Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Вівторок, 26.03.2019, 21:48
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2019 » Лютий » 20 » Сучасні наукові досягення - в навчальний процес!
16:20
Сучасні наукові досягення - в навчальний процес!

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Вже традиційним став захід «Майстерня аграрія» компанії «Сингента», що проводиться зимою в декількох городах України. Майстерня Аграрія – це унікальний комплекс навчальних заходів компанії «Сингента», який дозволяє отримувати актуальну інформацію та практичні знання протягом року. Цьогорічна концепція конференцій «Загартовані природою» підкреслила складність роботи аграріїв в умовах непередбачуваності погоди. Море корисної інформації, безцінна скарбниця неймовірних знань, вражаючі приклади цікавого досвіду. Цей захід збирає на своїй площадці велику кількість сільгоспвиробників. У конференції «Майстерня аграрія», що проводилась у Харкові 14 лютого 2019 року, в готелі «Прем’єр Харків», від Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка прийняли участь викладачі кафедри агротехнологій та екології ННІ МСМ Оксана Панкова, Ольга Чалая та Валентина Безпалько.

альтернативное название картинки

Відкриваючи захід, директор Східного бізнес регіону Панасенко Олег вкотре підкреслив якість, яку демонструють працівники компанії із року в рік – професіоналізм, відданість своїй справі та готовність допомогти в різноманітних ситуаціях, які можуть виникнути на полі.

альтернативное название картинки

Жодна тема, що цікавить аграріїв не залишилась поза увагою – спеціалісти компанії «Сингента» розповіли про нові гібриди соняшника та кукурудзи, новинки серед засобів захисту рослин, та фінансові рішення, які допомагають господарствам контролювати свої ризики. Експерти з напряму насіння польових культур, Геннадій Малина та Ігор Ковальчук, розвіювали міфи щодо технології вирощування соняшника. Спеціалісти підрозділу управління агрономічними ризиками, розповіли про можливості страхування від несприятливих погодних умов за допомогою програми «МетеоЗахист». Експерти з хімічного захисту польових культур Світлана Чоні та Валерій Дубровін наголосили на тому, яким чином максимально ефективно і, що найбільш цікаво, економічно обґрунтовано захистити рослини починаючи від протруювання насіння, закінчуючи фунгіцидним захистом.
Виробництво повинно йти рука об руку з освітою майбутніх спеціалістів. Отримана актуальна інформація щодо новітніх агротехнологій та корисні інформаційні матеріали будуть використані в учбовому процесі, щоб донести знання від виробників до студентів профільних спеціальностей.

Переглядів: 36 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2019;
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0