Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Середа, 26.06.2019, 03:25
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2019 » Квітень » 19 » Всеукраїнська науково-практична конференція «Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва»
18:03
Всеукраїнська науково-практична конференція «Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва»

альтернативное название картинки

18-19 квітня 2019 року в стінах навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту на базі кафедри оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва».
В конференції взяли участь представники п'ятнадцяти закладів вищої освіти з України та близького зарубіжжя, були присутні 99 викладачів, аспірантів та студентів.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

З привітаннями виступив проректор з наукової роботи ХНТУСГ, д.т.н., професор Віктор Мельник. Директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець побажав присутнім наснаги на нові наукові звершення.
Пленарне засідання відкрила доповідь на тему «Прилади, обладнання та системи оцінки якості проведення збирання зернових культур» Владислава Зубко, завідувача кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та технічної експлуатації, к.т.н., доцент Сумського національного аграрного університету в онлайн-режимі з Чеського Університету Природничих Наук.

альтернативное название картинки

Наступним виступив Дмитро Присяжнюк, викладач Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету в онлайн-режимі з доповіддю «Сушіння зернової сировини при використанні комплексної віброозонуючої дії».
Проректор з наукової роботи ХНТУСГ, д.т.н., професор Віктор Мельник виступив з доповіддю «Нові підходи до визначення тягового класу сільськогосподарських тракторів».
Доповідь на тему «Обґрунтування параметрів процесу очищення повітряного потоку циклоном зернових сепараторів» представив Євген Гаєк, асистент кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова.

альтернативное название картинки

Завершив пленарне засідання Микола Артьомов, д.т.н., професор, завідувач кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова доповіддю на тему «Проблеми агрегатування енергонасичених машинно-тракторних агрегатів».

альтернативное название картинки

Після перерви розпочалась робота на секціях «Експлуатація машино-тракторного парку», «Інтелектуальні системи авто-тракторної техніки», «Мехатроніка технічних і технологічних систем АПВ» та «Екологічно-безпечні технології вирощування сільськогосподарських культур», на яких було заслухано 79 доповідей.
Доповідачі поділилися своїми здобутками з НДР, практичними і теоретичними спостереженнями. На заключному засіданні було прийнято рішення про щорічне проведення конференції у ХНТУСГ імені Петра Василенка на базі кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова, а також розробку спільних заходів з науковцями і керівниками господарств різної форми власності, щодо ефективного використання техніки і технологій, які забезпечать екологічне та енергоощадне землеробство в регіоні і Україні.

альтернативное название картинки

Переглядів: 117 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0