Освітні послуги ХНТУСГ імені Петра Василенка сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008
Понеділок, 22.10.2018, 19:57
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
МЕХАНОТРОНІКИ І СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ
Головна Реєстрація Вхід  
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню

ДІЯЛЬНІСТЬ


Наші друзі

ХНТУСГ

ХНТУСГ

 
Головна » 2017 » Листопад » 23 » Збори Земляцтва Дергачівського району
18:47
Збори Земляцтва Дергачівського району

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

21 листопада 2017 року відбулися збори Земляцтва Дергачівського району, які були організовані кафедрою «Трактори і автомобілі». На зборах були присутні майже всі студенти різних ННІ, з різних населених пунктів Дергачівського району, та викладачі кафедри: к.т.н., доцент Шевченко Ігор Олександрович, к.т.н, доцент Манойло Володимир Максимович, к.т.н. професор Антощенков Віктор Миколайович, к.т.н., доцент Шуляк Михайло Леонідович, к.т.н., доцент Єсіпов Олександр Вікторович, старший викладач Кулаков Юрій Миколайович, викладач Колєснік Іван Васильович. Відкрив збори доцент Шевченко І.О., який розповів студентам про мету та завдання Земляцтва, зробив аналіз роботи за минулі роки, та розповів про плани на майбутнє. Також студенти познайомилися з видатними випускниками університету, нашими земляками, усвідомили роль кожного студента в успішному функціонуванні Земляцтва.
З гостей першим виступав доц. Манойло В.М., який наголосив, про перспективність та необхідність вищої освіти, також розповів про особливості виробництва та експлуатації тракторів і важливість професії агроінженера. Наголосив, що для кращих студентів університету будуть виділені робочі місця в компанії «CASE IH» та «UkrFarming».

альтернативное название картинкиальтернативное название картинки

Далі слово отримали к.т.н. проф. Антощенков В.М та доц. Шуляк М.Л., які розповідали про кафедру, питання повзанні з нею, та інше.
На зборах були розглянуті питання, щодо можливості проходження літньої практики у Польщі, та інших країнах, з якими співпрацює наш університет. В ході зборів шляхом голосування було обрано нового голову Земляцтва, ним стала студентка 1 курсу ННІ БМ Гончаренко Оксана, а її заступником було обрано студента 3 курсу ННІ ТС Древаль В.С. Рішення було прийнято одноголосно.
Наприкінці зборів поговорили про розширення лав Земляцтва шляхом залучання нових абітурієнтів до нашого університету на навчання в наступному навчальному році та запрошення відвідати День відкритих дверей ННІ МСМ, який відбудеться 25 листопада 2017 року. Всі присутні на зборах отримали агітаційні матеріали і з задоволенням поширять їх за місцем мешкання та по школам.
Загалом, збори пройшли в дружній та теплій атмосфері. Багато студентів познайомились, поспілкувались, зустріли своїх земляків та нових друзів, та чекають на нової зустрічі Земляцтва Дергачівського району.

Підготовлено:
студентка 1 курсу ННІ БМ
Стріляна В.

Переглядів: 170 | Додав: gavrek | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
ННІ МСМ © 2018; Сайт управляється системою uCoz
Приєднуйтесь!
   

Пошук


День механіка Наукові видання 

.
кластер "Агротехніка"


.
Case Education


.
Співробітництво

Адреса
Україна, м. Харків,
пр. Московський, 45,
тел.: (057) 732-86-40,

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0