Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 22.10.2019, 09:20
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2019 » Вересень » 30 » Підвищення кваліфікації - запорука сучасної освіти!
17:39
Підвищення кваліфікації - запорука сучасної освіти!

23-27 вересня 2019 співробітники ХНТУСГ імені П. Василенка, від кафедр оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова, тракторів і автомобілів, агротехнологій та екології та обладнання та інжинірингу переробних і харчових виробництв ННІ механотроніки та систем менеджменту та ННІ переробних на харчових виробництв пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Сумського національного аграрного університету за темою «Інноваційні технології в аграрному секторі» з метою оновлення теоретичних та практичних знань, оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань. Впродовж навчання учасники курсів набули нових знань у сфері обробітку ґрунту, властивостей та сучасних агротехнологічних заходів, новітніх добрив та засобів захисту росли у рослинництві, інноваційних технології у рослинництві та овочівництві, застосування систем точного землеробства в аграрному виробництві.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Співробітники СНАУ провели екскурсії до навчальних лабораторій кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій. У лабораторії Horsh були продемонстровані макетні зразки сіялки та оприскувача Horsh, що має інтерактивний монітор управління. Слухачі набули навичок програмування оприскувача та мали змогу самостійно, за допомогою монітору, налаштувати роботу обприскувача. У лабораторії Elvorti була продемонстрована робота макетних зразків техніки вітчизняного виробника. Крім того, був відвіданий полігон для досліджень і навчання персоналу на сільськогосподарській техніці на протязі всього року, якому не має аналогів серед сільськогосподарських ЗВО України.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Слухачі курсів мали змогу відвідати семінар з точного землеробства, метою якого була координація напрямків та програм підготовки персоналу для роботи і обслуговування високотехнологічної сільськогосподарської техніки на базі Сумського національного аграрного університету.
Також делегацію ХНТУСГ гостинно прийняв завідувач кафедрою селекції та насінництва імені професора М.Д. Гончарова Оничко Віктор Іванович, який продемонстрував базу дослідного поля, селекційно-тепличний комплекс, навчальні лабораторії та обладнання, у тому числі провів майстер клас по дослідженню сільськогосподарських посівів з використанням квадракоперу.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка висловлює подяку співробітникам Сумського національного аграрного університету, а саме центру перепідготовки та підвищення кваліфікації СНАУ у особі Тодерюк Ірини Валеріївни за організацію курсів підвищення кваліфікації та викладачам і завідувачам кафедр СНАУ за їх проведення.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Особливу подяку співробітники ХНТУСГ висловлюють завідувачу кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Зубку Владиславу Миколайовичу за гостинну зустріч, цінні професійні знання, пізнавальні екскурсії та приємні враження від відвідування дружнього університету.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Переглядів: 134 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0