Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Субота, 16.12.2017, 11:59
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

ННІ ТС

ННІ ЕКТ

ННІ БМ

ННІ ПХВ

Партнери

УПЭК

ЛКМЗ

Епіцентр

 
Головна » 2017 » Грудень » 7 » Участь магістрантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в МНПК «Інноваційні розробки в аграрній сфері»
17:13
Участь магістрантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в МНПК «Інноваційні розробки в аграрній сфері»

альтернативное название картинкиМагістранти 65-ПТм групи спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мали чудову нагоду провести апробацію результатів своїх магістерських досліджень на Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні розробки в аграрній сфері», яка відбулася 29 листопада 2017 року.
Секційне засідання «Підприємницька, торгівельна та біржова діяльність в аграрній сфері» розпочалося виступом аспіранта Бічевіна Максима Вікторовича, який розповів про власні наукові плани щодо виконання дисертаційного дослідження. Він акцентував увагу на актуальності та практичної значущості методики визначення потенціалу аграрних підприємств на ринку органічної продукції. Також аспірант у своєму виступі звернув увагу на методах дослідження та положеннях очікуваної наукової новизни дисертаційного дослідження.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

У роботі секції прийняли участь всі магістранти 2018 року випуску, які оприлюднили основні положення своїх майбутніх магістерських робіт, акцентувавши увагу на їх теоретичних та практичних питання. По закінченню роботи секції відбулося підведення підсумків результатів виступів магістрантів. Оргкомітет конференції відзначив грамотами високий науковий рівень доповідей аспіранта Бічевіна Максима Вікторовича та студентів Коротова Володимира, Лаптєвої Анни, Ярошик Наталії та Малєєвої Марії. Також у роботі секції взяли участь магістранти Гавриленко Інна, Пантус Олег, Перова Аліна, Курінна Олена, Матяш Тетяна, Кулікова Марина та Бут Руслана зі своїми доповідями та презентаціями.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Ентузіазм та піднесений настрій було доповнено жвавим спілкуванням з науковими керівниками магістерських робіт – викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Левкіною Р.В., Гіржевою О.М., Хлопоніною-Гнатенко О.І., Петренко А.В., Ряснянською А.М.

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

альтернативное название картинки

Переглядів: 44 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2017; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


Міжнародні зв'язки 
  • Партнери
  • Навчання
  • Стажування


Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
День механіка


Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0