Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Четвер, 15.11.2018, 22:36
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2018 » Квітень » 3 » Участь директора ННІ МСМ у засіданні МОН та ОБСЄ в Україні з обговорення результатів дослідження «Стан юридичної освіти в Україні»
09:47
Участь директора ННІ МСМ у засіданні МОН та ОБСЄ в Україні з обговорення результатів дослідження «Стан юридичної освіти в Україні»
30 березня директор ННІ механотроніки і систем менеджменту проф. Віталій Власовець прийняв участь у засіданні Міністерства освіти і науки та ОБСЄ в Україні де було презентовано аналітичне дослідження за результатами освітніх вимірювань «Стан юридичної освіти в України». Дослідження було підготовлено за сприянням координатора проектів ОБСЄ в Україні Вайдотаса Верби та Сергія Мудрука – експерта Координатора проектів ОБСЄ в Україні, президента Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа».
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Захід відкрила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Вона зокрема зазначила, що основна мета - узалежнити держзамовлення університету на магістратуру з «Права» від результатів профільного ЗНО, а також запровадити це випробування на закінчення бакалаврату, реалізувавши підсумкову державну атестацію у формі єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).
альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Посол з Литви, Координатор проектів ОБСЄ Вайдотас Верба також відзначив важливість проведеного дослідження.
На заході також були присутні перший заступник Міністра юстиції України – Наталія Бернацька та заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції – Сергій Петухов. Модератором заходу був заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.

альтернативное название картинки

З 2017 року ЗНО з «Права» для вступу на магістратуру було запроваджено в усі українські виші. В межах оцінювання вступники виконували три блоки тестових завдань. Перший блок – тест загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК), що включав тестування  таких компетентностей як: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення. Загальна кількість завдань блоку – 30, на їх виконання було відведено 75 хвилин. Другий блок – тест із шести базових юридичних (правничих) дисциплін, що включав конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право. Загальна кількість завдань блоку – 70, на їх виконання було відведено 105 хвилин.  Третій блок – тест з іноземної мови. Загальна кількість завдань – 42, на їх виконання було відведено 60 хвилин.

Переглядів: 116 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0