Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Субота, 16.12.2017, 11:57
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

ННІ ТС

ННІ ЕКТ

ННІ БМ

ННІ ПХВ

Партнери

УПЭК

ЛКМЗ

Епіцентр

 
Головна » 2017 » Грудень » 5 » Початок роботи експертної комісії з МОНУ зі спеціальності "Агроінженерія"
17:31
Початок роботи експертної комісії з МОНУ зі спеціальності "Агроінженерія"

альтернативное название картинки5 грудня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка розпочала свою роботу експертна комісія МОНУ з акредитації освітньо-професійної програми «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія».
Відбулась зустріч з ректором університету Нанкою О.В., першим проректором Лисиченко М.Л., директором ННІ механотроніки і систем Власовцем В.М. та гарантом освітньо-професійної програми Пастуховим В.І. після чого приступили до своїх обов’язків з проведення експертизи на випускаючих кафедрах.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 290-л від 23.11.2017р. «Про проведення акредитаційної експертизи», відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», експертна комісія Міністерства освіти і науки України у складі:
Голова комісії: Сало Василь Михайлович – доктор технічних наук, професор, декан факультету сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету;
член комісії: Шейченко Віктор Олександрович – доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри технології та засобів механізації аграрного виробництва Полтавської державної аграрної академії.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Комісія розглянула подану акредитаційну справу та безпосередньо у навчальному закладі проводить перевірку спроможності щодо здійснення підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Комісія провела огляд матеріально-технічної бази забезпечення навчального процесу та порівняння облікових документів з реальним станом і наявністю обладнання в кабінетах, аудиторіях. Проводиться перевірка змісту підготовки фахівців, кадрового, організаційного та навчально-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, в тому числі студентів, якості підготовки студентів.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Бажаємо членам експертної комісії та колективу ННІ МСМ конструктивної роботи.

Переглядів: 128 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2017; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


Міжнародні зв'язки 
  • Партнери
  • Навчання
  • Стажування


Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
День механіка


Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0