Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 26.03.2019, 21:20
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2019 » Березень » 11 » Перемога у конкурсі «Агро-2019» – поїздка до великої паризької агровиставки SIMA 2019! (частина ІІ)
18:00
Перемога у конкурсі «Агро-2019» – поїздка до великої паризької агровиставки SIMA 2019! (частина ІІ)

Виставковий центр: Paris Nord Villepinte Exhibition Centre

Виставка SIMA (Salon International de la Machine Agricole) - найбільша міжнародна професійна виставка сільськогосподарської техніки та технологій, яка проводиться разом з виставкою тваринництва. SIMA-SIMAGENA на сьогодні є єдиною в світі виставкою для одночасної демонстрації сільськогосподарської техніки і тваринництва, адже поряд з експозицією розміщено понад 400 голів великої рогатої худоби.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Міжнародний нетворкінг, організований у вигляді презентацій та зустрічей з представниками понад 1800 компаній з 42 країн світу (серед них фірми з США, Франції, Німеччини, Голландії, Італії, Норвегії, Швейцарії) дає можливість отримати інформацію практично по всіх напрямках сучасного розвитку сільського господарства у всьому світі. У восьми величезних павільйонах розмістилися новітні моделі сільськогосподарської техніки, нові сорти рослин і породи тварин, стенди з останніми новинками в сферах рослинництва та тваринництва.

альтернативное название картинки

Відкрив виставку Дідьє Гійом, міністр сільського господарства та продовольства Франції. Його супроводжували Мартен Дегремонт, директор SIMA, і Фредерік Мартін, голова AXEMA. Круглий стіл, який відбувся у перший день виставки був присвячений вирішенню проблеми підвищення продуктивності виробництва та зменшення впливу на навколишне середовище. Як один з напрямків підвищення розглянуто перехід від використання монокультур до агротехнологій, що використовують суміщення декількох культур. Це дозволяє отримати синергію від більш ефективного використання різних горизонтів грунту та збільшення терміну його використання. Другий напрям – ефективне керування азотним циклом, тобто процесами взаємопов'язаних шляхів, якими азот циркулює через екосистеми та в земній біосфері.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Під час роботи виставки для презентації інновацій було виділений спеціальний сектор - SIMA Village START-UP. В цьому секторі були представлені 35 компаній. Цей підхід дозволив не тільки презентувати інноваційні розробки та нові агротехнології молодим компаніям поряд з відомими брендами, але й провести семінари з проблем сільського господарства.

альтернативное название картинки

Семінар «Інновації як основа соціальної взаємодії: новий фактор економічного та громадянського зростання» дозволив визначити основні соціальні тренди при створенні інновацій – утворення нових моделей розподілу споживання (вертикальних – між виробником та споживачем, горизонтальних – між споживачами) та прагнення до якості та прозорості в існуючих соціальних зв’язках. Семінар «Цифрові технології, популяризація інструментів: новий виклик для сільського господарства завтрашнього дня» сприяв обговоренню актуальних питань сьогодення: як інтернет-технології впливають на підвищення компетенції аграріїв, як покращити за їх допомогою соціальну та економічну інтеграцію фермерів. Семінар «Передача сільськогосподарських даних з космосу на землю через безпілотні літальні апарати: вивчення взаємодоповнюваності» дозволив зосередитись на проблемах поєднання даних зібраних з супутників, безпілотників, атмосферних зондів, бортових датчиків сільськогосподарської техніки та сформулювати напрямки по розробці нової європейської сільськогосподарської політики.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Основним трендом, який підсумковував роботу семінарів, є перехід від інтенсивного сільського господарства з точки зору використання ресурсів до інтенсивного сільського господарства з точки зору використання знань. Створюється величезний масив сільськогосподарських даних які можуть дати нові знання та створити додаткову цінність у масштабі господарств. Сучасний фермер, це не тільки агроінженер, але й агроном, економіст та провідних інновацій у сучасному світі.
Під час проведення виставки відбувся круглий стіл «Розвиток сільського господарства», організований AXEMA і SIMA. Основна тема круглого стола – подолання виклику “видобувати все більше і краще, щоб нагодувати постійно зростаюче населення” через “розумне сільське господарство на основі прийняття рішень”. Цей новий зважений, якісний підхід стає можливим завдяки трьом ключовим елементам: обробці великих аграрних даних – Big Data; точному землеробству, яке має потенціал для зменшення використання ресурсів та впливу на навколишнє середовище; та автоматизації й робототехніки.
Конференція «Агрообладнання: чи може воно сприяти агроекології», що була організована IRSTEA та INRA була направлена на пошук екологічно обґрунтованого підходу до подолання протиріччя сучасного сільськогосподарського виробництва: зменшення використання засобів захисту рослин (особливо гліфосату) та необхідне відновлення родючості ґрунтів шляхом використання сучасного аграрного обладнання.
Саме через актуальність теми агроекології, бронзову медаль від організації SIMA отримала нова система Case IH XPower, представлена партнерами ННІ механотроніки і систем менеджменту – брендом Case IH, представником (офіційним дистриб’ютором) якої на Харківщині є компанія ТОВ «Укрфармінг».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Система Case IH XPower (розроблена швейцарською компанією Zasso Group для Case IH) є системою боротьби з бур’янами за допомогою високоенергетичних електронів. Ця технологія замінює хімікати високочастотним та високовольтним електричним струмом для знищення бур’янів та відноситься до систем органічного землеробства. За словами Максима Рокабуа, менеджера з маркетингу продукції Case IH, ця електрогербіцідна технологія, створена як відповідь на необхідність пошуку більш стійких рішень для боротьби з шкідливими рослинами. «З точки зору боротьби з бур'янами цифрова гербіцидна технологія так само ефективна, як і хімічні гербіциди. При цьому вона більш ефективна, економічна, практична і безпечна, ніж механічна обробка, так як вона не порушує грунт і не сприяє подальшому зростанню бур'янів », - сказав Максима. За словами розробника, ефективність системи дозволяє повністю знищити шкідливі рослини до самого коріння. Система ефективна при боротьбі як з великими, так і з дрібними бур'янами. Також немає ризику, що зміна погодних умов після обробки вплине на ефективність проходу із застосуванням цієї системи або що в більш довгостроковій перспективі у бур'янів виробиться стійкість до гербіцидів. Технологія Case IH XPower легко адаптується з іншими системами точного землеробства. Наприклад, з урахуванням того, що необхідна електрична потужність для досягнення найкращих результатів залежить від вологості на поверхні листа, а можливість пересування по полю залежить від вологості грунту, нова система прогнозу погоди і реєстрації вологості грунту FarmXact, що використовує польову метеостанцію, надає можливість перевірити наявність оптимальних умов для обробки. Система FarmXact включає в себе датчики грунту SoilXact, які знаходяться в полі протягом всього року. Надходить від них інформація, а також інші наявні дані, такі як свідчення радара опадів, супутникові знімки і записи метеостанцій, враховуються при складанні прогнозу вологості. При використанні системи XPower трактор Case IH забезпечує механічну енергію для виробітку електричної енергії через систему Case IH WeedControl.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

