Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 15.11.2018, 22:59
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2017 » Грудень » 16 » Конкурс студентських Бізнес-планів
16:01
Конкурс студентських Бізнес-планів

 

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності використовують інноваційні методи роботи зі студентами. Так, підсумком вивчення дисципліни «Основи підприємництва» студентами першого курсу 13 ПТ групи спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» став «Конкурс студентських Бізнес-планів», який відбувся 13 грудня 2017 року. Цю дисципліну викладає Петренко Анна Віталіївна – к.е.н., старший викладач кафедри, яка і стала ініціатором проведення даного заходу.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Студенти презентували свої бізнес-проекти, які розробляли протягом семестру під час вивчення дисципліни «Основи підприємництва». В проектах вони представили свої бізнес-ідеї, обґрунтували їх економічну ефективність та доцільність. Кожен виступ закінчувався жвавим обговоренням.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Для оцінки бізнес-планів та визначення переможців було створено журі – викладачі кафедри Левкіна Р.В., Гіржева О.М. та Ряснянська А.М. Журі враховувало креативність проекту, правильність та точність економічних розрахунків, оформлення проекту та виступ кожного доповідача. При підведенні підсумків враховувалось також думка всіх студентів групи шляхом проведення анонімного голосування.
Переможців у конкурсі було декілька. Журі вирішило віддати І місце Кобцевій Поліні і її бізнес-плану батутного центру «Мощь»; ІІ місце зайняв Храмов Кирило із бізнес-планом кафе-бару «Language bar»; ІІІ місце здобула Літвіненко Валерія та її бізнес-план «Фотокабінка». Особливі симпатії журі здобула Якименко Альбіна зі своїм бізнес-планом «Антикафе», яка була нагороджена дипломом за найкреативніший проект. Також журі відмітило бізнес-план Гребеневич Анастасії та Корнєєвой Лілії. Переможцям були вручені цікаві і корисні призи: книги з розвитку бізнесу, органайзери, ручки.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Переглядів: 405 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0