Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 22.10.2018, 20:41
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2017 » Листопад » 20 » Кращий куратор 2017
17:53
Кращий куратор 2017

альтернативное название картинкиХарківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка шостий рік поспіль проводить конкурс «Кращий куратор». 16 листопада 2017 року в актовій залі університету відбулося урочисте підведення результатів конкурсу, де куратори демонстрували свої професійні та творчі здібності. В ньому взяли участь фіналісти попередніх відборів, кращі куратори від п’ятьох навчально-наукових інститутів: ННІ механотроніки і систем менеджменту представляла Ряснянська Альона Миколаївна.
Представниця нашого навчально-наукового інституту – Ряснянська Альона Миколаївна – к.е.н., викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, куратор 13-ПТ та 65-ПТм груп.
Конкурс передбачав два етапи – «Папка куратора» – формування пакету документів, що фіксують всі види діяльності куратора з групами (нормативні, облікові та інші документи, нагороди куратора та студентів кураторських груп, фото звіт і т.д.), які необхідно було подати до урочистого підведення результатів конкурсу, тобто до святкового концерту та безпосередньо на святковому концерті необхідно було продемонструвати свої таланти у двох конкурсах «Візитка», в якому куратори продемонстрували глядачам свої відеопрезентації; «Я куратор і не тільки» – творчий конкурс в якому конкурсанти проявили свої творчі здібності і таланти.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Ряснянська Альона Миколаївна брала участь в цьому конкурсі вперше і разом зі своїми студентами проявили креативність та почуття гумору. У своєму виступі Альона Миколаївна пожартувала, поділившись своїми враженнями, що захист дисертації їй здався легшим, аніж виступ на сцені на святковому концерті. Разом зі студентами вони зняли жартівливу відеопрезентацію «Очікування vs Реальність», якою вони хотіли показати, що, по-перше, не завжди реальність співпадає з нашими очікуваннями, а, по-друге, підкреслити особливий підхід до роботи зі студентами, який використовує Альона Миколаївна, головна теза якого: формування у студентів почуття соборності з куратором; реалізація системи неофіційних, нерегламентованих контактів куратора і студентів, а саме активна участь куратора у житті студентів та їх тісна взаємодія. Щодо цього підходу Ряснянська А.М. написала статтю на тему: «Формування почуття професійної соборності студентів та викладачів як запорука високої якості навчально-виховного процесу у ВНЗ» і подала її до друку в журналі «Новий колегіум».
У творчому конкурсі Альона Миколаївна зі студентами представили жартівливий номер «Знайомство з куратором», в якому студенти уявляли яким же буде їх куратор, а результати їх уяви демонструвала Альона Миколаївна, змінюючи образи від імпозантного мужчини з вусами до підстаркуватої леді в окулярах. Глядачі оцінили почуття гумору, продемонстрованого в творчому номері та в відео візитці, і зустріли виступ теплими усмішками.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Почесне завдання щодо оцінки талантів кураторів-конкурсантів було покладене на поважне журі: Кірюхіну Маргариту Олександрівну – художній керівник імені Петра Василенка, Кісь Віктора Миколайовича – голова профспілкового комітету ХНТУСГ імені Петра Василенка, Мотузного Євгена – голова студентського парламенту ХНТУСГ імені Петра Василенка.
Крім того, глядачів та конкурсантів своїми талантами привітали студенти нашого університету: вокалісти Бондаренко Богдан, Микола Сологубовський та Яна Плотнікова, а також танцювальний колектив «Blackberry».
За результатами конкурсу журі визначило Ряснянську Альону Миколаївну переможницею в номінації «Дебют у ролі куратора», вручило кубок Лауреату конкурсу «Кращий куратор року 2017» та почесну грамоту.

альтернативное название картинки
Переглядів: 217 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0