Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 20.10.2020, 06:14
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2020 » Вересень » 3 » Польові дослідження біологічної врожайності сумісних посівів кормових культур
14:26
Польові дослідження біологічної врожайності сумісних посівів кормових культур
альтернативное название картинки
Незважаючи на скрутний час пов'язаний з пандемією науково-дослідні роботи на дослідних полях не зупиняються. 28 серпня співробітники кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова доценти Циганенко М.О. та Анікєєв О.І разом з майстром виробничого навчання Качановим В.В. виїхали в с Сад Сумської обл. Сумського району в рамках чотирьох-сторонньому договору №121-17 від 23-27.02.2017 р. про творчу науково-технічну діяльність по розширенню функціональності посівних машин виробництва ПАТ «Ельворті» між Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка, Харківською державною зооветеринарною академією, Інститутом сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України та «Державне підприємство Дослідне господарство Інституту сільського господарства Північного Сходу Національ­ної академії аграрних наук України» для отримання результатів біологічної врожайності сумісних посівів кукурудзи та сої на силос.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Ще на весні було закладено ряд дослідних ділянок при виконанні сівби цих культур агрегатом у складі трактора Білорус-1221.2 та спеціалізована сівалка на базі «Vega-8 Profi». Маємо позитивні результати щодо сумісних посівів.
альтернативное название картинки
Переглядів: 86 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2020;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0