Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Неділя, 16.12.2018, 19:09
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2018 » Листопад » 30 » Професійні поради з технічного обслуговування
16:09
Професійні поради з технічного обслуговування

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

28 листопада 2018 року, відповідно до договорів про співпрацю, планів роботи та за підтримки директора ННІ механотроніки і систем менеджменту, професора Віталія Власовця, співробітники провідних світових компаній «MANN+HUMMEL» та «CASTROL» провели майстер-класи по сучасним технологіям ефективного обслуговування техніки.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Sales manager / HD filters Олегом Продеус проведено доповідь на тему: «Принципи роботи та технології які використовуються у сучасних фільтрах та фільтроелементах». Компанія «MANN+HUMMEL» є лідером виробництва фільтрів у світі та за 78 років існування налічує 16000 окремих продуктів.
Technical Adviser Михайлом Музика проведено доповідь на тему: «Характеристики сучасних мастильних матеріалів та технічних рідин». Численні продукти компанії розроблені в тісній співпраці з такими автовиробниками, як Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata і Volkswagen рекомендовані для їх нових двигунів.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Відповідно стандартів підготовки бакалаврів спеціальностей 208 Агроінженерія та 274 Автомобільний транспорт студенти повинні мати знання та вміння з технічного обслуговування техніки. Ефективне обслуговування гарантує роботоздатність та безвідмовність роботи техніки на протязі її строку експлуатації. До основних операцій регламентів технічного обслуговування тракторів, автомобілів та комбайнів є перевірка/заміна: повітряних, салонних, масляних та паливних фільтрів; моторної, гідравлічної, трансмісійної оливи, гальмівної та охолоджуючої рідин. Саме цим ключовим питанням обслуговування присвячені були майстер-класи.
За узгодженим планом намічені наступні заходи на 2019 р.: онлайн курси з отриманням сертифікатів, декілька майстер-класів, екскурсії викладачів та студентів на виробничі бази компаній, спільна розробка наочних навчально-методичних матеріалів. Успішні студенти мають змогу отримати практичні знання, що підтверджені сертифікатами компаній. Це збільшить їх можливості кращого працевлаштування.
Відповідальний професор кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова Сергій Харченко.

альтернативное название картинки

Переглядів: 89 | Додав: gavrek | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1 prodeus_oleg_ • 19:31, 30.11.2018
гарна стаття
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0