Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Неділя, 16.12.2018, 18:04
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2018 » Травень » 25 » Розвиток автомобільного транспорту очима українських науковців
15:40
Розвиток автомобільного транспорту очима українських науковців

24 травня 2018 року на кафедрі «Трактори і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Автомобільний транспорт в аграрному секторі: проектування, дизайн та технологічна експлуатація».
Відкрив конференцію завідувач кафедри, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Анатолій Лебедєв.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

З побажаннями наснаги та плідної роботи виступив директор ННІ МСМ, доктор технічних наук, професор Віталій Власовець та заступник директора ННІ МСМ, доктор технічних наук, професор Михайло Шуляк.
З доповіддю «Кочення колеса – новітній підхід» виступив завідувач кафедри технології машинобудування і ремонту машин ХНАДУ доктор технічних наук, професор Подригало М.А.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Наступним доповідав завідувач кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова ХНТУСГ, доктор технічних наук, професор Микола Артьомов на тему «Вплив вертикальних прискорень мобільної машини на зміну радіуса колеса під час руху по поверхні, що деформується». Потім Євгеній Калінін, кандидат технічних наук, доцент кафедри міцності, надійності та технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича ХНТУСГ виступив з доповіддю на тему «Створення наукових основ і розробка методів підвищення ефективності експлуатації транспортно-технологічних засобів».
З доповіддю «Определение показателей качества легковых автомобилей на этапе эксплуатации» виступила кандидат технічних наук Тетяна Бажинова.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Наступним доповідав доцент кафедри тракторів і автомобілів ХНТУСГ, кандидат технічних наук, доцент Ігор Шевченко на тему «Аналіз ринку автомобільного транспорту для аграрного сектору України».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Потім Володимир Манойло, доцент кафедри тракторів і автомобілів ХНТУСГ, кандидат технічних наук, доцент, представив результати своєї роботи в демонстраційному експерименті підчас доповіді на тему «Дослідження вузлів системи паливоподачі автотракторних двигунів на безмоторному стенді».
Цікаві та актуальні доповіді викликали жвавий інтерес присутніх та спонукали учасників науково-практичної конференції до відкритих дискусій.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Пленарне засідання завершив завідувач кафедри, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Анатолій Лебедєв, який звернув увагу присутніх на високий рівень наукової підготовки доповідачів та побажав всім присутнім плідної роботи в секціях.

Переглядів: 160 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0