На виставці був представлений широкий спектр продукції бренду Case IH.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Компанія Case IH вже тривалий час залишається головним новатором та лідером у технологіях безступінчастої трансмісії CVT. Тому не дивно, що Case IH Versum CVXDrive з двигуном Stage V і Quadtrac CVXDrive нагороджені «Машиною року 2019».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Експертами конкурсу було відзначено переваги перевіреної безступінчастої трансмісії, унікальної розробки компанії Case IH, а також паливної економічності та неперевершених робочих характеристик нових двигунів, представлених на ринку шарнірно-зчленованих тракторів.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

4,5-літровий двигун із турбонаддувом та інтеркулером, що встановлюється на моделях лінійки тракторів Versum (вона складається з чотирьох моделей потужністю 100-130 к.с.), відповідає законодавству ЄС щодо рівня викидів Stage V, поєднуючи в собі запатентовану технологію вбудованого каталізатора окиснення дизельного палива та інжектора рідкого реагента-відновлювача (AdBlue) в компактному та універсальному виконанні.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Цей двигун працює в поєднанні зі стандартною безступінчастою трансмісією CVXDrive. Трансмісія CVXDrive у лінійці Versum забезпечує безступінчасте перемикання та плавне пересування на швидкості до 40 км/год., яку можна розвинути на знижених обертах двигуна. Застосування в конструкції технології подвійного зчеплення означає, що в момент задіяння зчеплення перемикання між двома механічними діапазонами трансмісії відбувається надзвичайно плавно, а повна тягова потужність доступна у всьому діапазоні швидкості.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинки
альтернативное название картинки

Представили свої досягнення і п'ять українських компаній по виробництву техніки, обладнання та добрив, зокрема ТОВ «Завод Кобзаренка». Завод представив на виставці перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-20, універсальний здвижний напівпричеп ТЗП-27 «Атлант» з гноєрозкидальним механізмом та самозавантажувальний тюковоз для прямокутних тюків ПТ-16 «Квадро». Зважаючи на високу надійність за помірної ціни техніки заводу продукція є гідним викликом світовим виробникам. Слід зазначити, що підприємство є давнім партнером ННІ механотроніки та систем менеджменту й наразі у межах співпраці проводиться робота по підготовці студентів для роботи у конструкторському бюро завода.

альтернативное название картинки

Разом з партнерами - ТОВ «Завод Кобзаренка» СЕО польської філії заводу - Дмитро Кобзаренко

На виставці також були встановлені контакти з українською компанією ПНВП «Союз Діаген» з м.Дніпра, яка є провідним виробником і постачальником коліс і колісних систем в Україні. Керівництво компанії розповіло про найсучасніші власні розробки, презентовані на виставці та нову систему регулювання тиску в шинах Variable Inflation Pressure, яку представила на виставці компанія Trelleborg, партнер «Союз Діаген». Система, яка інтегрована безпосередньо в обод шини, дозволяє автоматично з використанням Інтернету речей (IoT) регулювати тиск в шинах залежно від навантаження на них. Це дозволяє не тільки зменшувати тиск на грунт при збільшенні ваги знаряддя але й ефективно управляти колесами на схилах.

альтернативное название картинки

Разом з керівництвом української компанії ПНВП «Союз Діаген»

Переглядів: 76 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0