Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Неділя, 24.01.2021, 11:09
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2020 » Травень » 1 » Процес, що не можливо здійснити дистанційно, і відкласти на інший час не можливо
15:54
Процес, що не можливо здійснити дистанційно, і відкласти на інший час не можливо
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Відповідно до договору  про співробітництво в сфері наукових досліджень між акціонерним товариством «Ельворті» та Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка про організацію і проведення польових досліджень по розширенню функціональності посівних машин виробництва ПАТ «Ельворті» з настанням весняно-польових робіт співробітники каф. ОТС доценти Циганенко М.О. та Романашенко О.А. виїхали в дослідне господарство (ДПДГ) інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, що знаходиться в Сумському районі Сумської області, для виконання технологічного налагодження та надання консультацій при виконанні сівби двох кормових культур одночасно сівалкою Vega 8 Profi.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Робота виконується під керівництвом проректора з НДР університету д.т.н. Мельника В.І. і має позитивний результат як для АТ «Ельворті»  в області удосконалення конструктивних рішень з метою покращення якісних показників в роботі опитного зразка сівалки, так і для ДПДГ в області покращення якості кормів для великої рогатої худоби.
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Під час візиту в господарство 23 та 29-30 квітня виконано технологічне налагодження дослідного зразка сівалки Vega 8 Profi для висіву кукурудзи та сої одночасно у подвійний рядок. В цей час випробовувались висіваючі диски з 40 отворами діаметром 4,5мм для висіву кукурудзи, що забезпечило необхідну норму кількості зерен при сівбі як на 1м рядка, так і в цілому на гектар. Сподіваємось на сприятливі погодні умови, щоб отримати бажаний результат!
 
Переглядів: 194 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2021;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0