Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 01.03.2021, 21:22
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2020 » Квітень » 7 » Першу проміжну атестацію студентів ННІ МСМ розпочато!
08:29
Першу проміжну атестацію студентів ННІ МСМ розпочато!
З 6 по 17 квітня триває атестація - поточний контроль дистанційної роботи викладачів та студентів за тим, як виконується навчальний план. Незважаючи на значний обсяг вже успішно виконаної роботи у студентів виникають питання на які ми дамо роз’яснення.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
1. Чи є загальний алгоритм для дистанційного проведення пар?
Алгоритм практично не відрізняється від традиційного навчання. Викладач спілкується зі студентами переважно через безкоштовний сервіс дистанційної системи Moodle: http://www.moodle.khntusg.com.ua та більш сучасної http://m2.khntusg.com.ua. Вони є не тільки сховищем навчально-методичних матеріалів, але й дозволяють у чатах спілкуватись з викладачем, дистанційно скласти тести та при виконанні індивідуального плану отримати проміжну атестацію. Крім того, зазвичай, для більш швидкої комунікації використовуються сучасні мессенджери, скайп-конференції, електронна пошта. Канал такої комунікації визначають самі студенти і викладач дисципліни.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
2. Куди звертатись при виникненні питань при роботі в дистанційному форматі та при перебуванні на карантині?
Для більш ефективної роботи студентів ННІ МСМ у дистанційному форматі для кожного курсу створені групи у мессенджері Viber. До групи входять студенти курсу, обов’язково старости груп, очільник курсу, відповідальний секретар та директор. Для приєднання до групи необхідно звернутись до старости або учасника групи. Тут Ви можете отримати роз’яснення щодо відновлення логіну та паролю, посилання на курс в системі Moodle, якщо їх декілька та вони мають різні кредити та наповнення. Отримати консультації при перебуванні на карантині також можна у групі. При необхідності онлайн консультацію проведе доктор студентської лікарні. Крім того куратори групи також будуть раді Вам допомогти. Після завершення атестації куратори проведуть аналіз ефективності її здачі, з’ясують причини не атестації студентів в своїх групах та рапортом сповістять очільників курсів дирекції.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

3. Як бути з парами, які неможливо відпрацювати онлайн: фізична підготовка, лабораторні роботи, які можна проводити лише у лабораторіях університету?
Для вирішення цієї проблеми університет корегує навчальний план. Тобто лабораторні роботи, фізичну підготовку Ви зможете завершити після карантину. За кожною такою дисципліною буде складено графік роботи (лабораторні роботи можливо буде опанувати під час лекцій, адже їх вивчите дистанційно, та після пар згідно додатково складеного кафедрами графіку). Тобто Ви отримаєте всі необхідні практичні навички передбачені освітньою програмою.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
4. У переважної більшості випускних курсів бакалаврату та магістерської освітньо-наукової програми «Агроінженерія» запланований захист кваліфікаційних робіт. Як буде проходити захист?
Захист відбудеться у термін, зазначений в навчальному плані. На сьогоднішній день опрацьовується варіант захисту через онлайн-конференцію. Успішний досвід проведення та участі наших студентів у таких заходах є (Всеукраїнська онлайн конференція студентів та молодих науковців «Інноваційні розробки в аграрній сфері»). Для більш детальної інформації звертайтесь до керівника кваліфікаційної роботи, або приєднуйтесь до групи у Viber.

альтернативное название картинки

Переглядів: 167 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2021;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0