Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 15.11.2018, 19:49
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2018 » Листопад » 6 » Розширення горизонтів
14:43
Розширення горизонтів

альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинки

Із науково-технічною презентацією нових тракторів ХТЗ до університету завітали співробітники ПАТ «Харківський тракторний завод» та ТОВ «Торговий дiм ВАТ «Харківський тракторний завод»».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Фахівці тракторного заводу презентували стратегію розвитку підприємства, продемонстрували новинку - колісний трактор ХТЗ-248К.20 з двигуном від FPT-Iveco, а також розповіли про інноваційну діяльність.

"Дуже важливо, що провідне машинобудівне підприємство регіону ХТЗ проводить зустрічі з викладачами та студентами нашого університету. У наших планах впровадження дуального навчання, а також відкриття навчально-наукового центру спільно з ХТЗ для того, щоб випускники отримали необхідні компетенції і базу практики, а для тракторному заводу це дозволить залучити молоді кадри", ‑ зазначив ректор Нанка О.В.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У свою чергу, представники ХТЗ запросили адміністрацію університету, а також студентів відвідати підприємство і ознайомитися з виробництвом.
Головний конструктор ПАТ «ХТЗ» Каптенков Д.О. зазначив, що без співпраці науки та виробництва, відповідної наукової думки не можна отримати значних результатів у тракторобудуванні. В представленому на презентації тракторі ХТЗ-248К.20 вкладено значний доробок співробітників університету.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

 

З доповідями виступили: проректор з наукової роботи ХНТУСГ ім. П. Василенка проф. Мельник В.І.; провідний інженер ПАТ «ХТЗ» Шаповалов Ю.К.; завідувач кафедри мехатроніки та деталей машин ХНТУСГ ім. П. Василенка доц. Антощенков Р.В.; інженер з агротехнологій ТОВ «Торговий дiм ВАТ «Харківський тракторний завод»» Булава С.І.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

В рамках цього заходу представлено студентське конструкторське бюро «Робототехнічних та мехатронних систем» яке працює на кафедрі мехатроніки та деталей машин. Студентами виготовлено макетний зразок роботу «Агробот» на якому досліджується автоматизація та роботизація процесів виробництва продукції рослинництва.

Підготував:
докт. техн. наук, доц.,
завідувач кафедри мехатроніки та деталей машин
Антощенков Роман Вікторович

Переглядів: 31 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0