власовця Віталія Михайловича, який підкреслив важливість проведення подібних заходів для апробації інноваційних розробок науковців й поширення практичного досвіду їх використання. Він також навів найбільш актуальні тенденції професійної підготовки фахівців аграрного напряму на прикладі провідних закладів вищої освіти Європейського союзу.

альтернативное название картинки

Неабияку зацікавленість у учасників конференції викликала доповідь від партнера ННІ МСМ – компанії Renault Соллі Плюс в Харкові. Презентацію провів комерційний директор компанії – Павел Тарасов.

альтернативное название картинки

У своїй доповіді директор компанії не тільки детально розкрив історію формування бренду на території Харківщини, особливостей просування найбільш затребуваних для сільського господарства моделей, але й розкрив всі переваги по працевлаштуванню молодих людей у компанії.

альтернативное название картинки

Особливий інтерес у учасників конференції визвала доповідь проректора з наукової роботи, професора Мельника В.І., в якій була надана розгорнута відповідь на питання визначення тягового класу сучасних тракторів та причини не оптимальності режимів їх експлуатації при агрегатуванні з різними сільськогосподарськими знаряддями.

альтернативное название картинки

Доповідь доцента кафедри тракторів і автомобілів Манойло В.М. дозволила учасникам конференції зосередитись на ефективності використання екологічно ощадних технологій застосування газових двигунів в реальних умовах експлуатації на транспортних засобах при перехідних режимах. Науковець не тільки представив актуальну доповідь але й продемонстрував унікальне запатентоване обладнання, розроблене на кафедрі.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Асистент кафедри тракторів і автомобілів Бажинова Т.О. підтримала дискусію про сучасні екологічно ощадні технології в автомобільному транспорті та запропонувала методику визначення оцінки якості машин в експлуатації. Порівняння було здійснене між автомобілями Chevrolet Aveo, Toyota Prius та Nissan Leaf. Інтегральний показник якості дозволив обґрунтувати межі ефективності використання традиційного бензинового, гібридного та електроавтомобіля.

альтернативное название картинки

Магістрант освітньо-наукової програми Купін О.О. поділився своїми вагомими результатами по дослідженню можливості використання трактора ХТЗ-16131 на традиційній та енергозберігаючій технологіях вирощування сільськогосподарських культур. Особливо приємно відзначити, що магістрант всі дані отримав самостійно безпосередньо в учбовому господарстві при експлуатаційних випробуваннях нових тракторів, наданих Харківським тракторним заводом нашому університету.

альтернативное название картинки

Студенти Колодяжний І.О. та Ростовський І.Р. розкрили перед учасникам конференції особливості використання дронів у сучасному сільськогосподарському виробництві, раціональне застосування систем точного землеробства.

альтернативное название картинки

Попри цікавість попередніх доповідей найбільш гостру дискусію визвала доповідь студентки 2-го курсу Тарасенко А.О. присвячена екологічним ризикам вирощування трансгенних рослин. Попри складність тематики студентка при відповіді на питання показала високий рівень підготовки та вміння відстоювати власну наукову позицію.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

За результатами роботи конференції узагальнено досвід науковців України, Туркменістану, Білорусі та магістрантів 2-го року навчання, які представили доповіді по своїм випусковим атестаційним роботам з дослідження, розроблення й впровадження конкурентоспроможних, ресурсозберігаючих технологій та технічних засобів для інноваційного розвитку аграрної галузі України і визначено пріоритетні напрямки подальших наукових досліджень магістрантів 1-го року навчання. Тези доповідей, прийнятих до виголошення на конференції, опубліковані в електронному вигляді окремою збіркою та розміщені на сайті у відкритому доступі.
Матеріали доповідей узагальнено у збірці тез, яку можливо завантажити зі сторінки сайту науково-практичної конференції за посиланням:
Web сайт конференції: http://www.master2014.metalcontrol.com.ua

альтернативное название картинки

QR код сайту для мобільних пристроїв

альтернативное название картинки

Переглядів: 55 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0